Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekromant33
    směřuji své naděje na booth sqaure enixu na e3
  • Robotron3
    A prodeje počítačů zase tvoří mimo jiné i notebooky a ultrabooky s integrovanými kartami...
  • Robotron3
    Tohle myšlení asi nikdy nepochopim. To mi připomíná něco jako když zdechla koza mě, tak ať zdechne taky sousedovi, nebo jak se to říká :) Takže když oni neoznámí hru na PC, tak ji nepřejí těm tabletům. Nechápu.
  • Jenže polovinu těch mobilů tvoří stroje, které sotva zvládají Angry Birds..
  • Vrook
    Jó nó. Přitom ty trhy si imho nekonkurujou a, jak jsem psal, ani ty vývoje se navzájem neovlivňujou. Jenže lidi si tu asi neuměj představit, že by někdo mohl hrát takovou hru i jinde než na PC a cejtěj se bůhvíproč okradený.
  • Nevím, čemu se divíte. Prostě mobilní hry vydělávají hodně, minimálně víc jak třeba hry na PC. http://www.gamasutra.com/view/news/193625/Global_games_market_will_reach_704_billion_in_2013__Report.php
    Cití prachy, tak na to dělaj hry.
  • Robotron3
    Konečně někdo normální, už jsem se bál. :) Nechápu, co na tom komu může vadit, když se jim to nelíbí, tak si to nekoupí a ten tablet nebo telefon stejně nemají, tak je to nezajímá ne? Mě to přijde fajn, že i takováhle hra podobná Human Revolution se dostane na mobily / tablety.
  • Vrook
    Jako samozřejmě bych si radši zahrál pokračování Deuse na PC nebo teda ideálně na PS4, ale tohle je taky fajn. iPhone mám a iPad hodlám taky pořizovat..

    Hlavně neni co hrotit, jednak tyhle mobilní hry imho ani trochu neovlivněj vývoj těch proper PC/console her, protože to dělaj jako bokovku a naopak si třeba něco vydělaj právě na to PC/console pokračování, a druhak se to dalo docela čekat.. nebo teda mně osobně přišlo, že to bylo teasnutý podobnym stylem, jako to u mobilních her chodí.

    A k těm nářkům, že to neni na Android.. Kupujte si iOS věci, jsou dobré. *15*
  • je to šit....podělaný tablety a smartphony...
  • kapalka
    Kill it! KILL IT before it lays eggs!
  • Pilgrim66
    Deus Ex: The Fail

    Nejenom, že to neni PC hra, nejenom že to ani nevydaj na Android ne oni ještě k tomu musej vzít příběh Icarus Effectu, což je skvělá kniha.

    Screw you Eidos.
  • deridon
    byl jsi rychlejší :)
  • Robotron3
    Tak upřímnou soustrast. Už teď se prodá víc mobilů a tabletů, než počítačů.
  • Jestli je tohle vážně budoucnost her - mobily, tablety a další sračky, tak to se můžu jít střelit... *11*
  • Malleth
    Oh sh*t, mé obavy se naplnily. *13*
  • http://www.youtube.com/watch?v=q3ZcX1JNju4
  • Robotron3
    Proč zklamání. Už dýl si plánuju pořídit konečně nějaký tablet, asi ipad mini, takže o důvod víc :)
  • BoB.2
    Proč?
  • God-of-War
    Ty v**e *13* ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit