Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale prosim Vas !

    To uz tady bylo.
    AMD graficke karty, budou na tim omnoho lepe, diky svym ovladacim /catalistum/ ! *3*
    • blahorodie
      pobavilo *3*

      To bude niekto z fora pctuning s FAKE nickom ?
      *4*
    • Čau , to sem ja , co sem koupil od tebe tu grafarnu *9*
      Co to placaš ? Vzdyt ty catalisty sou neskutecne zly. Ja nic nemuzu hrat!
      Na Zaklineča3 si pozidim EVGU GTX 970 *16*
    • čus bracho !!

      taky sem nekde četl , o tom novem bust ...

      mne jela moje R9 290 asi dve sukundy na 1240 Mhz a skoro zhorel barak,
      ty vole skoro sem to upekl.
      Ted ji honim na 980 MHz ale mam asi 20 padu systemu windows,
      ale proste ja se AMD nevzdam, AMD znamena COOL *3*

      Jinak Zaklinač bude pecka ! Mam sice obavy z driveru od AMD, ale nVidii nikdy! Ja chci grafarnu o kterej vim , ne jako Nvidie, ze ji koupis a hrajes a nic nezesis! lol No tesimese Zaklinačku *4*
    • presne tak , muj vudce !
      Na AMD nedam dopustit !

      Mam doma od nich i hrneček a obrovitanskej plagat na zdi *14*
      • jj , presne tak

        Prvni ATi VGA sem dostal pod stromeček od maminky.
        Mam ji dodnes v ložnici

        Proste Zaklinač pujde asi lepe na AMD , poňevač
        catalisty su otimalizovana na bazi R9 power managment *16*
        • presne tak ...

          Ja vlastnim R9 290 + super domontovaj chladič
          Mam sice kazdej den nejake driver problemy,
          ale na AMD nedam dopustit, uz jen kvuli kamaradum.
          Proste mit AMD je ,,IN´´ a ty problemy z drivers zvladnu !!!

          No a Zaklineč urcite vyuzije nejakej catalist boost, takze
          moje VGA pri 1300MHz to utahne i na 4K *16*
          • Panove uklidnete se

            vym ze bydlime na jedny koleji ale pište z rozumem.
            Osobne si myslim ze ten BOOST pro AMD grafarny
            pomuze jenom do 1350 MHz !

            Jinak si myslim a i moji kamaradi s ATi PINK FANS , ze Zaklinač
            bude slapat lepe na R9 290/290X ... ponevač je to hruba sila jadra
            • no jezte tady chybi rADo a Federmann a bude ta zoologicka zahrada kompletni *2*
            • takze Wildo ,

              včera večir sem si dal namahu a jedne overene Mongolske strance sem se dočetl,
              ze skutecne AMD chysta pro sve fandy prokvapko !
              Pri testu Zaklinace3 mneli v stuju pad systemu cca kazdych 49 sekund, po vydani
              novych driver pada hra uz jenom po 3-4 min.

              Prej ze to testovalo aj zla a hrozna NVIDIA, ale i pan STACh z DDworld
              povida ze nV neveri. Ale veri v silu AMD společnosti ! Urcite to bude super vypadat na 2 kartach SLI napr. 295X2 waw
              *4* *4* *4*
          • o cem to mluviš ?
            • No proste je to tak .

              Slišel sem od svoji kamaradky Klary ,
              ze proste Zaklineč bude obsahovat v kodu hry tzv. : ,,AMD BOOST´´

              pri nem muzou grafarny jako 290/290X bezet az na 1450 MHz se snizenou voltazi ! *3*

              kazdopadne dekujeme redakci TISCALI, za info *14*
  • tak ja myslim ze každý hrac co ma trochu rozumu vi, ze lepsi hrani je na kartách od Nvidie. ja mel kartu od AMD 2x a pokazde s ni byli akorát problémy, hlavne u novych her diky dodrbanejm ovladacum.
    Chapu ze plno lidem karty od AMD vyhovuji, ale ja bych ji nebral snad ani zadarmo.
  • Aaa jak jinak radeonaci a jejich uzasne radoby keci o ovladacich.... hmm a jak ty vase uzasne ovladace budou emulovat veskerou physx v te hre??? Asi jako vzdy budeme taktovat a skvarit.....

    Uz to vzdejte Nvidia mozna neni uber custom made a ma zamceny ovladace ale prumerna Nvidia karta zvladne o 20% vice co RADEON bez vychytavek....

    To ze se musim v karte vrtat aby me neco bezelo poradne neni podle me urcite plus ale velke minus...
    • o cem placaš ?

      AMD ma na trhu podiel takžka 70 procent, nV propadla s maxwelem.
      Ma sice nizkou spotrebu ale moc nejde taktovat nad 1500MHz *2*

      A ze prej catalisty budu programem ,,BOOST´´ emulovat vsechny veci od NVIDIE !
      • Asi ti pokazim den ale najvacsi podiel na trhu co sa tyka grafik ma Intel, potom NVIDIA a az potom AMD. NVIDIA sa s AMD biju len o tie zbytky co im Intel nechava.
      • xH4wK
        Mozno na inej planete ma AMD podiel 70%
        • CO ?

          pokud vim tak testovali AMD 270X @1300 MHz a ta prej dala dolu i GTX980 !
          vyuzili pri tom nejake Catalist figle ! *3*
          • a pak ses probudil a měl si prde| od sněhu...
        • to neni pravda !

          AMD vede v oblasti HIGH END , kde napr. 290X nataktovana na 1400 MHz poraži GTX 980
          a pri super cene *16*

          U uvidite, Kaklinač bude podporovat AMD Power boost, takze to pujde
          i na 7970 na 4K v pohode !
          • + tata vlastni 7950 @1GHZ a to je proste takova rychlost, ze musi pri hrani
            BF4 ubirat takt na 700-800 Mhz , aby nemel šilene rychli obraz *8*

            typuji ze team Zakliče 3 se nenecha uplatit a pouzije vsechny novinky od ATI *4*
  • Assasins Creed Unity, Far Cry 4, Dying Light.. Všechno dělala "optimalizace" Nvidia. Prvních pár patchů se to nedalo hrát(ani na Nvidia grafárně), prosím Nvidie už dost, stačilo.

    Díky bohu za to, že GTA 5 jim na starosti nedali a šlape to parádně hned od začátku. Mít v tom prsty Nvidie, tak si ještě půl roku pořádně nezahrajem.
    • To sú také reči 15 ročných detí. BTW GTA 5 má features od NVIDIE:

      http://www.geforce.com/whats-new/guides/grand-theft-auto-v-pc-graphics-and-performance-guide

      Už prestante s týmito hlúposťami. Za optimalizácie hry je zodpovedný vývojár, nie firma, ktorá pridá nejaké efekty v externých knižniciach. Za mňa inak Dying Light bez problémov a to som ho hral vo VR režime. FC 4 netuším a o ACU snáď ani nemá zmysel hovoriť. Tá hra mala vyjsť minimálne o mesiac neskôr. BTW čo si vlastne predstavuješ pod "robením" optimalizácií? Akú prácu to podľa teba obnáša? Či sa bavím s nejakým teenegerom čo ešte nikdy nepracoval a hlavne nemá absolútne predstavu o vývoji SW?
    • Far Cry 4 a Dying Light u me v den vydani bez problemu. Gtx 780 Ghz edition. Problem bude u tebe
  • TheGGG
    Heh heh, to zas bude lehce se vlnící geraltova bradka a fps dropy jak krá*a. Tydle zeleňácký ňů ekšpírijnc známe moc dobře.
    • Jen na amd bukvicko. Nvidia featury jedou na zelenych grafikach kvalitne...
    • *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit