Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Red Eagle je K 0 k 0 t
  • Hlavně aby hru optimalizovali!
    Všechny předchozí díly mi jely v podstatě na maximální detaily, ale u ROME 2 jsem všechno sundal na minimum, aby to vůbec bylo trochu hratelný a i v tomto případě se lehkému posekávání u větších bitev nevyhnu. Navíc, při takových detailech hra vypadá jako ROME 1. ;))
  • Přesně tak, nezbývá než doufat! :D Jinak s tebou souhlasím.
  • omg asi už neskoro
  • tomocz
    snad budou co k čemu, páč ta AI mě tam v těch bitvách tak se*e občas :D ale zase se jí musí nechat, že na světový mapě je docela chytrá a hlavně dokáže i zaskočit
  • *1* Limonádový Jelimane *1*
  • Akorát jsem to sem chtěl napsat. Taky CA mají prý v plánu vydat každý týden jeden velký.

    http://news.softpedia.com/news/First-Total-War-Rome-II-Patch-Will-Arrive-on-Friday-380531.shtml
  • zapomněl jsem dodat že frajeři ještě při běhu do toho kopce zcela v klídku ignorují čtyři stovky mých lučistníků kteří VŮBEC NIC NEDĚLAJÍ *1*
  • tomocz
    Tak na pátek je slíben první patch, tak uvidíme, jak to pomůže...
  • tomocz
    Vskutku...
  • Ti vojáci jsou snad všichni maskovaní Keňaňi nebo co, sprintují do kopce rychlostí že by Usain Bolt valil zrak (a to mají na sobě brnění a v rukou zbraň a štít) no a když doběhnou dvoukilometrový sprint na vrchol hory (to jim trvá tak 30-40 vteřin) tak ani nejsou zadýchaní nebo unavení a masí moje jednotky jako by se nechumelilo.

    Jinak optimalizace je dost tragická, to bude chtít patch a to tak že rychle
  • Koupil jsem taky předobjednávkou na shop.tiscali a taky jsem kód nemohl najít.. a pak mě naštěstí napadlo se podívat do koše na vyhozenou fólii a obálku, jestli jsem něco nepřehlédl. A hle, kód byl nalepen na malém štítku na fólii chránící obal DVD! Takže snad jsi to nevyhodil. ;-)
  • A z ruska prislo... Co je ti po tom jak pisu ty Jelimane *1*
  • pekne napisane, inak neviem najst statistiky jednotiek po bitke:/ su tam vobec? trochu mi pride aj orezany technologicky strom
  • Čert vem grafiku, ale slovy Ivana Horníka...vám se jako ty bivy líbí??? Vžyť tam není čas na žádnou taktiku, po 3 minutách je po bitvě, vojáci do sebe najedou po 3 kilometrovém sprintu a šup šup konec *7* *7*
  • malnahodov niekto problem s dlc greek states culture pack? k hre som nanho nedostal kod, hru som kupil v brlohu den pred vydanim ako inak chlapik mi nepovie ani slovo že tam ten kod nie je, občas mam pocit že sa treba vratit k piratskym kopiam
  • smejki
    A ono se AI, když nemá obléhací stroje, nerozeběhne k bráně, ani když je otevřená?
  • Uz to neporovnavajte s Empirom lebo to sa porovnavat vazne neda.. Empire Total War bola skvela hra ktorej k dokonalosti chybal len Family tree a viac provincii na mape kampane. Rome 2 je ale nehratelna zjednodusena sracka..Aj ked to optimalizuju patchmy co z toho ked po hratelnej stranke je cela hra v hajzlu. a na nejake mody ani necakajte.
  • No momentalne som v praci takze zakliknem tak jedine ze chcem zajtra dovolenku :D takze ak tomu teda spravne chapem musim to mat zakliknute a pak znizovat rozne detaily z extreme smerom dole az kym nenajdem kompromis medzi kvalitou a lagmy jo?
  • jakou más obtižnost ? Ai dostává na Hard A Very Hard bonusy ale je taky chytřejší.
    Ona ta ai je limitována obtižnosti.(na easy je uměle nastavená aby byla tupějši atd)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit