Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zlaté konzole... už ani nevedia optimalizovat hru na PC.... tešil som sa, nadšenie ma prešlo. Bohužial...
  • TheGGG
    Nejnižší známka na metacriticu je 70, jinak je většina recenzí nad 80. Průměrná známka od recenzentů je 85. Názory uživatelů mě sice nezajímají, protože na metacritic hodnotí kdejaký póvl, ale přesto má hra od uživatelů 8.3 takže žádný průšvih jak tu někdo straší, ale pořádná pařba.
  • TheGGG
    říka kdo?
  • Von_Ljonborg
    Osobně se zatím zdržuju komentářů, hra je pro mě ve fázi beta, vracím se k Shogunovi 2 (ještě jsem ho nedohrál :-P) a počkám si tak půl roku, než tuhle hromádku neštěstí dají dohromady.

    Jinak na fórech (offic + twcenter) se rozjely docela masivní flame/whine topicy...a není se co divit.
  • Jak se tu už píše, je to vyloženě trapas. Optimalizace pro AMD procesory a karty snad vůbec není. Lidem s horší sestavou to jede líp než lidem s lepší. Chybí podpora SLI a CrossFire(wtf je 21 století proboha). Na foru sem dokonce četl, že borec s grafikou titan má 30 fps. Grafika je opravdu jak mezi Medieval II a Empire. Když máte i5 a grafiku od Nvidie budete v cajku. Celé mi to připomíná Company of Heroes 2. Vydá se polotovar však ono se to časem opatchuje, s hrama od SEGY sem asi na čas skončil.
  • Mě zatím hra spadla jen jednou - počítadlo zatím zaznamenalo zhruba 15 hodin. První patche si s tím poradí.
  • PravyMonty
    Počkám si tak dva měsíce, a jestli se neobjeví podobné problémy jako u shoguna 2( A pokud se creative assembly na jejich řešení nevykašle, jako u shoguna 2)tak to možná koupím.
  • Tak aktuálně je to propadák jak hrom fps padaj a stoupaj jak se jim zamane, mechanismy hry zatim hodnotit nemuzu jelikož když my fps v taktický mapě z 50 padli na 7 už sem jen rychle hledal tlačítko návrat do windows :D strašně lidi s tim má problem. Grafika je dle mého názoru něco mezi Medievalem 2 a Empirem. Prej se pracuje na opravě ale kdy bude ........ Zatim se vracim k Shogunovi
  • Jsem moc potěšen, že bude videorecenze :) Zatím RTW II splňuje vše, co jsem chtěl.
  • Vždyť to teď vyšlo, jak dlouho si to hrál? pět minut?? ...já se nato taky těšim už ať to je nainstalovany :)
  • P3RS3CUToR
    ani se neteš. docela průšvih zatim
  • Uz se tesim domu z prace az si to konecne zahraji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit