Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no kdyz to rekl kungen tak to musi byt pravda noo
  • Hezký, pánové. :D Já si zvolil pro tuto sezónu "nevhodnou" postavu DH, ale dokázal jsem se zatím dostat na GR 45 (ekvivalent T10). Musím sice trochu snažit, protože jsem co do DPS závislý na co nejvyšším odstupu od potvor a nemám úplně ideální rezistence, ale jak se říká, když se daří, tak se daří. :))
  • paladin? Kde? Vždycky jak vidím tvůj nick tak si vzpomenu na Southpark, Garrisona a "retard alert"...
  • Fyi, hádáš se s absolutním retardem... fakt, to neprojde, věř mi.
  • No naprosto nepoužitelných se říct nedá, spíš naprosto nepoužitelných v GR po 1000 hodinách hraní, jinak se v end game docela dost věcí dá používat.
  • Jack: No to je teda strašně divný, že Diablo je v endgame o grindování. Vždycky to tak bylo, je a bude, je to sakra hack and slash, tak nechápu nad čim se všichni furt tak udivujou a snažej se nad něčim vyzrát...
  • jakubc
    Promiň, ale jestli ses zasekl na paragonu 385 na griftu 35, tak děláš něco hodně špatně. Buď máš totálně špatně nastavený build, nebo jsi línej to hrát opravdu intenzivně. Nejsem žádnej profík, ale na výrazně nižším paragonu dávám přes 40 a rozhodně to není o štěstí na gear - mám ho blbě optimalizovaný a i tak bych za tu dobu hraní v sezóně (80h) sestavil potřebný gear tak 5x.
  • nightborne
    Jasně =). Barbar nosí buď plnej wrath s bul kathos mečema, ale tam mu damage dělá stricken, což mě nebavilo, nebo immortal king whirlwind, což mi přišlo pomalý, nebo na off-sezóně vede HOTA, která je ale super zábavná hrát =). Máš na výběr ze tří v pohodě fungujících buildů, to je docela v pohodě, řekl bych.

    A spíš jsem měl na mysli fakt, že i když máš ten ideální gear, kterej má pro tvoji postavu největší potenciál, stejně přijde chvíle, kdy už sám o sobě nestačí a musíš se začít i pekelně soustředit na hru, zrychlovat reakce, a podobně. To je podle mě takovej sweet spot a nejzábavnější chvíle v D3. Protože když to pak tlačíš ještě výš, přichází ke slovu dost rng, a to už taková sranda není.
  • Reakce take na nightborne: Ja ti uplne nevim, urcite potřebuješ si útoky promyslet jinak, když to tlačíš gearem a když ti přestává gear stačit v GR. Ale jdyž se podivas na statistiky nejpouzivanejsiho gearu a kouzel/gemu/skillu pro treba barbara, dost dominuje velmi omezeny set/build, což vlastně říká, že nejlepších řešení je jen pár a jeto jen o tom grindovat dostatecne dlouho, abys je dostal.

    Když nemáš gear, můžeš se štěstím dát 1-2 levely navíc, ale pak se zastavíš a máš podle mého jen 2 možnosti:

    a) opět grindovat na vyšší paragon lvl a ještě lepší ancient all gear - což zase tak hned nedosáhneš
    b) spojit se v online s lidma, který tě potahnou - zde pak zjistis, ze drtivá většina lidí je v T10 modu, kde tě vykopnou z party, pokud nemáš 800+ paragon, protože všichni si samozřejmě přejí partu s co nejsilnějšími spoluhráči

    Proto se vždy dostanu do momentu jako nyní, kdy muj barbar je na 385lvl a nedá více než 35lvl solo GR. Sám grindovat už trvá nesnesitelně dlouho a v online režimu sem lama, se kterou skoro nikdo nechce solidárně GR rift jít...
  • Ten Kungen co ve vanilla D3 rikal jak je barbar OP, protoze ho protahli OP dpska 4. aktem kde padal nejlepsi gear a mel top co slo sehnat a ownil si druhy akt?
  • nightborne
    Zábavná je hned, proto ti rovnou většinou napadaj mraky legendárek a setovek, aby ses nemusel právě ty stovky hodin zdržovat s tím je farmit a nebejt schopnej udělat nic. Na což si lidi taky dokážou stěžovat, což nepochopím, ale tak...

    A jakmile - vcelku rychle, za deset hodin třeba - nafarmíš nějakej základ gearu, můžeš se pustit do skutečný endgame, což je progres v greater riftech. Do zhruba 55ky to jde tlačit gearem, pak přichází ten zlom, kdy už gear přestává stačit a musíš přidat i skill. Podle mě to je zábavný celou tu dobu, ale to už je samozřejmě věc vkusu.

    Asharak: Mhm, nenechat se hitnout a ještě třeba zabít guardiana s biliónem HP. Jestli si myslíš, jak se u toho nemusíš snažit a je to hrozně easy, zkus si to =). Doopravdy =).
  • Asharak
    To je vše? nenechat se ničím hitnout? Ježiš... to je jako hrát od lvlu 1 na torment 6 ne.
  • super, takže hra začne byt zabavna až po nekolika stovkach hodin, ok
  • nightborne
    Ta obtížnost jde docela hodně strmě nahoru, takže ne, není =). Od určitý úrovně už se nemůžeš nechat trefit ani normálníma útokama větších monster, nemůžeš bezhlavě skákat do skupin a podobně, jinejma slovama, od určitýho riftu už to nejde protlačit jenom gearem, musíš to ještě k tomu umět hrát =).
  • Asharak
    Ah takže gr 40 není o tom samém co gr 30 nebo gr 20 a pod, super, možná důvod to hrát pokut se to neopakuje do kola *3* Díky *2*
  • nightborne
    Aha, takže jsi vyšší rifty viděl akorát na videu. Mno, to jsem si myslel... jako hele, samozřejmě máš právo to hrát/nehrát jak chceš, ale rozhodně bys po pár hodinách hraní neměl vynášet soudy, když zkrátka ještě nevíš, o čem mluvíš =).
  • Asharak
    No bóže tak budu dalších 20 hodin na nižší úrovni, a pak budu doufat že narazím na správné RNG elitky *7* #skillz #ImSoGoodInDiabloISpentWholeLifeAndNowMyFullSetIsDone
  • nightborne
    Tak až dáš greater 75 tak mi řekni, jak ses nemusel snažit, nebylo to o skillu a to vybavení na to jsi měl za jeden večer =).
  • Asharak
    Jo, už 3 lidi co znám jsem viděl zapnout hru a hned byli public někde mezi neznámýma týpkama. To já se spíš stydím jen tak poflakovat v public games, takže sice VIII ale už mě to samotného nebaví, . ani s tím pocitem zasloužení >_> *5* , no a do publicu se stejně štvát nechci není to ono. SIce chápu že bych měl život hned lehčí kdyby mi to někdo tankoval *4*
  • souhlas, když tě někdo vezme do party v online režimu, seš na 70lvl během pár minut a pak jen za nimi chodis a sbiras legendarky... Jen ale pak samozrejme nemas ten dobry pocit, ze sis to zaslouzil...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit