Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    Jak řekl Kungen. Tu hru nemá smysl hrát, každý dostane všechno za pár hodin hraní ani se nemusí snažit, nemá smysl být první, hra nepotřebuje skill atd., a po pár hodinách hraní to musím potvrdit :D

    ALe jinak je to skvělá odreagovačka s pauzami cca 3 měsíce *4*
  • Ano, je to jen o grindu, ale zabavnem. Po praci je to super odreagovacka, do které člověk může vlítnout na 20min, nestarat se o příběh, jen pokosit několik riftu a jit spat :). Na takoveho Witchera uz proste nemam nejak silu prozivat...
  • ja bych chtel nejakeho hratelneho hrdinu, ti co tam jsou jsou smešní, možna až na barbara a paladina
  • Fajn ze este pridavaju veci do D3 ale aj tak mi pride toto pokracovanie vlazne. Nejak mi nesadol cely ten nastaveny system bez moznosti si nejak viac, klasicky, svoju postavu vytvarat. Prednastavene vlastnosti, niekedy az prehnane vlastnosti itemov a celkovo ta honba len za itemami. A tiez to otravne otvorene prostredie a nahananie sa za potvorami, toto ma stvalo aj na D2. Atmosfericky mi prislo stale najlepsie povodne, dungeoidne D1.
  • Veskoslav
    Diablo vždycky bylo o tomto. Mimochodem, co by jsi ještě chtěl? Nové lokace, nové předměty. Kromě nové postavy dostáváme neustále něco nového. Předtím kostka+nové lokace a monstra, teď tento patch. Diablo nikdy nebylo o ničem jiném než o tom sehnat nejlepší eqip a proběhnout to co nejrychleji. Teď jsou metou GR.
  • Grind, grind, všude samý grind. Lepčejší by byl nový datadisk s nějakým skutečně novým obsahem.
  • corfer
    Zjistil jsem si, že probíhá Blizzcon a proto beru svůj původní příspěvek zpět.
  • nightborne
    A teď si představ, že sháníš ancient shenlongy, tzn dvě zbraně, a na obou potřebuješ dex/vita/life on hit a ideálně ještě max spirit a nějakej crowd control jako sekundární affixy... taky se to shání naprosto epesně =D.
  • Veskoslav
    No jako já mám skoro maximálku, co na sebe dokážu sehnat. Jenom kdybych ještě sehnal dýku, co potřebuji. Teď sice mám slušnou s cca 3100 damage a hezké staty, ale potřebuji tu na snížení many na bear wall. A tu sehnat, to dříve mi ježíšek donese raketu.
  • jakubc
    Pouze v sezóně se dají sehnat i unikátní kosmetický úpravy, peti atd. skrze sezónní questy.
  • jakubc
    najít do každýho slotu použitelnou ancient legendárku zas tak snadné není,ale určitě je to fajn z toho hlediska, źe se tím odemkne spousta nových buildů, k čemuž už teď napomáhají schopnosti z legendary itemů vyextrahovaný kostkou
  • nightborne
    Já chci s monkem dát aspoň tu 70ku do konce sezóny... ustát se to dá, ale na damage docela teču, ale zas na druhou stranu to, že jsem byl schopnej dát 63ku s gearem, kterej má do ideálu ještě opravdu hodně daleko, o potenciálu vypovídá svoje =).
  • to je 11 slotov, cize +8800% damage...
    pekne *15*
  • Veskoslav
    Jo ten jedu. Jako nejvíc, co se dá tak kolem 2,5 miliard damage, když se zadaří. Navíc si hodíš Grin Reaper, což vytváří kopie, do toho narveš pásek, co ti při každém zásahu vyvolá toho malého parchanta a je na srandu zaděláno. Teď mám 66 GR, na více bych dal damage, ale HP lítaj jak nadržená 16 nahoru a dolů a to prostě neuheluji i když mám pasivku na snižování cooldown+na předmětech.
  • nightborne
    Uliana monk mě taky nebaví (ten SSS), ale static charge je fakt skvělej, totální mobilita, nekonečný charge, když to hraješ správně, vypadá to skvěle, všude blesky a zkrátka je úžasně dynamická ta hra za něj =)... taky jsem s ním dal svůj osobní rekord momentálně =) (63).

    Ale WD je taky super, už jsme ho řešili tudle někde tady... bratránek hraje Helltooth (myslim? ten set, co dává 900% za wall of fire) a vypadá to zábavně =).
  • Veskoslav
    To mě zase začal bavit WD. Brácha ten valí toho bumbum monka na 7-strike. Jeho to baví. Mě to přišlo pořád dokola. Stáhnout, nahodit ruku, výbuch:-D
  • Veskoslav
    Tady je přímo ze stránek o patchi, tak si myslím, že setovek docela ubyde.

    https://bnetcmsus-a.akamaihd.net/cms/gallery/KP9RLEY5VZKO1446514618038.jpg
  • nightborne
    Mě taky nebavil... dokud jsem ho nerozjel teď v sezóně =). Nastackovanej stricken dokáže opravdový divy a ve chvíli, kdy jsem viděl jak zmagořenec na kokainu sype pěsti za deset miliard kadencí čtyři za vteřinu, docela jsem se zamiloval =)).
  • Dve pozitivne veci:
    - prvy krat v historii Diablo 3 sa developeri jasne vyjadrili ohladom terminov.
    2.4 PTR buduci tyzden, koniec 4. sezony koncom decembra (prosinec) a sezona 5 bude mat tri
    mesiace. Konecne! Tie ich "soon" uz boli fakt trapne.
    - Set Legacy of Nightmares. Dva prstene ktore vam daju bonus do damage za kazdu ancient legendarku, ak nepouzivate ziaden iny set. Akurat sa riesi ci to je bonus 75% alebo 800% *2*
    https://twitter.com/candlesan/status/663018639918940160
    Asi chyba v komunikacii.
  • Veskoslav
    Asi jsem zaspal. Nebo spíše o tom nevím, protože jediný Monk, co jsem hrál, tak mi umřel:-D Nějak mě ta postava vůbec nebaví, stejně jako barbar.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit