Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • del0
    Přidaj do hry 50 nových legendárek? Tak hlavně, že jich tam je minimálně dvakrát tolik naprosto nepoužitelných... *7*
  • nightborne
    Ještě dodám, že někdy dokážou season-only věci docela zásadně ovlivnit hratelnost, viz například legendární gem, kterej je momentálně v sezóně k dostání, a kterej například monkům zvedl dosažitelnou úroveň v greater riftech o dobrých deset úrovní =).
  • Veskoslav
    Lidi, Vy jste fakt retardovaní. Probíhal Blizzcon, je sobota a všechna média okolo informují stejným stylem. Ale stejně se najde dost blbců, co budou pičovat, že se o něčem informuje. Většinou se totiž o víkendu na Games nic nepíše, protože i redakce má občas víkend. Nevím, proč to proboha nemůžete ignorovat? GGG už nejspíš chytl psotník, protože jeho debilita ho donutila se vyjádřit téměř pod všechny články o Blizzardu. Na to, jak ho dle jeho slov nesnáší a považuje jej za odpad, nezdravě často diskutuje pod články o jeho hrách, aby pak mohl pičovat, že ke konzolovým hrám píšou pc hráči.
  • Veskoslav
    Každá sezóna obsahuje něco nového, kdy to mimo sezónu neseženeš. Jedná se o setovky či legendární předměty. V probíhající sezóně to jsou urpavené setovky na mága, nová setovka pro WD a nová setovka pro Crusadera. S tím také souvisí změna buildů, co se hraje atd. Začínáš s postavou úplně na nule. Ale máš automaticky otevřený mód Adventure a vše s tím spojené. A pak soutěžíš v rychlosti expení, nejvyšší GR atd. Já to vždycky zapnu na měsíc, dám tak paragon 300-500 a pak se těším na další sezónu a nové předměty. Navíc poslední patche nejsou žádné trošky do mlýna viz tento.
  • Může mi někdo stručně vysvětlit o čem jsou ty zmiňované sezóny?
  • corfer
    Co to je tady za Blizzard shitstorm? Aha... Homola má službu.:D
  • jakubc
    Ale ten datadisk by to chtělo... :-)
  • nightborne
    Tak tak, docela parádička toto =).

    Jenom bych ještě doplnil, že Empowered Rift nezvyšuje šanci na upgrade jako takovou, ale přidává jeden pokus navíc - místo třech pak máte čtyři =).
  • Veskoslav
    No hlavně taky potěší "sběratele", protože se rozšíří velikost truhly:) Podle mě skvělý patch a velikostí rozhodně největší, co přišel, to s autorem souhlasím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit