Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mafia 1 mne moc nebrala. Snad jen kvuli Vasutovi. Dvojku jsem hral, ale stale mi to pripadne to stejne, jako Crackdown a podobny hry... Nic si z toho nepamatuji. Tak snad to ted bude lepsi, cesi necesi...
    • Phillios191
      Muselo tě to bavit, to prostě nejde, aby tě to nebavilo. Lžeš!
  • Mafia 2 měla aspoň parádně vyladěný engine, soudtrack s charakterem a zábavný jízdní model, jako jednička. A i když proti jedničce o hodně zlepšila hratelnost, pořád to byla zbytečně krátká a ořezaná hra s promarněným potenciálem. Doufám, že se v 2K poučí ze svých chyb, ale obávám se, že v tomhle případě jsem už moc naivní. Např. autor jízdního modelu jedničky a dvojky Václav Král už v 2K přes dva roky není, což je škoda *9*. Ale v tom studiu Hangar13 pořád jsou známí lidé, třeba Michal Janáček.
    • Kazdej je nahraditelnej...
      • Mart9
        I já bych ho mohl nahradit, ale garantuju ti, že by v té hře nešlo jezdit.
        • Ano. Proto tam nedelas ;)
      • Klasický omyl...
        • kazdej nahraditelnej je, otazka do jake miry
        • Klasicky omyl ;-)
  • Počkejme si na podrobnější detaily a hlavně na gameplay záběry.
  • RazorProduction
    *9* na 100% nebude CZ Dabing uz tet to vim *7*
    • nekromant33
      Pokud by měl být kvalitní jak ve dvojce tak žádná škoda.

      edit: A vám se ten dabing jako líbil?
  • Keyz
    Uvidíme co z toho vyleze, když na tom maká zase někdo jiný....
    Jako, nemám z toho nějakou extra radost. Spíše zvědavost. Ta série se měnila jak se měnili borci co makali na Mafi 1 a na Mafii 3 bude zase makat nějaké jiné americké studio nebo co....

    Jsem zvědav.
  • Já doufám v začátky 70. let a v pozadí kulisu vietnamské války a Hippeace, to by mohlo být zajímavé.
  • MidnighT91
    A bude to topdown, F2P, kooperativní hra pro 4 hráče...
  • Dvojka bola dobrá hra, ale strašne krátka a vedľajších aktivít tam tiež bohvie koľko nebolo. Také GTA V má asi 4x dlhšiu kampaň a ešte plnú riť vedľajších aktivít.... Mafia 2 je asi tak dlhá ako COD s tým že COD je zamerané na multiplayer. To ma dosť sklamalo.
    • No zrovna vedlajsie aktivity je presne to, co tam ja nechcem mat. Nepotrebujem behat po obchodikoch a po fitkach ja ret*rd v hre, chcem si prezit kvalitny pribeh v pohlcujucej hratelnosti. GTA kvoli stupidnym aktivitam ani nehram. Jediena vec, ktoru na mafii mohli vyriesit lepsie je vacsie mesto a vlastny "dvor" kde si budem moct parkovat auta. Keby tam dali trebars bar s vedlajsimi aktivitami, ako trebars hranie rulety, tak to skusim max. raz a viac ma to nezaujima, takze zbytocna praca.
      • Ja si autá parkovať nepotrebujem, takže zbytočná práca.
        • v jednotke to kazdy vyzdvihoval...zaujimave :D
  • Mafia je jen jedna a to Vavrova. Tohle je cosi se stemplem 2K
    Zustavam skepticky
    • Vavra je slyset a videt... Ale to hru lepsi nedela.
    • Tak ano, prva Mafia bola HRA, ale mne sa dost pacila aj dvojka, takze na trojku urcite nezanevriem len kvoli tomu, ze na nej nerobi Vavra.
      • To je přesně to co podle mě mnoha lidem vůbec nedochází, že všechno závisí na tom KDO to dělá.
        To že je to o mafii, zřejmě nezaručuje kvalitu. Mimochodem co za hry nám přinesli Američani? Co jsem já zjistil tak všechny kvalitní byly z Evropy.
        • Portal, Half Life, Doom, Wolfenstein...mam pokracovat? *1* Ja nemam nic proti Amerike, zas z nej nerobte satana vsetkych krajin. Napoleon bol francuz a co dokazal? Hitler bol Nemec a co dokazal? Stalin bol rus a co dokazal?
          • Taky by me zajimalo jestli treba Newell nema predky odjinud. Treba Nolan a reziser novy Godzilly jsou z Britanie, Hollywood za vsechny jenom bere penize.
          • nedá mi to...Hitler byl rakušan a Stalin Gruzínec *2*
            • Tak v tom pripade American vlastne neexistuje, pretoze su to vsetko pristahovalci z krajin celeho sveta. Takze kto je vlastne ten zly American?
            • A Napoleon byl z Korsiky :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit