Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výborná zpráva... Řekl bych, že se bude odehrávat spíše v 80-90. auta by tomu odpovídala.
    V český dabing doufám, věřím, ale řekl bych, že nebude. Uvidíme kolik informací nám přinese středa.
  • Hlavně, aby tam byl stejně skvělej soundtrack, jako v prvním a druhým díle.
    Když se totiž řekne Mafia, tak se mi jako první vybaví hudba a až potom cokoliv jinýho.
    • Mart9
      To je dost divný. Mně se vybaví Mafia, když se řekne dobrý soundtrack, ale aby se mi vybavil soudtrack, když se řekne Mafia? *2*
      • Mart9
        S čím jako nesouhlasíte? Mafia měla přece tolik předností, že je dost divný, aby si někdo vzpomněl jako první na soundtrack... Já mu to neberu, Mafia měla vynikající soundtrack, ale u hry to není klíčové a neudělalo to z ní legendu.
        • MARTASLJ19
          Už len v Intre je fantastická hudba, takže soundtrack sa zapísal do hráčskych análov okamžite

          https://www.youtube.com/watch?v=4tQZkKBRbzg
          • Mart9
            Já to nepopírám, ale ta hra měla větší přednosti než soundtrack.
            • To je pravda. Napadá mě, že mezi ty větší přednosti patří soundtrack.
        • Teda musím se přiznat, že když se řekne Mafia, tak než si stihnu cokoliv pomyslet, rozezní se mi v hlavě Django Reinhardt *1*
      • ?
  • Nechtěl bych hned to schytat jen se opravdu musím zeptat když jde o ryze českou značku zda bude zachován dabing nebo ne ? Už je o tom nějaké info ? Nicméně asi já osobně bych si troufal říct ano, protože češi prostě MAFII kupujou...
    • Ta hra už česká neni.. nedělá na ní nikdo z Čech. Očekávám, že to dopadne podobně jako ty shitózní godfather hry.
      • Jasny... A 2k v brne nabiralo lidi kvuli verejne prospesnym pracim...
      • A na to jsi prosim prisel jak, ze na ni nedela nikdo z cech? Mimo jine v Hangar 13 jsou kluci z 2K Czech, kteri se prestehovali do US.
    • Hele zatím je jenom jedno info a to že bude oznámená Mafia 3, vše ostatní je jenom spekulace
    • Možná vznikla v ČR, ale teď už se v ČR nedělá. Dělají na ní američané. Nevím, kolik by stál kompletní českej dabing, ale nemyslím, že by se jim finančně vyplatil a o prachy jde především.
      Jenom kvůli dabingu si tu hru nekoupí zase o tolik víc lidí, aby se to zaplatilo.
  • Zajímavá zpráva – i přesto, že v Alešově článku chybí interpunkční znaménka oddělující přístavky.
    • http://www.level.cz/wp-content/uploads/Ales_mensikreten.jpg
  • Já se modlím, aby to ti lidé, kterým se vývoj hry dostal do ruky, pochopili koncept Mafie a budou se snažit hru dělat stejným způsobem a ne že udělají další GTA. Časové zasazení se mi líbí, pokud 60/70 léta jsou pravdivá.
  • Nejvic se bojim nerealny fyziky aut ve stylu GTA, to bude prvni krok k tomu aby z toho vznikla uplna sr*cka. A v potaz kam se ten vyvoj hry presunul, je to velmi pravdepodobny.
    • Gta ma lepsi jizdni model nez vsechny mafie dohromady ;-)
      • Troll
        • Tak to fakt ne ;)
  • Přesun hry do sedmdesátých, nebo osmdesátých let jedině vítám. Lepší zkusit něco novýho, než zkysnout na jednom místě.

    Českej dabing to předpokládám mít nebude. Ano, v předchozích dílech byl fajn, ale doba se už přecejenom trochu změnila a nemyslím si, že by si to na sebe dokázalo vydělat.
  • Inquisitor
    Raději bych viděl návrat do časů prohibice.
    • To já ne.
    • zahraj si Mafiu 1
  • zcela jasny 70. leta, auta z dob pred ropnou krizi..supeer. Konecne to trochu pojede.
    ale obavam se, ze fyzika bude naprd, ne jak v jednicce. Takze uvidime :D
  • Mart9
    Netroufám si odhadnout dobu, ty auta mi připadají spíš až na 80. léta, ale přál bych si spíš zmíněná 60. až 70. léta.

    Každopádně Mafii 3 ale beru jako úplně jinou značku, která nemá s původní hrou nic společného, nemám žádná očekávání, ani ji nebudu hned kupovat jako dvojku, třeba překvapí.
    • už to nemá nic společného s Illusion Softworks, tak je to konec éry. Mafie už nebude Mafii. Ať si kdo chce co chce říká, tak v Mafii ten dabing byl dobrej.
    • Ristoro
      Já bych to tipoval na 70ky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit