Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dotaz na recenzenta.

    Je to podle knihy Závěť Sherlocka Holmese od Boba Garcii. A případně jestli nevíte kolik inspirace si to s té knihy bere. Děkuji

    Jinak ta kniha SH je jedna z nejlepších, která byla napsaná někým jiným než Doylem.
  • jindra.veliky
    Souhlas
  • misho8723
    Recenzia v pohode, len nesúhlasím s názorom na grafiku.. od minulého dielu sa grafika posunula o dosť veľký krok, však stačí kliknúť na odkaz na Sherlock Holmes vs. Jack the Ripper a porovnať, a človek vidí na prvý pohľad, že grafika sa fakt zlepšila - či postavy alebo prostredie.. jedine len mimika občas hapruje, ale inak spokojnosť s grafikou a hra je jedna z najkrajších adventúr na trhu
  • víc ženských-hornic
  • Robotron3
    Sherlock Holmes samo super, ale mě uplně uhranul ten novej Britskej moderní Holmes seriál. To je snad ještě lepší než originál. Uplně úžasný. Na to adventku by taky chtělo :)
  • CRYPT
    jsem na tom uplne stejne :-)
  • Keyz
    Zajímavé,že se zde mluví o "staré" grafice a je to mínus a jinde se mluví o "stylizaci" a je to plus.
    Přitom jinde jsou často textury kolikrát hnusnější a mají menší rozlišení než zde.
  • Robotron3
    Mrtvé? Na PC? Řiká ti něco Daedalic Entertainment?!
  • No, takhle sem to taky myslel, blbě sem to napsal. Prostě to bejvá všeobecně tak, že ženská čsto vynikne v ryze chlapských záležitostech, a naopak.
  • N7N7
    Jasně, sposta mužů je dobrých v "ženských disciplínách". Jen škoda, že to neplatí i naopak. *7* (ježiš, to zas bude mínusů *2* )
  • 13_11
    Ženská disciplína to je, ale chlapi vaří líp.

    A absolutně nic proti gastronomii, ale mohli byste být k textu od Lucky konstruktivnější, než že „je to od ženské, což mě naplní nedůvěrou“? Nejen chlapi-pisálci rádi čtou, jak se čtenářům článek líbí.
  • Mě vždycky naplní nedůvěrou, když vidím příspěvek od tebe :). Apropo, já jsem pro recenze od fraucimóru... Například ve vysokém kuchařství je víc kuchařů než kuchařek, a to je to "ženská disciplína". Jen tak dál!
  • sleepless
    Comgad, ostatně hru i vydává u nás.
  • LOL rasista?.. když už tak sexista *15*
  • mirroj
    Tak to potom asi budeš sexista :).
  • MidnighT91
    Vidím že spoustě zabedněnců tady, humor moc neříká...
  • N7N7
    Nejsem žádný rasista, ale vždycky když vidím recenzi od nějaké ženské, tak mě to naplní nedůvěrou.
  • Myslim, ze adventury jsou pro PC skoro mrtve. Kde by urcite uspely jsou mobilni telefony (Android, iOS) viz. Broken Sword. Lidi uz proste nemaji moc casu travit herni cas u PC, ale na cestach v MHD,vlaku, busu, prip. doma v posteli nebo na WC. *3*
  • ucho
    kdo dělal češtinu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit