Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen
    "Chceme, aby se hráči PC verze cítili součástí té velké blizzardí komunity."
    A chtějí to i sami hráči?

    "Je to volba platformy a příležitost, ze které naši hráči těží. "
    Více by těžili z toho, kdyby jim dali na výběr, zda online chtějí nebo ne.

    "Na PCčku je navíc díky tomu mnohem bezpečnější prostředí pro obchodování a taky je to celé sociálnější."
    Tak dá rozum, že chci-li obchodovat, v offline módu s tím moc nepochodím, takže to není žádný argument. Jen mi hlava nebere, v čem že by to mělo být bezpečnější. A aby to bylo ještě sociálnější, měli by tam přidat FB featuru!
    • Jsi píč usek umři na hemoroidy *6*
      • Tilwaen
        Prosím?
      • Pravda boli?
    • Ty nemas co chtit, ti mas drzet hubu, a solit prachy.

      Mimochodem, kdyby to slo hrat offline, tak si v nejhorsim kazdej vybavu nabrkne cheatem ... a tim padem by na aukce lezla tak setina lidi, co by chteli nejakou vybavu pro online hrani. ... ale vlastne proc, kdyz to je stejne vlastne singl.
  • (...) pro nás je to celé o rmah. Celou hru jsme navíc od prvního dne vyvíjeli pro rmah (...)
    fixed
  • Chlapi, ja hraju jen hardcore a to od ledna tohoto roku. Na aukci nenakupuju, mam 3 sedesatky (max paragon 35), ted leveluju demon huntera. Tak mi nerikejte, ze to nejde bez aukce!
    • del: Nakupovani na externich aukcich v Diablu 2 nebyl podvod. Blizz to sice nepodporoval,ale ani to nijak netrestal. Zadnej cheat to nebyl. Jen Blizz stvalo, ze na tom vydelava nekdo treti, tak si tu aukci u trojky poresil sam *3*
      PS: ja samozrejme u D2 nikde na aukcich nenakupoval. Ale vim, jak to fungovalo. *8*
      • Samozřejmě, že to byl podvod. Byl to podvod minimálně očima legit hráčů, protože to nebylo součástí legitimního hraní hry. To, že to Blizzard netrestal neznamená, že to tak nebylo. To je false argument. On to totiž ani trestat nemohl, protože to lze velmi těžko detekovat. Stejně jako u Diabla 3 botteři vesele botují a RMAH vesele obcházejí, Blizzard nemá páky...
    • Kdyz si HC hrac tak ti doporucim skutecny HC tytul coz je napriklad Path of Exile
      • Sorry, tahle hra se mi nelibi. Ten pocit z boje v D3 je nesrovnatelnej.
    • JInak na hc mam zatim 230 hodin. Zadny tisice hodin...
      • Tak to gratulace, vyhrál si asi v loterii. Bohužel, těd to bude jen horší a horší. Čím více hodin budeš mít, tím více frustrace z nenacházení kloudného upgradu.
        • AZ budu citit frustraci, tak si dam pauzu a pockam na datadisk. Diablo hraju uz pres rok, takze bych se frustrace stejne nebal :)
          • Dobrej plán, akorát v datadisku zjistíš, že ty itemy, co máš, jsou crap a z každé druhé bedny padá lepší. GG. Ale pokud nemáš itemy z RMAH, může ti to bejt asi jedno, kromě teda toho investovaného času. *8*
            • Já jen, že pokud ti přijde v pořádku mít ty samé itemy za rok hraní, co má někdo za měsíc na AH (i když to není žádný cheat a je to součást hry), tak máš asi fakt hafo času, nebo hraješ pro e-peen. Škoda, že nikoho nezajímá, že si ty itemy na AH nekoupil. Tohle fakt nechápu. Hrát s tak mizernými dropy, jen abych u toho mohl sedět rok, farmil pořád to samé dokola. Kdyby Blizzard přidával aspoň nové questy, lokace, itemy jako v MMO (když už má prachy z RMAH), tak bych u toho taky seděl rok, ale tohle mi přijde na palici, sorry. A ještě to obhajovat, jak je to skvělá hra, nedávám. Je to možná tak těžce moneygrab nedodělaná hra, dobrá možná v základu...
            • To je vesely, jak tady pises, co budu citit a co zjistim :D Radsi se soustred na sebe, ja hraju od prvniho dne vydani diabla 3, takze me tezko muzes poucovat o necem. Prave ze bez aukce to muzu hrat klidne roky (snad nebudu :D). S aukci me to prestalo bavit po dvou mesicich.
              A az me diablo3 nebude bavit, tak ho prestanu hrat a abudu vzpominat, jak sem si s touhle hrou uzil. Jaku u jinych skvelych her...Takhle snadne to je.
    • Takže hraješ od ledna a máš to, co by si koupil na AH za 14 dní. GG. Ale souhlasím, že bez AH je to zábavnější, akorát házet si klacky pod nohy, abych se víc bavil mi celkem přijde jako chyba hry.
      • Nasel sem veci za stovky milionu. To bych za 14 dni nekoupil. ALe predevsim, diablo hraju pro zabavu. Ne pro to, abych mel nejlepsi gear hned.
        • Stovky nebo desítky, hodnota zlata v této hře každým dnem oslabuje Tady vůbec nejde o to, najít ty itemy hned, tak to je v konzolový verzi a to je zase opačný extrém. Spoustu lidí (HC nepočítám, tam sou zase jiný problémy - lagy) nebaví hrát pro zábavu něco, kde nic moc nenacházíš, když drop systém je total random haluz, protože hra bere v potaz užívání AH. Ta hra je prostě navržená od základu tak, aby si sám nikdy nemohl najít nejlepší věci. V kombinaci s RMAH tohle všechno jen podporuje bottery a nehoráznou inflaci zlata. Většina nebo spíš skoro všichni hráči, kteří mají dobrý itemy, je mají z AH/RMAH flipováním nebo za real a nenašli je. Doufat, že je někdy najdeš, je nesmyslná ztráta času, farmit ty samé lokace do zlbnutí, když ani není nový pravidelný obsah, který by sakra měl být, když už si Blizzmoneygrab bere prachy z RMAH. A vůbec bych se nedivil, kdyby ti parchanti sami prodávali i zlato, který si berou z GAH transakcí. Pak by ho ani nemuseli uměle generovat. Hráč by jim tak vlastně vydělával real $, i když by tradoval jen za goldy. Ono vůbec všichni, kteří používají AH/RMAH jsou vlastně zaměstnanci Blizzardu, vydělávají mu hraním hry a on jim ještě na***e na hlavu. To až přijde datadisk (za který všichni krásně znovu zaplatí) a všechny jejich itemy se promění v hromádku bezcenných pixelů, lol.
          • Spades
            Už se asi budu poněkolikáté opakovat, ale:

            DOPI*I KUR*A DIABLO 2 MĚLO TO SAMÉ!!!

            Tak mi kur*a neříkejte, že je to kvůli AH...
            • Asi mi něco uniklo. Hrál sem tu hru roky, ale nevěděl sem, že v Diablu 2 byl RMAH. Jestli máš na mysli d2jsp a kupování za real, tak to byl podvod, nepodporovaný Blizzardem, dupované itemy se mazaly. Obchod za real NEBYL OFICIÁLNÍ SOUČÁSTÍ HRY, lolmao. To, že někdo podváděl mě fakt mohlo být ukradené. Problém je v tom, že v Diablu 3 to podvod není a je to Blizzardem posvědceno, jsem nucen to používat, abych se mohl v té hře dostat k dobrým itemům, plus jsou k maximální efektivitě AH upraveny dropy na jackopt haluz úroveň, úplně někde jinde, než v Diablu 2...
  • Diablo 2 sem hral offline jen tehdy, kdyz mi nahodou nesel net. Jinak jedine battlenet. Takze mne osobne chybejici offline mod vubec nevadi. Ale zas chapu ty lidi, kery jsou nastvany, ze to chtej hrat treba na chatě že jo. Nebo umrou v hc na disconnect treba...
  • ježiš to jsou zas debilní kecy proč to nejde. Narovinu, šlo by to. AH bych po úpravě lootu klidně zrušil. V době spuštění, kdy servery nejely bych byl klidně i "méně sociální" než musím být.. nehledě na HC, kdy mi kvůli lagu chcípla 59lvl postava.. a je mi fuk, jestli už to teď mají "odladěné", znovu na to nemám nervy ani náladu :D
    • del: Lol. Sure, there is a chance that you will find something decent after 1000 hours of playtime. Otherwise, that way ----------> AH
      tahle veta asi platila pro D3 verze 1.0. Ale dneska uz ani nahodou.
      • Jasný, dneska jen padá 10x tolik legendárek, které jsou ale crap. Pojď mi povědět pohádku o tom, jak trifecta monopol (CC/CD/AS) neřídí celou ekonomiku itemů. Už vidím, jak si sám bez AH nafarmím trifecta itemy. To je tak, když je vše total random a když je systém postavený tak, že pokud je roll základního damage na zbrani crap, je úplně jedno, jakých dalších 6 affixů se rollne.
        • Ekonomika itemu me vubec nezajima, kdyz nenakupuju na aukci. A crap mi fakt nepada.
          • Možná by tě měla zajímat, aspoň pro info, to jen aby sis uděla obrázek o tom, jak vypadají itemy, které v této hře nikdy nenajdeš...
            • Pecka, to je potom o to větší masochizmus. Vědět o těch itemech a věděť, že se k nim HRANÍM HRY nikdy nedopracuju. Cool.
            • Hochu, ty mas fakt dost :))) Porad tisic duvodu, proc to nejde.
              Pro tvoje info, driv sem na aukci chodil, takze ve hre neni zadna legendarka, o ktery bych nevedel. Pak sem ale zmenil styl hrani a jsem happy.
    • Kdyz zrusis aukci, tak se bude obchodovat po staru jak v Diablu 2.
      • a to je lepší
        • Matthew1J
          Lepší to v ničem néni. Néni potřeba rušit aukcu, ale upravit dropy na úroveň jak byla v D2 aby to lidi nenutilo aukcu používat a používali ju enom ti kdo chců opravdu dobrý equip, který hraním neseženů.
        • Jak se to veme, v necem jo, v necem ne imho.
          • Jenze je nizkej drop rate, aby vubec aukce mela smysl. A kdyz budu hrat bez aukce, tak se drop rate nezvedne. Se podivej na konzole, co lidem diky normalnimu dropu pada za loot.
            • Kdyz nepouzivas aukci, tak to neni crap. Akorat holt hrajes mp3 a ne treba mp10.
            • On je bohužel rozdíl mezi drop ratem a tím, co to je za drop. Může ti padat 10x tolik legendárek, ale k čemu, když je to všechno crap. .) U Diabla obzvlášť je třeba si hlídat v jakémkoliv rozhovoru s vývojáři a různých promo, jestli v souvislosti s itemy (a vůbec čímkoliv, co je generované) používají výraz "there is a chance", protože to je konečná, to neznamená v praxi vůbec nic. :D

              "There is a chance" that your drop will be smart drop. OK, ještě by mě zajímalo jaká šance.

              (ohledně toho prstenu s goblinem) "There is a chance" that goblin will drop a legendary.

              Lol. Sure, there is a chance that you will find something decent after 1000 hours of playtime. Otherwise, that way ----------> AH.
            • Mne ten drop rate na pc nizkej neprijde. Od kvetna 2012 se to dost zmenilo imho :) Konzole jsou samozrejme jina kava, to je jasne.
  • Jack1947
    Njn, Be online ever... *9*
  • Rozmyslal som nad tym, ale nakoniec som sa rozhodol ze na coop hranie s kamosmi pri pive si radsej pockam kym v Europe vyjde, a nasledne kupim, Dragon's Crown.
  • => ted se jen ceka na sikovnyho haxora, kterej porovna verzi pro konzoli a pro PC a prenese to na PC ... a pak tu bude kilometrovej clanek o tom, jak pirati okradaj bizzard ..
    • haha lol.
      To by musel by vazne sikovny haxor aby len tak 'prenasal' kod vytvoreny pre rozdielne architektury ^^
      • Co myslis ... pojede D3 na novejch konzolich? Ja bych rek ze jo ... a co myslis, co ze za HW je v novym xboxu a psku? Aha, podprumerny PC ... A co myslis, jak se pisou hry? Vazne zijes v ty naivni predstave, ze se pro konzole cela hra prepisuje? Lol ... upravi se tak mozna par scriptu, a pouzije nativni spoustedlo. Ty potrebujes jen ty scripty.

        A to nemluvim o ty moznosti, ze se cela konzole da emulovat.
        • hodne ale hodne mimo predstava... nicmene sni dal :-D
        • Mas o programovani dost naivni predstavy. Zkus prenest program na binarni urovni z windows do dosu - to jest v ramci stejne hw architektury.
          • naiva ses ty, widle nejsou nic jinyho nez hromada knihoven ... viz wine, ze. Zcela nativni beh widlich appek v linuxu. Samo, kdyz vemes vse, co v tom "DOSus " budes potrebovat, tak tam musis skopirovat polovinu widli.

            Jenze hry na konzole/pc se delaji tak, ze sou z 90% shodny. Pokud sis za poslednich 30let stacil vsimnout, tak hra vypada tak, ze mas nejakou pidibinarku (mar MB) a pak hromadu dat. Jinak by se totiz vubec nevyplatilo neco takovyho delat.
            • Spades
              A přesně proto bys musel na PC stále používat část Xboxového OS, což už by ale byla Emulace...
        • samozrejme, ze momentalne sa (minimalne PC <-> PS3) cela hra prepisuje. Inak by to ani neslo, vzhladom na kompletne rozdielnu architekturu. XBox to ma lepsie, vzhladom na to ze ma DirectX kniznice (iirc), ale stale je to o dost ine a toho prepisovania je tam dost.
  • Dekuji pc. Udelali nam za plnou cenu betu. Dekuji opicim, ze se vyvinuly. Dekuji Wilsonovi, ze umoznil aukce. Dekuji konzolim, ze umoznili konecne Diablo rozjeeeeeeeeeeeeeeeeeeet! *1*
    Beer party s basou piva a redbullama ve ctyrech nemela chybu, este ted padam na drzku, ale parada jhak za starych lan casu. Predmenty padaj mnohem lepsi nez na pc *15* Tohle je az to Diablo 3 na ktery vsichni cekali! Bejt zarytym pcckarem koupim konzoli jenom kuli Diablu 3.
    Ps3 beat pc *16*
    • Taky sem chvili uvazoval o koupi konzole kvuli diablu :D Ale diablo bez battlenetu? Nevim jesi bych si zvyknul. Asi ne.
    • tak je třeba aby PCčkářům konzolisti udělali grátis betatest nového systému lootu co nám slíbil Blizz do datadisku.. *3* Blizz to párkrát překope a na PC v datáči už to bude cajkovní :)
      • No nevim, pořád se mi neche věřit těm slibům, že HRANÍ HRY bude nejlepší cesta k nej itemům. Zní to moc dobře, tak dobře, že by AH a RMAH potom neměl moc smysl, což Blizzard přece už z podstaty jejich nenažranosti nemůže dopustit. Bude v tom asi nějakej háček. :D
    • žádná hra mi nestojí za to abych vyměnil PC za tu tvoji směšnou krabičku *3*
      • Ono je možno mít pouze jedno herní zařízení? To se musí měnit jedno za jedno?

        Kurva, já mám PC a PSP. Mám radši PSP zahodit, jinak mě stihne trest nejvyšší?
    • troll spoted
  • Tushan
    já se můžu jenom smát. blizny moje prachy už nikdy neuvidí *5*
    • V D3 sem si vydelal vic, nez stoji samotna hra a budouci datadisk. A porad me to bavi uz od prvniho dne. Co vic si prat?!!§
    • Neboj , oni tvoje drobny nepotrebujou :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit