Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja som stále pc d3 obraňoval, veď ma to celkom aj bavilo. ALE včera sme boli u kamoša na byte na konzolovú d3 akciu (teraz dakedy to vyšlo) a rovno poviem, d3 na ps3 je oveľa lepšie a local multi nemá konkurenciu.

    Hrali sme traja (barb, dh a wd) a už predtým sme počuli dačo, že loot je oveľa lepší a padá kopa legendárok. Ta sme si dali challenge, že za každú legendárku dáme jedno pivo. Kým sme došli do pušte v druhom akte tak legendárok padlo asi 12. :)) Došli sme po toho vypaseneho v treťom akte, ďalej sa už nedalo, bo prišla kamošova holka, ale d3 akcia pokračuje zajtra.

    Fakt je ten self found loot systém lepši ako auction house, škoda že aj na pc taká možnosť nie je, no a s tým ovládačom to ide celkom fajne, až som bol prekvapený.

    No ale konzolu nemám, taže asi len čakať na nové patche.
    • Ale i na pc se da hrat bez aukce. Ja to tak hraju, kamo taky tak.
    • tak samozrejmne jedine co je na PC D3 spatne je loot uspusobeny aukci jinak by to byla perfektni hra
      • mna zlostí aj hc system - skrátka dc sa nevyhneš a keď ťa odpoji v boji si tuhý

        a kopa ľudí popísala x možných riešení a blizard s tým nič nerobí, im to je jedno, bo z hc peniaze im nejdú a hraje to len málo ľudí

        a napríklad v starctafte dc ochranu majú...
        • Není tam náhodou odpočet 15 minut před odpojením serveru?
          • ja by som bol spokojný aj s 5 minútami, ale teraz ti v diable postava stoji a nič nerobí aj 40 sekúnd :)
            • jj mňa to tiež nasralo a povedal som si, že kým to nespravia, tak to skrátka nemá zmysel

              a to som mal len 40 abo koľko hodín na hc, na fóre som čítal, že jeden chcípol po 700h... tak to už je fakt na infarkt :)

              Najlepšie boli daktoré hc streamy - manik farmí, zrazu chyba xxxx, je v menu, relog... mrtvy, maník : fuuuuuuck
              Alebo desync - maník farmí, ide okolo mobov akože ich zabíja, rewind 5s, mrtvy, maník : what the fuuuuuck

              Ale fakt to v súčasnom stave nemá cenu, schytí človek dc pri arcane, plague abo desecrator a aní regen ani nič nepomôže
            • Tak to je špatné a proto HC nehraju. Umřít v lagu, bych dostal infarkt...:D
  • *1* uz je to hned od vydani na torrentech pro Xbox i PS3 pak kdo je vetsi pirat *3*
    • Ale kolik konzolistu to následně upírati už je vec druha a bohuzel ta podstatná ;)
      • zatím okolo 1.5mil a číslo stále stoupá *2*
    • nejen od vydani,mohl jsi to mit stazeny jeste drive ,jak ti co si to objednali jako predobjednavku.
    • nj asi preto to neni offline, škoda podla mňa
  • “Chceme, aby se hráči PC verze cítili součástí té velké blizzardí komunity.
    Větší krávovinu jsem ještě neslyšel. Mám pro blizzard novinku. Většina to cítí úplně jinak. Bylo by fajn, kdyby z nás aspoň nedělal Blizzard blbce.
  • Můžu se zeptat někoho rozumného jestli se dá v Diablu 3 hrát Hell a Inferno sólo bez použití aukce? Mě ta hra baví, zatím jsem projel jen do Nigtmare s Monster power 10 +-. Konzolovou verzi koupím určitě později. Dík za odpovědi.
    • Hrát bez AH je to nejlepší, co v současnosti můžeš udělat, aby sis tu hru nezkazil. Inferno jde hrát bez aukce v pohodě, ale samozřejmě ne na MP10. Řekl bych tak na MP3-4 max a i to ti zabere nějakej pátek..:D. Každopádně na MP1 Inferno dáš celkem v pohodě, budeš muset jen trošku farmit, ale dá se to v rozumném čase. Bohužel vyšší obtížnosti jsou jen pro wallet warriory a ty, co hrajou AH víc, než hru. V datadisku se to snad změní, doufám.
      • Ok díky chlapi, aukci opravdu nechci používat, se*e mě jako většinu, ale zatím to padá celkem dobře:-) Jsem opravdu zvědav na recenzi konzolové verze tady na Games.
        • Vsak bez aukce je to uplne v pohode i na HC inferno. A hlavne je to zabavnejsi a o to nam jde prece predevsim!
        • ako klidek, po hell to ide v pohode, hlavne softcore, len budeš strašne dlho zabijať elitov a tak
          potom je to už horšie, na hc to by chcelo fakt hc team, ja obcas chcipnem na mp 10 aj s nagearovanym barbarom s vecami co by som k nim ani nepricuchol bez ah a to nemusim ist ani na uberov
          • A když to srovnáš s Diablem 2 ? Tam je nejvyšší Hell myslim? Mám to momentálně nainstalované, abych si doplnil vzdělání:-) Rozumějte jsem velký fanda těchto klikfestů. První Diablo jsem hrál na PSX s bráchou coop a byla to řežba neskutečná, ale než jsem se dostal ke dvojce tak už vycházela 3ka no a launch se moc nevyvedl jak víme.. Každopádně teď mi dvojka přijde dost old school. PS3 mě na nějaký čas opustila, ale viděl bych to tak na vánoce i s tím Diablem a zahraju si zase s bráchou coop:-)
            • Imo d2 bolo oveľa ľahšie a tam si v poho mohol dať skoro všetko aj bez ubervecí s runami jak botd ak si mal dobrý build. Ale samozrejme keď si mal slabý gear, tak aj tam to trvalo strašne dlho na players 8.

              V d3 aj keď máš dobrý build, tak skrátka zamrzneš a ďalej sa nepohneš, kým nemáš lepší gear. Hlavne na hc je to viditeľné, lebo tam skrátka zariskuješ a keď nevyjde, nažerieš sa hliny.

              Na konzole podľa toho čo som videl to bude úplne o inom, ale master 6 tiež neni malina ak negrinduješ viackrát nižšie levely. My sme hrali na hard (asi mp3, nie som si isty) a par krat sme chcípli, ale zase sme mali vypité a až tak vážne sme to nebrali, skôr by som to pripísal zvykaniu si na ovládač a odvykaniu si od permawrath barbar a wd s lifesteal skornom.
      • nekteri fanatici dokonce hraji noah odzacatku jen mp10 na hc *1*
        zabijeji elitu hodinu
        • "nekteri fanatici dokonce hraji noah odzacatku jen mp10 na hc
          zabijeji elitu hodinu"

          Lol, to jen dokazuje, jak je hra dělaná na kupování věcí a ne jejich nacházení.
        • od začiaktu asi ťažko keďze monster power nebol od začiatku
          ja som tiež skušal hc bez ah, ale fakt ti nič dobre nepadne a nakoniec som aj tak schytal dc a 50h včudu
          viac som ani hc neskušal, sc sa určite dá bez ah, lebo aj ked ta zabiju, tak sa nic nestalo
          • myslel jsem odzacatku jako:normal mp10,nightmare mp10,hell mp10,..
            • aha, jasne tak sa da, začiatok je najľahší a čím ideš ďalej, tym sa viac prejavi, že nepada moc dobry loot
    • u konzolove verze to jde bez problemu na nejtezsi obtiznost.
      u PC na mp10 krome inferna to s tim dropem nemas sanci dat,nemas sanci,aby ti dropl gear na bosse s enrage,muzes se maximalne dostat k butcherovi bez lootu 2.0 to nema smysl.
      Muj NOAH monk ma ubohych 75k dps/600h.
  • x_ander
    No nic, zkrátka si počkám až na PS vyjde kompletní edice s datadiskem. Však on mi Diablo nikam neuteče.
    • Vsak on ten gauc taky bude na svym miste
  • Člověka dost zamrzi když ted vidi jak nekomu na konzoli co ma lvl 58 padnou dve legendarky který jsou lepsi nez cokoliv co mu padlo na PC po 600 hodinách hrani. Horka pachut PC betatestera který si za to zaplatil 1400 korun se pomalu dostavuje:) Mozna ze by nebylo od věci přehodnotit postoj k Blizzardu, zaradit si mezi firmy na které si je třeba davat pozor.
    • Ja mam uz skoro 700hodin a paradnich itemu sem nasel mnoho. Na sc i hc. Plno z nich pouzivam a plno z nich sem prodal za eur/stamilionu gold. Takze ja sem velice spokojen s dropem *5*
      • koukni se nekde na video ci obrazky itemu z konzolovych verzi, pak o tom co ti padlo v PC verzi uz nikdy nebudes mluvit jako o paradnich itemech.
        • To uz sem samozrejme koukal a porad ty svoje veci hodnotim jako paradni itemy. Mne se taky nechce z battlenetu, jak tady nekdo psal.
    • Vzdyt blizzard neudelal od BC nic kvalitniho, tak co se divis.
      • udelal,treba sc2 a datadisk,wotlk(nejlepsi raid v historii wow:Ulduar,mop
        • Ulduar byl posledni slusnej raid, ale celkovou kvalitu WOTLK stejne nezachranil. SC2 nepovazuju za dustojny pokracovani, MP hratelnost je pro me horsi nez v SC1.
          • pekny bylo i icc,ale jen 25hc,hlavne lk,v cata byl dobry fight ragnaros 25hc.
            Me zas prijde SC2 v mp lepsi jak SC1.
    • 1400Kč/600hodin zábavy to není zlý poměr a to říkám, jako člověk co Diablo 3 nehrál.Já mám T2 400Kč/100hodin a nepřipadám si jako betatester.
      • on to myslel,tak ze ty hodiny stravil cekanim,ze konecne to zacne padat.
        Z tech 600h je aspon 500h s donucenim.V T2 kazdou chvili pada kvalitni set,unikat,
        v d3 na PC jen same crapy s nepouzitelnymi staty,nebo s hodne nizkymi staty,
        na konzoli do 15min leg/set se staty lepsimi nez itemy za 250 a vic eur
        a dokonce i legendarni planky,ktere na PC nepadnou ani za 1500h.
        Za den na infernu maji na konzoli lepsi gear nez hraci na PC za rok.
        • D3 jsem nehral,ale delas si srandu ,ze nekdo vyhodi 250 euro za nejaky set do hry,kterou musel jeste pred tim zaplatit?
          • zaplatili i par tisic eur za 1zbran
            http://loothunter.net/
            • Tak to je husty,nemam hluboko dokapsi,rekl bych ze vydelavam hodne nad prumerne,ale dat za nejakou virtualni zbran 250 euro? To musi byt fakt cvoci a pak ze hry nevydelavaji.Pokud budou takovi lide tak nemaji duvod delat dobre hry,udelaj betu a on se vzdy najde nejaky b.l.b co to zaplati,fuj
            • v D3 na PC mas RMAH(aukci za realne penize a maximalni castka tam jde dat 250e za 1item),
              z toho jdou penize blizzardu, 15% z prodane castky.
              na konzoli nemas ahcka,tim padem tam mohli dat lepsi drop a mnohem lepsi itemizaci
      • Takhle jsme to vůbec nemyslel, myslim ze moje narážka dojde lidem co D3 hrali:)
  • Imho se na pc predevsim boji hackeru. Chatari si proste koupi konzole, stejne jim skrz steam nic jineho nezbyva, pc je uz k online odsouzeno.
    • Moc nechápu ten konec. To jako už nejde spouštět hry ve Steamu bez připojení k netu? A co offline mód? Origin má tuším už taky offline mód a věřim že uPlay taky.
      • Uz se to tu resilo, offline neni vecny a musis se cas od casu online obnovovat. Takze nejake vypadky netu jsou v pohode, ale hrat uplne bez netu je dnes na pc dost omezene. Bez netu si na pc uz nezahrajes ani singleplayerove krabicove hry jako je treba skyrim.
        • to ale na konzoli taky u prichazejicich "next"gen kazdopadne
      • pořád má offline mód *7*
  • Sleva je jednoducha kupte si ruskou verzi + language changer :-) (okolo 500kc a nahral sem na ni barbara avatar 73 :-) )
    • ona má ruská verze zvýšenej level cap ? *8*
      • ne ale po dosazeni lvl 60 se da nabrat dalsi "avatar lvl" (az do lvl 100)
        • jo ty myslíš paragon level *4*
          • jo sem zapomel jak se to jmenuje :D

            jinak ruska verze je co se aukce tyce stejna jako evropska (lze prodavat i nakupovat na money auction house), akorat je zablokovana do rustiny coz lze vyresit language patcherem
            • aha tak ted uz chapu ty narky na blizz tech forech jak se lidi ptaji jak maji nastavit AJ u ruskych verzi D3a sc2 oni si to koupi v rustine za levno a pak si mysli ze si pri instalaci zvoli aj, jenze voni se daj prepinat libovolne jazyky u vsech ostatnich verzi, ale u te ruske verze je to zamknuty *1*
            • usetril sem tim 500, stalo to i s prevodem tusim 560kc (999rub)
            • to by se mi nechtělo takhle kvůli tomu blbnout,já to koupil přímo od Blizzardu. A kolik jsi tím ušetřil ?
  • ""Na konzolích je navíc ještě možnost hrát až ve čtyřech lidech lokálně na jedné konzoli, což na PCčku nejde.

    No jo, když se milý Blizzard neobtěžoval s vytvořením takového coopu na PC, tak to holt nejde. A jen ať se nevymlouvají, očividně to je hlavně jako DRM a RMAH promotion.
    • A pc zvládne 4 klávesnice a 4 myši ? podle mě by se to hádalo
      • Podle tebe ... podle vsech ostatnich to naprosto vpohode funguje - klidne 10 klavesnic, pokud je mas kam pripojit. Defaultne se ti sice vsechny budou chovat jako "jedna", ale to uz je vec hry, aby si chytala kazdou zvlast.
      • No jednak to některé (vzácné) hry podporují, ale vlavně zvládne třeba deset gamepadů :D
        • Jen ze zvedavosti, muzes rict nejakou hru, ktera je hratelny pri dvou zapojenych mysich? Defaultne Windows jakykoli pocet mysi vyhodnocuje jako jednu, takze si nemyslim, ze se tohle dat nejak vyresit pouze zasahem hry.
          • Ne, windows defaultne ropozna klidne 10 mysi, ale ma defaultne jeden kurzor, takze vsechny ovladaji prave ten. Coz neznamena, ze nelze velmi snadno klido kazdy dat vlastni. Nehlede na to, ze hry na splitscreen pro PC normalne existuji (a lze je hrat na dou klavesnicich / mysich) a vubec nemluve o tom, ze u PC neni problem hrat coop po siti ...

            Navic 90% hracu by bohate stacilo, kdyby se offline dal hrat singl.
          • Od ty doby, co jsem to napsal, jsem zkoušel vzpomenout, ve které hře to šlo... zatím bez úspěchu. Snad Trine to uměl? Fakt nevim, ale četl jsem o tom už víckrát.
            • Trine 1 a 2. Tři klávesnice, tři myši a trochu handrkování s nastavením. Víc bych si jich ke kompu připojit netroufnul :)
    • Asi tak. Nevidim jedinej důvod, proč by to PC nemělo zvládat a klidně se čtyřma klávesnicema a myšima před jednou 50" plazmou. Akorát to okecávají.
      • Hlavně zapojit ty čtyři klávesnice a myši do jednoho pc :D .... já vám nevím, i když má diablo 3 své mouchy, nahrál jsem a bavil se více jak 100 hod. ... Moc takových her dnes není.....
  • “Chceme, aby se hráči PC verze cítili součástí té velké blizzardí komunity"... a teď ješte tu o červené Karkulce, prosím.. *15* Když si odmyslíme marketingové pindy, je jasný, že potřebujou lidi držet zaháčkovaný na obchodech a aukcích, protože z toho kapou penízky.
    • Ten pozadavek na online je proste ta nejlepsi ochrana proti kopirovani a hackovani. Ono udrzet generovani predmetu pod kontrolou bez online je prakticky nemozne. Kazdy by si nageneroval kolik by chtel a AH by to zabilo. Osobne tomuhle pristupu Blizzu jako vyvojar fandim.
      • Ono částečně máš pravdu, bohužel ve finále to způsobilo víc škody než užitku. Hra je s AH o ničem a naprosto zabíjí pointu celé hry, hledat itemy. Navíc itemy se stejně bottují, byly i bugy s duplikací gemů, zlata. Zlato má čím dál menší hodnotu, itemy se prodávají mimo AH/RMAH kvůli limitu ceny. Nakonec tahle hra nikdy nebude férová, protože Blizzard legálně umožňuje multiboxing. U know, koupíš si čtyři hry a pak ovládáš 4 postavy najednou (ostatní 3 hry jsou tasknuté). 4x tolik dropů... lol...
      • kdyby nebyla aukce, tak by ani nebylo potřeba žádný kopírování a hackování a generování předmětů :P protože kolik lidí by si asi pokazilo vlastní hru tím, že by si nacheatovalo ty nejlepší zbraně? a i kdyby, je to jejich chyba a ostatní by to nijak neomezovalo...
        • Tyhle veci se delaly i v D1 a D2. Takze asi nermas pravdu s tou aukci.
        • +1
    • nekromant33
      a proto v datadisku prakticky aukce zneváží jo?
      • Tys ty datadisky videl? Marketingovy zvasty tak leda.
      • to oni jen tak říkají, aby utišili hatery... jasně že aukce bude a furt bude potřeba, je okolo toho postavená celá PC verze.
        • Doufám, že si nemyslíš, že to ještě někdo bude hrát, pokud to nesplní a hra bude furt o AH. Zůstane tam jen pár botterů, socek, co nemaj práci a korejští farmáři. Akorát nebude komu prodávat, lol.
          • Tak on uz to nikdo nehraje ted. *3*
            • Právě, že to začli hrát kvůli hype z ohlášení datadisku. Až ale Blizzard opět nedodrží to, co slíbil, hráči odejdou. O uhlášení druhého datadisku, kde se opět Blizzard bude kát jak všechno vylepší a jak to udělal špatně, se opět nechají navábit jako ovečky a se slovy "když si ten nový patch/datadisk/whatever nehrál, tak to neodsuzuj" ti budou oponovat a označovat tě za hatera. To je nekonečný kolotoč oveček Blizzardu, bylo to už několikrát po vydání hry vždycky před patchema. Až hra bude za 10 let možná fakt stát za to, tak budou všichni hrozně chytrý a uctívat Blizzard, jak dobrou hru to zase udělal. To, že budou mít nakakáno na hlavě až zjistí, jak si s nima za ty roky Blizzard utíral řiť a kolik do toho už nacpali prachů z datadisků a RMAH, jim bude jedno.
            • ty máš ale přehled ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit