Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karel Drda

    Já vím, že je to asi rouhání, ale Diablo 3 na Xboxu mne baví víc než před rokem na PC. Naprosto dokonalé ovládání tu hru posunuje hodně top.
    • Ovladani je asi posledni problem Diabla3...Drda je jenom troll.
    • Tak proč by ne, taky se těším, až si to zahraju ve čtyřech na jednom PS - jen bych prosil už konečně nějaký shrnující článek o tom, jak se to vlastně na těch konzolích hraje *3*
  • Muzete mi vysvetlit proč diablo stojí pořad 1000 kč ? A vubec není žadna sleva ? Ne jak u jiných her. A to mne štve . Co když mne hra nebude bavit ? Když jsem hrál POE ?
    • Protože Activision Blizzard si myslí, že jejich lejno nesmrdí a jejich hry jsou něco víc, než ostatních.
    • V pohode môžeš skúsiť starter verziu kde si zadara zahráš kúsok actu 1 ak ťa bude baviť kúp si diablo ak nie nekupuj :) ja som to skúsil a hneď na druhý deň som diablo 3 kupoval :D
    • POE je hodne precenovana hra se stejne mizernou znovuhratelnosti, jako ma D3.
    • D3 má snad demo, nebo už ne?
    • Protože Activision\Blizzard, koukni kolik stojí Call of Duty třeba. Jejich hry nejsou ve slevě proste nikdy
      • No to je zajímavý, že MW 3 sem měl pár týdnů po vydání za 375 Kč z K4Y *7* a i tak to byly vyhozený prachy.
      • Ne nejsem jeden z nich. To Sandman : To máš pravdu.
        POE mne přestalo bavit když ho dohrál na prvný obtíznost. Hrát znova dokola staré oblasti mne nebaví.
        • Diablo 3 si zahraj, 50 hodin nahraješ určitě. Ideálně se pak dát dohromady s přáteli a projít další dvě obtížnosti společně.
    • pc verze d3 jsou vyhozeny prachy, jestli nad tim pochybujes nic nekupuj. torchlight a poe jsou funkcni hry co ti diablo v pohode nahradi, nebo muzes hrat d2 ktery ma 100x vetsi hratelnost
      • mám rád tyhle kecy od lidí,co nejspíš ani Diablo nehráli,ale plivou na něj jenom proto,že je to v módě (pokud ty nejsi jeden z nich,tak sorry) Já mám v D3 nahráno už asi 200h a určitě to není konec,Torchlight 2 jsem koupil v Summer Sales a po nějakých 3h mě to přestalo bavit ...
        • No a co ? Ja jsem v D3 nahral 400 hodin a povazuju ho za podprumernou hru. Bavil jsem se u toho jen diky spoluhracum.
          • kdyby to byla tak špatná hra,tak u ní nestrávíš 400h *5*
            • Ale jo, vykaslal jsem se v ty dobe na vsechny MMORPG, na tohle jsem se tesil a prvni pruchod mne to samozrejme bavilo az do inferna, ale pak uz to byl pouze vyhozenej cas.
      • Asi budu za blbce,ale co je to POE.Mam hry tipu diabla rad.
        • Path of Exile
          • Dik
    • pokud jsi hrál POE tak nevím proč chceš kupovat diablo
  • konečně
  • Ono Diablo ještě někoho vzrušuje ? *7*
    • Diablo 3?

      Asi moc ne. Všichni už zapoměli jaká to byla sr*čka a tak se nechají vyhypovat k nákupu datadisku. Just as planned.
      • Jasný, po vydání to hraješ týden v kuse, smradlavý, oči zarudlé a pak napíšeš že je to sr**ka. Ty seš sr**čka *2* Všem se omlouvám, už nebudou žádná další sprostá slofička.
        • Mluvíš o sobě?
          • O sobě ne.
    • Dvojka určitě.
    • trolo
      jj. vzdy sa mi postavi ked myslim na svojho barbara 60(45)
      • mdkGT
        Ja kdyz si vzpomenu na mojeho Demon huntera 60 (49), tak se mi chce kakat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit