Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hloupé že je to za ty prachy (neni to totiž vůbec málo) kdyby to aspoň zlevnily ale chápu že ta hra je dobrá a Blizzard z toho chce vytěžit nějakej ten halíř
  • hloupé že je to za ty prachy (neni to totiž vůbec málo) kdyby to aspoň zlevnily ale chápu že ta hra je dobrá a Blizzard z toho chce vytěžit nějakej ten halíř
  • Odpad arcadovy!
    konec debaty celej
  • jetkeyz
    Dává to logiku. Hra se odliší. Stane se z ní spíše elitní hra. Nebude tam přetlak lidí, kteří hru párkrát zkusí a přestanou hrát - to hru velice často degraduje. Blizzard bude hru tlačit přes turnaje -> více lidí si ji koupí -> pokud si ji koupi tak u ní i déle vydrží -> kvalitnější hráči -> zábavnější hra atd.
  • Jack1947
    Tedy déle nebo později ji hrát nebudu, nechystá se nějaká otevřená beta? vím že byla limitovaná closed a taky že se chystají podle zájmu nějaké ty, weekends tests ale vyloženě open nebude ? to je celkem škoda já jen že bych si to chtěl aspon zkusit... ale asi mám smůlu co... *7*
  • Jack1947
    I když no, ono když to vychází i na konzole tak je dost celkem logické že to nebude FREE že... na konzlích moc free ( žádná snad?) není.
    • PlanetSid2 je free na konzolach
      • Jack1947
        To je z pravidla pár vyjímek navíc tam si neumím představit že by tam... se za to platilo lol.
    • Hral jsem Dust514 na ps3..to tuším free bylo
    • tak urcite, loupeznici stojici za konzolema se chovaj k hracum jako raban k fremenum na prani barona

      https://www.youtube.com/watch?v=rRBPS3o_IvU
  • A to nekde primo blizard rek lze ta hra nebude F2P? Nebo to se vse deduku jen z toho ze vydali ty preordery? To muzou byt klidne jen starter packy s odemklyma hrdinama.
    • tak on ji dnes nabizi blizzard na batlnetu ke koupi... *3*
      • Jack1947
        Na tom by nebylo nic divného přeci jenom pro nedočkavce byl i Founders pack HOTS ale tady se zatím asi rozhodli tak jak píšou. Takže tak no.
  • Tak to u mna nehrozi.
    Nebudem si kupovat tf2 hru za 60eur, ked ešte k tomu vyjdu dalsie tri f2p podobne ako toto.
    Mohlo to byť f2p, nebude. Ok netrapi ma to, užijte si ju.
    • Akorat ze to bude po technicke a hratelnostni strance o svetelne roky napred v porovnani s tema free budgetovkama. Nemluve o masivni serverove infrastrukture a neprekonatelnem supportu.
  • Bllizzard se přehmatů nedopouští, asi to mají dobře spočítané - každopádně jim tímto nelze vytýkat, že cílí na masy. Mě tahle přeplácanost neoslovuje, ale fakt nemůžu zastřít podiv nad zvoleným bizmodelem - nečekané, jsem odzbrojen *8*
    • Kinet1c
      Ja si naopak myslim, ze teraz sa asi dopustil.
      • Uvidíme, třeba je to jen dočasné a chtějí nahrabat na první vlně fanboyů a pak přejdou na F2P - to by byla prča, co říkáš?
        • Jack1947
          Tak to nejspíše dříve nebo později bude, to je snad jasné... do té doby ale budou mít nějaký ten peníz ( no docela dost velký).
  • Tak Blizzard má rád peníze, to u víme dávno. Na tiskovce šlo přitom dobře vidět, že hra by mohla fungovat jako F2P a lidi by platili jenom za kostýmy (ergo ona Origins edice), ale lidi si to za těch 40 USD koupí, tak pro by měl Blizz dávat něco zdarma, když za to může mít peníze. *5*

    Jinak dokupovaní kostýmů očekávám výhledově formou mikrotransakcí.

    EDIT: jinak v Gearbox si můžou oddechnout, že Overwatch vyjde o měsíc a něco později, než jejich Battleborne. Aspoň na ten měsíc a něco. *1*
    • Si rikejte co chcete ale blizz aspon dela kvalitni kousky ;) tech par korun se obetuje jak nic...a ztrata to nebude
      • 40 Euro není pár korun...

        Občas mám pocity, že jsou herní fóra plná milionářů. Anebo spíše osamělých lidí, co dávají ty peníze jen za hry - nemají za co jiného.
      • Leda kvalitni hype. Draenor si koupilo 10M+ a ted ho hraje 5,5 protoze tam neni co delat. A ma to byt jeste rok. Trololol.
        • i tak porad je to nejlepsi mmorpg, vsechno ostatni je holt slabí :D i kdyz pokles jak rikas tam urcite bude porad se to drzi na špici :))
          • To co je nejlepsi se neurcuje podle toho kolik lidi to hraje.
            • ono jestli to nebude tím, že nejlepší je pro každýho něco jinýho
    • každý má rád peníze, to už víme dávno, krom nějakých mnichů asi, těm jsou peníze buřt

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit