Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dostal jsem se do bety, hraju - naprosto super, moc se mi to líbí.
  • "multiplatformní" Víc vědět nepotřebuju.
    • presne, po delší době jsem se tesil na pure PC střílečku a oni z toho zase nakonec udelaji multiplatformni sragoru, která bude PC hrace jen obtěžovat rotacnima menickama a pripodelanym konzolovim pohybem, ikdyz toto není tendle pripad ale naprosto me vytaci když avatar neumi chodit pozpátku a místo aby couval vam vpali svůj ksicht do vaseho *10*
  • No som fakt zvedavy ako sa im s tym bude darit. Na jednej strane je to Blizzard a asi dost ludi, fanusikov si to koli tomu kupi, na druhu stranu D3, SC2 nemaju predsa len moc konkurentov v svojej kategorii a Heroes of the Storm je zdarma, inak by asi nemali ziadnu sancu voci Dote2 a LoL.
    Ale online FPSka ? Tych je mrte a zabehnutych, nehovoriac ze vlastne kazda FPS co ma MP ma aj teamplay. Rozne CoDy, TF2, pre oldschool Q3A, UT, CS (aj ked to je trochu o inom) a kopec dalsich a vecsina z nich bud zdarma alebo zabehnuta s velkou zakladnou. Docela pochybujem ze sa Blizzardu podari s Overwatchom nejaku dieru do sveta spravit. Ak hej, tak len skor vdaka menu Blizzard nez vdaka samotnej hre.
  • vypadlo ti zrejme pismenko s
  • Mac verze zatím oznámena nebyla, pokud se nepletu *9*
  • Jednou to F2P bude a to zcela určitě. Tipoval bych rok dva po vydání. Naberou prachy od nedočkavců (40 a 60 USD za takovou hru je příliš) a pak začnou těžit prachy i od ostatních.
  • A já si bláhově myslel, že to bude F2P stejně jako HotS a dokupovat se budou jen skiny a hrdinové.
    • Proc? Bude to pekne za prachy a hera si taky zacvakas. V Hots to vydelava, tak proc ne. Lidi jsou ovce.
  • Kopie TF2 s herama z LoL? Pecka.
  • https://www.youtube.com/watch?v=KB_6EajoBh4
    • uz pristi ctvrtek, novy datadisk HS *14*
  • Tohle bude hitovka!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit