Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To sú prístupné len 2.servery? A čakačka do pve je 16 hodín. To má byť ako vtip?
    • Kdyz jsi hloupy, tak si na PVE cekej klidne rok, my ostatni se do nej pustime hned po nalogovani. *5*
      • Radšej budem hloupy, ako arogantný. A to ako vážne namiesto toho aby si napísal niečo k veci poprípade poradil, tak mi budeš nadávať?
        • Arogantní jsi taky, takže todle bych nerozpitvával. Wildstar má problémy jako každý MMO po velkým releasu.. Představ si super akce v kauflandu, kde se seběhné celé pravěké osazenstvo města, ráno za rozbřezku otevírají a všichni tam už stepujou. Můžeš mít obrovskou prodejnu, kvanta perzonálu ale vstup do prodejny je stále jen jeden a všichni ním chcou dovnitř. Můžeš tak ledat vybourat větší díru, která ti po prvním dnu bude na nic. Tudíž tím chci říct. Počkej si. Ono si to sedne za pár hodin,dní, nebo do týdne
          • Arogantný to teda nie som, hloupy možná. Ak viem poradiť, poradím, ale nikdy som nikomu nenadával že je hlupák. To čo píšeš je samozrejme pravda, ale to je chyba(nedbalosť) nc softu. Prejdu na free to play a neazaujíma ich, že sa nebude dať nalogovať. Pritom toto sa deje pri každom mmo, takže to mohli čakať, ale kdežéééé načo pridať server, alebo to ošéfovať nejak inak.
            • 2slukovka: no a ty ses negramotnej debil, kterej vubec netusi to ca pitchoviny tu zvani. A nebo pitcha?
            • Zpětně se ti omlouvám, oproti němu jsi opravdu inteligentní a pokorný ( žádný sarkasmus )
            • xy:
              Ty seš taky triviální kašpar viď, stěma ovečkama .. potrefená husa.. víš jak je to dál ;) Nemám ani sílu se ti na ty tvoje bláboly rozepisovat, protože tam je tolik polopravd až bych brečel. Žij si vtom svém světě, kde je vše spiknutí a vlastně je všechno zároveň easy a všichni dělají všechno naschvál jen aby se nějakej pepík nemohl napojit :)
            • 2ereg ... par stovek dolacu calne jeden clovek z vlastni kapsy. Nebo si jako myslis, ze jejich lidi delaj gratis? Ta firma bude mit naklady v milionech. Pritom presne totez se stalo pri puvodnim spusteni hry, a presne z toho duvodu jim hned na zacatku utekla mozna 1/2 zajemcu. A jesli hra tem, kterym se login poved, jeste navic laguje ... tak to je doslova gigafail, protoze kdyz uz nemam dostatecnej power, tak musim minimalne zajistit to, ze limit hracu je nastavenej tak, aby mohli vsichni naprosto vpohode hrat.
            • je taky mozne, ze carbine je na tom tak spatne a proste nemaji dalsi penize na dalsi servry.
              a to ani na tu chvili nez opadne prvni napor.
              pro mne osobne je fail v tom, ze se snazi nalakat nove hrace a tohle jim moc nepomuze,
              daji se pochopit nejake kratsi potize pri startu(ty se najdou vsude), jen zalezi jak budou velke.
              hra je jako TESO, neni spatna a jako f2p pujde i zahrat *5* ale na mesicni poplatky nemaji
            • Nic jinyho za to nemuze, a ovecky jako ty to sezerou a jede se dal... ostatne, takovej RIFT se neda hrat uz peknych par mesicu, a to i skoro bez hracu (na random dung se ceka klidne par hodin). Puvodni svet vcetne prvnich dvou rozsireni byl +- vpohode, trochu problemy byly ve meste, ale od doby posledniho rozsireni laguje vsechno a vsude, pricemz HW klienta nedela nic (zatizeni CPU i GPu prekticky vubec zadny).

              Proc? Protoze to maj v riti. Protoze nekteri zjevne i za toto plati.

              Je to totez, jako WG a jejich ubecluster ... kterej te nuti resit, kde sou zrovna prihlaseny kamosi, se kteryma chces hrat ... lol. Pritom jde o zcela trivialni vec.

              Je proste zcela trivialni spustit nekolik desitek serveru navic, a to i klidne behem radove jednotek minut. Staci to mit pripraveno. Blizz to ma v riti presne stejne jako ostatni.
            • No ještě je potřeba si položit otázku jaktože je to u konkurence to stejný. Například blizzard s wowem to už táhne 10let a stejně nejsou launche stoprocentní. Nevinil bych za to ani přímo NC soft. Ono se to řekne snadno .. víc serverů, kdyby to bylo tak jednoduchý tak to tyto velké firmy udělají no ni? Myslím, že si zase dokážou spočítat, že by je to bez starostí vyšlo nakonec líp, ale třeba to prostě tak snadno nejde. Neznám tu tématiku do podrobna, takže ti přímý agrument nepředložím, ale nemyslím si, že za to může jen chamtivost a lenost tvůrců
          • Az na tu drobnost, ze calnout tisicovku virtualu na par dnu stoji ... par stovek dolacu. Az zajem opadne, tak je zredukuju. Easy.
            • Jj doma na zadku z doupěte je všecko easy a zřejmé :) reagoval sem na kolegu dole, má to spojitost stím co píšeš ty, tak si to můžeš přečíst
  • No mohli ste napsat, jak funguje ten bezplatnej model, kdyz uz pisete takovej clanek...
    • Pravda, někdo to za ně hold udělat musí..
      Rozdíl mezi koupenou hrou, když to vyšlo / když začnete teď
      http://wildstar-core.com/wp-content/uploads/sites/2/2015/08/BoxVsFree.png
      Ten kdo začal teď / Loyalty hodnost dostal ten, kdo už má koupenou hru
      http://wildstar-core.com/wp-content/uploads/sites/2/2015/08/Free-and-Loyalty.png
      a tady rozdíl mezi tím když hraješ free a kdy cáluješ měsíčně
      http://wildstar-core.com/wp-content/uploads/sites/2/2015/08/free-and-signature.png

      Jako není to tak určitě špatný či propastně nefér, hrát se to dá. Docela divný, že si třeba nemůžeš sám ( jako free hráč) založit team na pvp, ale prý se to dá koupit za měnu co jde získat hraním. Podle všeho na poměry MMO to vypadá na docela férový balanc
      • Jo, jenze za mesic ti vyjde cojavim "nausnice do nosu" odemceni za ... $20. A nausnice bude mit staty +100% DPS.

        Viz trebas uz zminenej RIFT. Jo, muzes si na to nagrindit ve hre, kdyz budes kazdej den plnit optimalni sestavy dennich qstu, tak to za par mesicu mas. A ta inflace ... pred cca 1/2 rokem stal REX cca 1k5 platina ... dneska je v AH za 3k3 ... hodnoda cca $10
        • http://forum.extoris.cz/viewtopic.php?f=6&t=4

          já tam žádný P2Win nevidím..A jestli to tam přidají někdy za 2 roky? Osobně pochybuju..

          Wildstar má obrovský možnosti obsahu pro cash shop v decor itemech do housingu.
          • On neřeší jestli je to pravda nebo ne, vtom je problém.
            Rád bych se k vám přidal, po práci napíšu ingame
        • Hele máš tam ty výhody všechny vypsaný, pokud seš pako či mongol co si nedokáže ani pořádně přečíst psaný text, tak je to těžký. NějakejRrift a jeho komodity sou mi osobně totálně buřt, je to jak srovnávat bf a cod, hry sou podobný ale stejně dost odlišný, podobnou logiku si můžeš aplikovat na rozdíly mezi f2p těchto dvou her
          • ale co se snažím, takovej stálej pochybovač jen z principu, kterej pár postů výš zkopíruje to samé z polovinou informací co já, ikdyž se do toho předchozího postu sám navážel... To mluví samo za sebe. Ovečko
    • Clanky se sem ppisou jen proto, aby se generoval obsah a bylo k cemu zorabzovat reklamy, ne proto, aby ses neco dozvedel. O dve stranky zpet je clanek presne stejny a presne stejny blabol v nem.
      • Proto mam adblock. Takže mi tu vyskakuje jen brečení Games.cz abych ho vypnul *15*
        • Musis blokovat i ten *1*
  • Tez jsem hral cca prvni tri mesice, lepsi combat u MMO by jste hledali jen velice tezko.
  • Jake jsou omezeni ?
    • Omezení: https://shop.wildstar-online.com/product/signatureMembership?lang=en
      • jj, odkazovat na nefungujici https, to je moc pekny ...
  • Veskoslav
    Doporučuji. Hrál jsem ještě v klasicky za měsíční poplatky a hra je zábavná, bojový systém patří mezi nejlepší v MMO hrách a příběhově to sice není SW ToR, ale pobaví a není plochý. Jinak je to klasické MMO wowkovského typu ala nasbírej, přines a pár zajímavějších úkolů. Ale rozhodně doporučuji vyzkoušet.
  • tyjo, fakt jsem necekal, sel sem do toho skeptickej na hodku a dost....ale ono se to zmenilo k dobrymu, fakt dobrymu! - nahrano teda jen 10hodin ale no tyjooooo!, pvp se velmi zmenilo k lepsimu, uprimne me bavi mnohem vic nez ve wow, kde byl u me hlavnim tahakem a ten housing teda nema konkurenci
  • studio Carbine, ne Turbine :)
    • no todle me naprosto dostalo, Turbine znam a tak jsem si rikal co ty mají spolecnho s WS :), ze by jim Lotro a DDO uz nestacilo
  • Hral som este Betu a zabavna bola, len cas akosi nebol, ale teraz urcite skusim a ak to bude dobre, aj f2p model dobry, mozno konecne od dob Cataclysmu zakotvim na dlhsie v nejakom mmo
    • Libi se mi, ze kdyz vyslo WoTLK k WoW, tak lidi nadavali, ze uz to neni ta sama hra jak Vanilla / BC, ale nejak to ustali, vyslo Cata - lidi nadavali, ze je to kravina, vse moc jednoduchy, ze chteji zpatky BC. Vysly Pandy - lidi rvali "zlaty Wotlk, to bylo wofko nejlepsi". Warlords "tyjo uz je to skoro zase jak vanilla.... *par mesicu hrani*.... zlaty Cata, tohle je moc jednoduchy!"

      Timhle tempem se za par let bude wofko hrat samo a lidi si budou stezovat, ze to neni jak zlaty Pandy a Warlordi... =D
      • Uprimne ani cata nebolo bohvie co, je smutne ze free WOTLK serveri su zabavnejsie nez to v akom stave je teraz Dreanor. Ale ja som bol od zaciatku toho nazoru ze WOTLK (hlavne 3.3.5a ked uz to bol proste uplny datadisk a pribeh) je najlepsi WoW, a to som zacal uz pri 1.12.1, ta vsetkymi ospevovana Burning Crusade ma nikdy az tak nebavila.
        • Mě teda Burning Crusade bavilo hlavně tím prostředím. Prostě mi je Outland a Burning Legion bližší, než Northrend a Lich King. Ale z pohledu "zábavnosti" u mě WOTLK taky vede. A progress Ulduaru (i HC) na Thunderhorn EU považuji za můj vrcholný MMO zážitek, který od té doby nic nepřekonalo a troufnu si říct, že už ani nepřekoná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit