Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sugyn
    Jsem zkusil betu a nerozumim proc ta hra je MMO, to ji neskutecne nesedi. Lepsi by to byl singeplayer s moznosti coop. Ve meste celkem neni co delat, interakce minimalni. Sem tam nejaky civilista ktery potrebuje med kit, problemem je ze toho civilistu potkate za 30 minut, za hodinu a taky zitra, mimojine ze neni jediny kdo chce/potrebuje med kit. Date jemu med kit, Vam se prictou XP a civilista nekam se rozejde, aby se mohl za 20 minut znovu respawnovat. Po ceste na misi jsem zabil dva lapky co prosacovali mrtvolu, kolem postavali lide a jen tak na to koukali, reakce zadna. Po ceste zpet jsem je zabil znovu, opet reakce okoli na bodu mrazu(asi to bude tim ze snezilo).

    Design map je nepochopitelny, dost mne pripomina Dayz, nahodime hromadu bordelu doprostred silnice a budeme se tvarit ze je to tak v poradku. U Dayz to pochopim, oni tam sami nevedi co vlastne chteji, ale u velky spolecnosti ktera nevyrabi v garazi ptaci budky, nybrz velkorozpoctove hry spolu se zkusenym tymem? Napovazenou. Mimochodem vyvojari z Ubisoftu nevedi ze auto neni moc efektivni prostredek pro kryti. Je usmevne krcit se za autem od ktereho se kulky odrazeji jako od Supermana. Bohuzel, takhle to nefunguje.

    Co mne osobne nejvic rozhodilo sandal tak to byl user interface. Neco tak tezkopadneho a chaotickeho jsem dlouho nezazil. Mapu radeji nechci komentovat, doufam ze v plne hre bude lip provedena. Ovladani je jinak nez je clovek zvykly, nekdo si rekl ze bude sranda namapovat podtvrzeni interakce na mezernik a sledovat reakce lidi co se u toho vztekaji.

    Z celeho projektu mam dojem, ze vznikalo neco dobreho a zajimaveho, ale nekde nahore rekli ze Ubisoft potrebuje zrovna ted MMO.
    • Jo, to mě vždycky dostává, jak se schovávají za autem, nebo dokonce za lehkou zídkou nebo i stolem. Běžný případ i ve filmech, kde třeba i střílí v uzavřených místnostech úplně v pohodě bez následku. V reálu by ti 2 dny pískalo v uších...
    • 7.62 prostreli 3 cihlove zdi. Fungovat to tak ve hre, moc hratelne by to nebylo....
      • Tak samozřejmě by stačilo implementovat různý typy balistických vest, od určitý úrovně (tuším třída III) už ochrání i proti 7.62x51...
        • Pokud te nepletu, tak základní TB3 bere z pistolí maximálně Lugera a z revolverů .38 speciál, což je v podstatě to samý. Představa, že ti nějaká vesta udrží střelu z kosy je jednak úsměvná a druhak naprosto nesmyslná. To se děje pouze ve filmech.
          K tomu autu-při výcvicích pořád dokola opakujeme : auto je mizerný úkryt, a ještě horší kryt. To ale každýmu normálnímu člověku taky rychle dojde, jen filmařům asi nikdy.
          • del0
            *7* Doporučuju se míň usmívat a víc si o tom nastudovat, než začneš dělat moudrého. Třídy podle efektivity - I, IIA, II, IIIA, III, IV.

            Lugera a .38 special udrží i třída IIA.
            Třída II ráži .357 magnum a třída IIIA ráži .44 magnum.
            Třída III chrání už proti puškovým rážím 7.62x51.

            Třída vesty IV dokonce ochrání proti .30-06 Springfield s ocelovým jádrem (AP). Samozřejmě záleží na počtu zásahů a na materiálu. Keramika chrání líp, ale nevrdrží tolik zásahů, je většinou těžší. Ocel je lehčí, víc vydrží, ale kulka při nárazu masivně fragmentuje...
    • Veskoslav
      Ono to není MMO, ostatní hráče potkáš jenom v Dark Zone. Jinak si to klidně můžeš hrát jako SP hru v normální části města nebo v tom co-op módu.

      Jinak co se týče chování postav, byl jsem svědkem v Praze, jak dva snědí spoluobčané mlátili nějakého kluka. Všichni procházeli a dívali se. A to nebyl ve městě smrtící virus a ulice nečistili pořádkové služby pomocí plamenometů.
  • Grind, grind a zase grind.... hrál jsem obě bety (cca přes 30 hodin) a byl jsem dost nahypovaný na tuto hru ale zlatý Ubisoft to zase vzal po svém :D Tři placená DLCka už od začátku a nereálný model poškození (vystřílím zásobník z AK do hlavy a týpek běží dál :D:D) mě hodně zamrzely. No ani to PVP, ikdyž jsem si užili spoustu srandy už nezvedne laťku o moc vysoko :D kdo chce být roque at se připraví na neustály hunt od půlky mapy. Osobně počkám až na recenze a dojmy z hraní plné verze a pak uvidím ale u měn je to zatím tak 50/50 že bych do toho šel.

    Ale každý má svůj názor :D Podle měn jde jen o další MMORPG jen bez mečíků a kouzel :D
    • asi nechapes pojem RPG a ten model poskozeni je naprosto normalni cim vetsi level mas tim lepsi veci ktere ti zvedaji staty takze pak davas lepsi dmg a jedine npc co vydrzelo v bete zasobnik jsou Zlate boss npc co maji krome hp i armor bar a ubisoft neni jedina firma co pred hrou oznamuje dlc to ma dneska skoro kazda vetsi hra
      • Až na to kamaráde že už to nějakou dobu sleduju a první co Ubisoft oznámil bylo že bude hra bez DLC a že bude zpřístupněn celý New York a ne jen část. To zaprvé. Jinak ten model je uplně stejný jako u každého již vydaného RPG, nic nového a nevím jestli je normální našít 5 zásobníku do NPC, která nosí košili a stříli po mně pistolkou. Je vidět že nerozumíš co je survival a co model poškození. Ale to je jedno je vidět že hra si své oblíbence našla :D tak na půl roku :D
        • Tak to sledujes blbe, kamarade :P
          http://gamerant.com/division-season-pass-dlc-expansion/
  • h0p3
    Doufám, že jste jim do toho Ubisfotu napsali, že to zas mají úplně na h*vno. A že vy byste to jako udělali daleko líp.
  • na solo bida v parte lepsi, ale sem rad za betu a nemusim si to kupovat jen na test. a vsem velkejm nahypovanejm borcum preju at je to bavi co nejvic. ja si z toho odnesl jen schovavani a zabijeni enemaku co nabihaji po vlnach kdy po zabiti se jde do dalsi mistnosti. tohle si behem mise opakujete stale dokola az na konec. vzdy sem dosel do mistnosti prepocital zavreny dvere a cekal az se otevrou abych si to odstrilel a sel zase dal.. az to jednou bude ve sleve tak to asi zkusim to nerikam ze ne, ale oni s tim gameplayem proste az tak nic lepsiho nevymysli.. chybi tu i ta variace nepratel.. bojujete proti lidem. tecka. a nudny cestovani mestem tam a zpatky me taky rychle omrzelo- "nahodny" eventy vesmes o nicem. ano nikomu se to tu nebude libit protoze co pisu podle nekterych urcite neni pravda, ale dejte na me ze to tak nakonec bude- bez party nezabavny a s partou casem narazite na tu hloupou a omezenou hratelnost. howgh
  • Když tu tak pročítám dojmy lidí z Bety, tak mi to nedá a musím se též přidat. Hráli jsme to cca 11 hodin a moc valné dojmy ze hry nemám. Grafika je pěkná, animace super, na bojích s NPC a PC se dají najík klady i zápory, stejně tak i na hře samotné. Hru jsme si v týmu celkem užili, ale podsatné však je, jestli hra stojí za 1200,- Kč. Osobně se domnívám, že nikoli i když hra, kterou jsem zkoušel byla spíš "demo" a ochutnávka tak chutnala spíš hořce, obzvláště poté, co jsme hru skončili s druhým dungem a pár skilly. Uvidíme, co přinesou recenze z plné verze ....
  • po 5 tich hodinach sa mi dostavil pocit repete ,aspon mne, videl by som to este tak na 20 hodin zabavy z mojej strany a viac nie ani online suboje ,to ktejtti hre je proste malo to mozem hrat aj futbal alebo sportovu hru dokola a je zabavnejsia , ale Tom Clancy sa musi obracat v hrobe to je iste
  • Vidlec
    Je to dobrý, bojím se ale aby tam bylo dost obsahu. Kdo má kamarády se kterýma to může hrát je darkzone zábava. Samotného by mě to moc nebavilo.
    • Vidlec
      Ještě ta statistika - že 50% hráčů šlo rogue v darkzone. Nevím jestli je to vypovídající. Protože se mi stalo několikrát, že střílím do NPCčka a najednou předemnou proběhne hráč a já ho trefím. A hned "you went rogue", alarmy, červená značka. Nějaká banda španělů, se kterou jsem předtím kooperoval se jen tak líně otočila a roztřílela mě. Inu, měli by to ještě vychytat.
      • Nevim zda sis toho vsiml ale ja jsem se setkal nekolikrat se skupinou lidi ktera mela "bileho kone" ktery umyslne vbihal do strel a granatu lidi a zbyvajici 2-3 z jeho skupiny uz meli nachystane zbrane u tvy hlavy aby sklidili odmenu za rogue kill.
      • Sr_Lobo
        Jit - rouge je jeste lehci nez si lidi mysli. Staci hodit tu vezicku nekam do prostoru a jakmile se objevi na dostrel Non-hostile agent tak to do nej zacne sit a razem je clovek lovna zver.Holt si to chce davat fest pozor. :)
      • Lukyz
        Měl jsem přesně ten samý "problém" *1*
        Někdo mi proběhl před hlavní a bum - rogue.
        Navíc jsem zjistil, že to platí i pro friendly turret - snažili jsme se dostat skupinu rogue agentů a během vřavy jsme vystřelil (nikoliv zničil) na turret -> rogue a všichni do mě *16*
  • wenceslaus
    Zkusil jsem na 3 hodiny. Soubojový systém vidím jakok mírný pokrok na poli MMORPG, ale víc hodin bych do toho neinvestoval.
    Za celou dobu jsem nenarazil na úkol, který by nebyl v duchu "Zabij víc banditů". Doufal jsem trochu v různorodost podobně jako v The Secret World.
  • Lokace, zápletka ale hratelnost jako ve Splinter Cell nebo Ghost Recon a byl bych happy. Autentické prostředí a zbraně, chování a pohyb trénovaných agentů, uvěřitelná zápletka i náplně jednotlivých misí na straně jedné a na straně druhé systém brnění, bossů a učinnosti zbraní jako v nějaké fantasy rubačce. Bohužel s tímto kontrastem mám zásadní problém. To fakt nikoho nenapadlo že pouliční zlodějíček v mikině a kšiltovce v roli bosse kterého je třeba pižlat pomocí desítek kusů munice bude působit směšně?!
    Netroufám si hádat prodeje ale sem si jistý že za půl roku už po tom dvě třetiny majitelů ani neštěknou. *6*
    • Tenhle názor mě vždy rozesměje. JE TO RPG !!! U zaklínače ti nepřišlo směšné, že po třech ranách superobřím mečem do hlavy vojáka tento ještě dál vesele máchal mečem ???
      • Jsem rád že sem tě rozesmál, bohužel pro samí smích ti uniká poenta. Tady nejde o to že se jedná o RPG ale o to že The Division staví na realistických základech, v rukou třímáš zbraň která má reálnou předlohu a používáš ji na lidské bytosti z reálného světa. Nevím jak ty ale já v žívotě žádného zaklínače nepotkal, nevím jakou učinnost má jeho meč, stejně tak nevím jakou výdrž mají vojáci v jeho světě který si vysnil autor knižní předlohy. Takže nemám problém přistoupit na pravidla hry jeho tvůrců. Ale moc dobře vím co s lidským tělem udělá náboj z utočné pušky a to mi vyvstane na mysl pokaždé když třetí zásobník mizí v houbě zvané boss v The Division. A s toho právě pramení to pobavení. Nikdo nečekal konkurenta ARMY ale šlo udělat hru která osloví a nebude vyloženě k posměchu i fandům stříleček a military obecně. A pokud chtěli svého zaklínače pak měli ušetřit posměchu aspoň značku Tom Clansy.
        Takže klidně se dál uklidňuj tím že se jedná o RPG ale nic to nemění na faktu že přestřelky s bossy zavání trapností.
        • ty asi moc her nehrajes co ? btw kdyz budes mit o 3 lvly vic nez ten tvuj boss, tak ho sejmes taky jednou ranou do hlavy

          navic division nestavi na zadnych realistickych zakladech
          • Jasně že nestaví, Manhattan je čtvrť v Dubaji, řeka Hudson protéká Moskvou a Brooklynský most stojí v Nuslích. Stejně tak AK-47 není v reálu střelná zbraň nýbrž pánev na omelety.. Tak a teď zkus tu o Jeníčkovi a Mařence.
            • Všichni dobře víme jak to "sk" myslel, nepleť si realistický zasazení hry a realistický systém boje.Jestli čekáš realistický RPG po všech směrech, tak toho se asi nikdy nedočkáš, pokud si myslíš že jo tak si uber 4 body z inteligence.

              Nechápu jak mužete komentovat systém poškození...... neznám RPG ať už z minulosti, ze součastnosti nebo z budoucnosti, kde by si nepřátelé na vyšším nebo stejným lvl zabil na jedno seknutí meče, jednu kulku ze zbraně či na jedno kouzlo a že sem těch RPGček hrál.Je jasný že to vypadá směšně když střílíš z AK s raží 7.62 do frajera s mikinou a necháš v něm zasobník či dva, ale to je prostě RPG který je zasazený do "součastnosti, blizké budoucnosti".
      • Morraw
        Superobří jako měl třeba Cloud nebo Sephiroth? Tam se dá sekat do hlavy? Pokud vím, tak třeba na easy po jedné ráně už nevstal. Jo ještě jeden vtip. Tom Clancy's RPG shooter.
  • Lukyz
    Mě beta kupodivu dost bavila a ačkoli se většinou MP vyhýbám, tak pobíhání po DarkZone mě i přes svoje chyby dost chytlo a jelikož ji dostanu ke kartě, nemusím se ani nijak dlouhosáhle rozmýšlet, zda to koupit nebo ne popř. litovat peněz.

    Navíc jsem rád, že se aspoň snaží přijít s novou IP, jelikož co provedli s posledními Rainbow Six a Splinter Cell mě nikterak nenadchlo, spíš naopak *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit