Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    Být/chtít být fanouškem Ubisoftu je náročná věc. To dohrajete příšerné Unity a spravíte si chuť s DLC Dead Kings, spuštěním Ubi Clubu a myšlenkou, že Syndicate je docela dobrá hra. Navíc má vyjít pravěký Far Cry a dlouhoočekávaný Division.
    Jenže po prvním FC videou zjístite, že si sice dali práci vytvořit pro hru nový jazyk, ale už jim bylo líno předělat UI recyklované z předchozích dílů.
    A nakonec Division. Už z prvních trailerů před betou víte, že to není dobré. Beta to jen potvrdí a vy se zmítate mezi pocitem zlosti z nevyužitého potenciálu a přesto chutí si hru zahrát. Po opravdu dlouhém rozhodování nakonec rušíte předobjednávku.
    Přesto není třeba zoufat. Má vyjít WD2, Wildlands nebo For Honor. AC se odkládá a firma se chce zaměřit na online. Je to dobře nebo špatně?: Jedno je jisté. V ústech vám zůstáva pachuť a na nové projekty nahlížite spíše s obavami než přehnaným očekáváním.
    • Být hejtr/fanoušek studia je nesmysl. Obzvlášť u těchhle velkých vydavatelů, který skupujou celý vývojářský týmy a ty pro ně dělaj hry. Je to jenom stupidní póza. Když vydavatelství se špatnou reputací vydá naprosto špičkovej titul, kterej bude vysoce převyšovat cokoliv na trhu, nekoupíš ho jenom proto, že nemáš vydavatelství rád?

      Já taky nemám rád např. sérii AC, protože jí ždímou každej rok, na druhou stranu mě kompletně dostali s posledním multiplayerovým R6.

      Mě přesvědčí kvalita produktu, ne reviews na metacritics, který píšou ublížený uplakánci.
  • tak ono treba povedat jednu dolezitu vec:
    Nebola to ziadna BETA, ale ciste DEMO!!!
    -2 hlavne misie, 3 postranne tusim, kusok DARK ZONE a bug z vezickou :-D
    -a tak bavilo ma to, tesim sa na 8.3.
    • Jets etam byla fura generickych postrannich misi na ktere jsi mohl narazit prochazenim mesta.
  • Hra asi nebude špatná, ale tahle beta byla taková nějak o ničem. Asi to bylo proto, že navíc byla vlastně jen jedna mise, samozřejmě se muselo začít od začátku s novou postavou, takže mě to prostě nebavilo. Grafika se mi zdála o chlup lepší než posledně.
  • a nebude to tím, že je teď Division jako bundle k většině nVIDIA karet?
  • prosím neslibovat
  • Kdyz hra nema cim oslnit, musi prijit na radu cisilka.
  • No beta me vcelku chytla v kooperaci,ale ze by me to bavilo dalsich 50h si fakt nejsem jist.Litr a vic se mi za to fakt davat nechce toz asi zatim pockam na ohlasy a pripadne nejake slevy..PVP vpodstate nehraju takze prichazim o zasadni slozku hry? co me mile prekvapilo byla stabilita a funkcnost bety bez nejmensiho zadrhelu
  • Division jsem v betě hrál, přišlo mi to velmi osekané. Rozvoj základny tak trošku na zkoušku, je ale dobré že schopnosti které hráč má závis na rozvoji základny(např lečení, položení bomby). K craftingu, který tam byl zamčený se člověk vůbec nedostal. Nešťastně zvolené klávesy mezerník a ctrl. Mise mi přišli pořád stejné nic extra, většinou to bylo zabij pár chlápků, nebo nahoď jističe a zabij pár chlápků, nebo přesuň něco těžkého takže můžeš střílet jen pistolí(zabij pár chlápků a dones). Pak tam byla mise najdi někoho, kde si rekonstruoval události v minulosti aby jsi někoho našel(což mi přišlo nejvíc otravné popravdě jsem ani nevěděl co mačkám ale misi jsem splnil *7* ).
    Neprostřelitelné cedule byli trošku divné. NPC jen na okrasu. Nevím jestli bych v takové zimě byl 24 hodin a ulici. Líbilo se mi i zpracování navádění k určitému místu kam jsi chtěl jít.

    Dark zóny mi přišli dost prázdný par míst, kde se spamují enemy a pak ostatní hráči pobíhající mezi nimi a místem na vrtulník. Rogue byli otravní např granát na místo, kde tři lidi dávají věci do vrtulníku. Opravdu velmi snadné se stát rogue hráčem pomocí friendly fire nebo granátu.
    Rogue hunt přes půl mapy *7* . Truhly závisící na lvl a klíči. Nebo běžíš a před tebou se spawne z ničeho nic 5 NPC *16* .Jako solo hráč se dark zony dali uhrát bylo to na hraně ale dalo se to.
    • Still
      "Division jsem v betě hrál, přišlo mi to velmi osekané."
      Po téhle dávce demence jsem to přestal číst
      • Proc demence? Ta beta skutecne byla zamerne dost osekana. Questu jen par, zamceny crafting, omezeny vyber skilly, zamcene perky a tak dale.
      • Veny
        Zní to blbě ale tahle "Beta" už je v podstatě finální produkt, přičemž open beta byl jen zátěžový test. Hra vychází 8.3., tzn. za dva týdny. Co myslíš že do hry oproti betě přibyde? Maximálně opraví pár bugů, ale to bude tak vše.
        • No jistě, protože dát do open bety úplně celou hru s veškerým obsahem je ten nejlepší marketingový krok co můžeš udělat...
  • Shenkster
    Hra dobrá, ale že by to bylo něco extra se říct nedá
  • Takze betu som hral na pc za tie 3 dni cca 15 hodin
    Nebol som na hru nahypovany a nemal som ani ziadne vysoke ocakavania
    System tvori klasicky zaklad : zabi npc - exp + prachy+ dropy´= nove weapons vybava atd
    Questy sa nahodne generuju na mape mesta, klasika zabi npc, zachran friendly npc
    Dark Zony - mestsky dung rozdeleny na 7 urovni obtiaznosti lepsie dropy, moznost zabijat hracov a celkom originalne zvladnuty system kedy cakate cca 1:30 minuty na prilet helikoptery pricom sa moze udiat v podstate hocico
    Asi najvacsi plus je podla mna Vyyyborny system boja vdaka ktoremu je tu konecne nieco ine ako warcrafty a guild wars, mna to hodne bavi hrat onlinovku kde boje prebiehaju v podstate na system gears of war *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit