Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak Fallout 4. Nikdo to poradne nehral, vyvojari maji za sebou jen dobre tituly (massive), ale plati jim to Ubi, tak proc ne, no :-D Demo vypada jako demo a ne plna hra... nekupovat!!!
  • Dle mě zábavný, ale co hráč to chuť takže se tady nemá smysl handrkovat co je dobrý a co je špatný navíc není odkrytej celej příběh a spousta obsahu nebyla v betě dostupná.
    Spíš nějak nechápu proč na steamu je předobjednávka (na PC) za 60 euro (cca 1600) a například na czc se dá hra koupit za 1200.....
    • Steam mimo slevy je naprosto vždy dražší než nabídky jinde. Na Steamu má smysl kupovat jedině a výhradně ve slevě.
    • Asharak
      Na to je jednoduchá odpověď: Steam vlastní Gaben, a Gaben pokřivuje nejen prostor, ale i ceny kolem něj. *3*
      • you are not cool ;)
        • Asharak
          Mě se to líbí, to mi stačí *1*
    • Lukyz
      Tuším, že jen Valve si bere 30% a to v dolarech, pak zakouzlí a převede si cenu z dolarů na eura 1:1, takže z $60 máš €60, což je v přepočtu na CZK 1474 vs. 1621.

      Při nákupu v dolarech a odečtení poplatku Valve se dostaneš na +/- 1.133 Kč.

      Ten přepočet nebo myšlenka za tím není určitě 100%, ale pokud nejde o nějakou ultra slevu, tak kupovat hry od Ubi na Steamu namísto Uplay je nonsens.
      • Asi máš pravdu, že to takhle nějak bude. Navíc je asi pro plno lidí pohodlnější koupit to na steamu a mít všechny svoje hry na jednom účtu a neřešit že máš jednu na uplay dvě na steamu a dvě na originu.... Ale i tak mě to přijde teda přepálený zbytečně moc.
        • Asharak
          Steam vznikl proto, aby tahal prachy, né prodával levné hry nebo poskytoval útočiště. Kdyby lidi kupovali jen to co chtějí a vyloženě vychcaným způsobem počkali na slevy, steam by krachnul. Nejdůležitější je odprostit se od nutkání, že: pokud nemám všechny hry na jednom účtě se všemi životu důležitými achievementy, tak můj virtuální život nemá smysl a můžu si jít hodit mašli.

          Steam je takové otevřené RPG: každý chce být nejlepší, mít všechno ze všeho a nejvyšší level. Bohužel ani s nejsofistikovanějšíma cheatama nejde Gabena porazit a převzít vládu planety Steam.
          Konkrétně cestou na vrchol. Je to p2win a zároveň p2lose. Vykoupením všech her a splněním všech achievementů vyhraje paradoxně Gaben.

          Omlouvám se všem komu jsem pocuchal jejich sen o božském Newellovi *7*
          • Je to kec. Steam si bere 30 procent (u mensich her). Coz je solidni nabidka. Driv si brali publisheri, kteri ti dovezli krabici az do obchodu, neco kolem 60 az 70 procent. Problem je v tom, ze Ubisoft je publisher sam o sobe, nikoli primo developer (od toho ma pobocky, v tomto pripade byvali Massive Entertaiment (Ground Control 2, World In Conflict...)). Takze ty ceny ve vysledku secte, protoze to jde pres dva publishery.
            • Ale tak to neni nic spatneho. Steam nasadil ve velkym digitalni distribuci a marzi jako treba Apple. Driv, kdyz jsi vydaval hru, musels jit k publisherovi a slibit mu treba 60 procent vydelku. Dnes, diky digitalni distribuci (hlavne diky Valve), tu mas spoustu malych nezavislych her, ktere se do obchodu nepodivaji. Napr. Firewatch, Iam not a hero, Tranzistor, Braid, Limbo, Thomas was alone, Hotline Miami, Gunpount, Frozen synapse, Sunless Sea, Besiege a mnoho dalsich, by se nikdy na pc nepodivali. Dokonce by ani nemuseli vzniknout (ovladanim a designem jsou prizpusobeny pc)... Studia si vydelaji a bud maji na dalsi projekt, nebo mohou delat dal na konverzich pro jine platformy. Zjednodusene receno, sam jsem rad, ze steam existuje, ikdyz prvni rok jeho existence jsem ho jen proklinal :-D
            • Asharak
              Jistě. Ale lidi stejně koupí na steamu jen aby měli svůj vysněný AllInOne účet i dkyby to bylo 2x dražší. Prostě Steam rulez. ez $
    • To je prostě Steam a nezbývá než se s tím smířit. Tak to nějakou dobu(roky?) je a bude (dost možná i hůř).
      • Tak to je hodně demence. Navíc když k hraní té hry steam ani nepotřebuješ :D
        • paradox je, ze prave to, ze hru nemusis hrat na steamu, je pro lidi, kteri by ji chteli na steamu mit, mene vyhodne, protoze vetsina verzi ktere se daji koupit a jsou levnejsi, jsou prave pro Uplay. Takze pro steam opravdu musis koupit predrazenou hru primo na steamu.
  • Cejtím z toho smrad jako Destiny...
    Beta ukazala všechno co hra nabízela, ale to se člověk dozvěděl až si gamu koupil.
    Tentokrát počkám, protože v Březnu toho vychází Hitman a Uncharted. Ted Dying light , XCOM... takže smutno nebude :)
  • Nainstaloval jsem si betu jen kvůli tomu jak to vypadá a bohužel, jak je už vidět, tak je to opravdu nic z čeho by si člověk ustříknul do textilu. Porovnával jsem ULTRA/HIGH a opravdu jsem se snažil najít rozdíl a nenašel. Kamarád šel ještě dál a ten tvrdil, že nepoznal ani rozdíl na LOW ale to už bych si netroufl tvrdit. *1* Nicméně akorát ULTRA nastavení bohužel má tu vlastnost, že snižuje FPS *1* Moc plynulé se mi to nezdálo a to mám GTX TITAN, takže doufám, že to v tom stavu takhle nevydají. Rozhodně asi bude lepší 2-3 měsíce počkat po vydání než to všechno vyladí...
    • Mam 960 se 4gb a jelo to v poho na high, az na antialiasing. Rozdil jsem poznal dost. Nemas treba hodne spinavej monitor, nebo zakal?
  • Sr_Lobo
    Za mě pecka - přez víkend sem v tom utopil s kámošema 14 hodin. Kdo je příznivce žanru tak určite doporučuju!
    • nightborne
      Hmm, člověče, já mám žánr rád a onlinovky taky, ale přesto mě v podstatě bezcílně běhat a neustále repetitivně střílet z krytu omrzelo za tři hoďky.

      Nechci ale vynášet verdikty podle bety, takže osobně tomu ještě dám šanci, nejspíš, ale určitě radši počkám na recenze. Zatím jsem vcelku nepřesvědčen, což mě mrzí - těšil jsem se.
      • Sr_Lobo
        A zkousel si to i v coopu ? Je to pak nekde uplne jinde se sehranejma kamosema jak kampan tak dark zone hony na rouge agenty :)
        Tenhle zanr a este takhle zpeacovanej mi vcelku chybel.
      • To hej u mna takto su v podstate 3 typy
        1.typ -WoW kde stoja dvaja proti sebe a kto lepsie v urcitej kombinacii postlaca klavesy 12345..
        2.typ -CoD alebo Battlefield
        3.typ - co je v podstate taky mix a mne to vyhovuje asi najlepsie mas kombinaciu vybavi ale stale je tam faktor krytia vyuzivania terenu atd ono sa to zda ale hodne to zlepsi celkovu komplexnost a zabavnost pvp
        • Vidlec
          Jestli jsi 3. typ tak pro tebe je dělaný Guild Wars *4*
        • nightborne
          S tím souhlasím. Ještě bych dodal čtvrtej typ - Blade & Soul, což je klasický MMO se soubojema, který ze všeho nejvíc připomínají Tekkena. Hraju to pár dní a nemůžu se nabažit, ačkoliv ta klasicky asijská stylizace může řadě lidí způsobovat dávivej reflex.
    • Presne presne system bojov proste parada aj questy boli fajn hlavne v tej jame kde boli cleaners
  • Nudna a stereotypni hra. Uz i Hellgate London byl lepsi, ten aspon nemel ten idiotskej system kryti z konzoli.
  • Mohol by mi niekto popísať ako funguje pvp? Ako veľké sú pvp zóny? Sú tam nejaké úlohy alebo sa to reze len tak bezhlavo? Sú to instancie (ako battlegroundy vo wowku) alebo open world pvp? A koľko je tam hráčov?
    V pve sú nejaki bossovia na ktorých treba taktiku a raidy?
    • Dik za reakcie. Ale od toho pvp konceptu som asi cakal viac.
      • Pak jsou tam taky přespolní běhy za rogue agenty, kdy se banda lidí vydá nahánět jednoho nebo skupinku rogue. Při tom zmatku se raz dva stane že i ty sám se staneš rogue ( špatně hozený granát atd.) a společně s tebou to automaticky potká i tvý kamoše. Takže z lišky se rázem stáváš zajícem.
        Taky je prima když objevíš řídce generovanou skupinku NPC, začneš jí zdlouhavě pižlat a mezítím tě pěkně na férovku zezadu sejmou jiní hráči. A tak pořád dokola než si nahrabeš dost na nějakou legendární zbraň. Pak se tím někde pochlubíš, facebook atd. a pak už nevím proč bys to měl vlastně dál hrát?!
    • Taktika začíná a končí u bezhlavýho střílení elitek. Na blízko...nebo na dálku. PvP zóna bude docela velká, ale žádnou hloubku nečekej - najdeš equip, pokusíš se ho dát na vrtulník a potom ho získáš - přitom tě může kdokoliv zabít a vzít ti ho. To je celý obsah PvP.

      Je to instancovaný PvP. Rozdělený podle levelů.
    • Vidlec
      Můžu ti popsat jak to fungovalo v betě:

      PVP je rozděleno do player bracketů - různé instance kam to háže hráče podle levelů. Jestli je to instancováno i vně těchto bracketů nevím. Ale asi jo. V betě ta zóna byla celkem malá, ale na mapě je vidět, že to je pouze asi jen 1/6 celkové velikosti.

      Úkoly tam nejsou, nebo jsem na ně nenarazil. Je tam systém landmarků. To jsou oblasti kde je něco zajímavého. Station, staveniště, památník apod. Pak tam jsou zamořené zóny. No a v těchto lokacích se spawnujou NPCčka a bosové. Fígl je v tom, že jsou opravdu hodně tuhý a sám to člověk jen tak neustřílí. Tam sbíráte equip, který se pak musí extrahovat na speciálních místech.

      To je vše, nic složitého a propracovaného. Ale díky výbornému soubojověmu systému (alespoň pro mě) je to zábava. Jestli to bude zábava i po 100+h hraní je otázka.

      Na jedné mapě mohlo být tak 50 hráčů najednou? Hádám.
  • Veskoslav
    Mě nakonec zlomila beta a to, že mám nasbírané body, takže hru mám předobjednanou. Ten svět je vážně detailně a skvěle zpracovaný. První hodinu jsem trávil pouze tím, že jsem střílel okna, pneumatiky atd. Jenom abych vyzkoušel, co jde a co nejde. Tím jsem například zjistil, že přední sklo u auta zejména autobusy a náklaďáky sice lze roztřílet, ale pouze díry po kulkách, ale boční sklo jde vystřílet kus okna. Auta nejdou zcela vyhodit do vzduchu pomocí obyčejné střelby jako v GTA nebo Watch Dogs. Největší kazem na dokonalém světě jsou nesmrtelní civilisté. I když jako agent, co jdete chránit lidi, tak nepůjdete zabíjet lidi. Ale to je myslím vedlejší. Líbí se mi zpracování inventáře atd. Systém zbraní dobře podtrhuje atmosféru hraček, co mají agenti k dispozici. Zamrzí mírný pád grafické úrovni oproti E3, ale žádná velký skok a šok jako například u Watch Dogs. Tady jde vidět, že studio fakt makalo a pc verze skutečně vypadá jako oddělená hra na vývoj (doporučuji kanál na Youtube Candyland).

    A herně? No mám kamarády, co plánují hrát. Single si projedu sám, tam očekávám klasický klišé scifi legraci o epidemii zabalenou v New Yorku. Co na té hře oceňuji jsou právě ty detaily, bojím se naopak stereotypu. New York je nádherně zpracovaný, osobně si myslím, že Division se směle postaví vedle Zaklínače či MGS a místy je i předčí. Takový vstup do Dark Zone je tak depresivní, že polovina těch katastrofických filmů by se mohla učit o tom, jak zpracovat karanténní zónu.

    A největší problém, co mě osobně doháněl k šílenství? Hráči, co čekali na vrtulník a pak to tam přiběhl vystřílet nějaký rambo:) Nakonec se to vyřešilo, že vždy dva hlídali a dva dávali kontaminované věci na vyzvednutí a hlídalo se okolí. Na Division jsem se těšil, pak přišla řada nešťastných příchod z per redaktorů a videa, kdy to vypadalo na pr*ser Watch Dogs 2. Beta mě zase potěšila i když vím, že ukázala minimum. Ale z toho minima šlo vidět, že New York v grafickém kabátku se hodně podobá tomu, co se prezentovalo. Od Ubisoftu jsem se spálil u Unity a zařekl jsem se, že hry od něj jenom ve slevách. U Division udělám výjimku. A když to nakonec dopadne špatně, tak prostě Ubisoft půjde do sekce jedině sleva za 5 euro:) ZA sebe bych doporučil, ale hráči sami měli možnost si udělat obrázek a vím, že názory se hodně liší. Proto doporučuji u těch, co nehráli, počkat na reakce hráčů a recenzentů. Podplatit všechny nejde.
    • proc bys vyhazoval do vzduchu auta? potom by sis stezoval, ze se nemas za co kryt...
      • Veskoslav
        Nevyhodím svůj kryt, ale jejich kryt:) Navíc stačí jít do zóny nebo do centra a auta se "obnoví" a prostředí je jako nové.
        • cim mene se toho "obnovi", tim to mene bije do oci. Nemyslis? Z meho pohledu by to dost kazilo atmosferu. Auto navic po par zasazich normalne nevybuchuje.
          • Veskoslav
            To se mi právě líbí na Division. Ale granátem pod auto by to mohlo jít:) Ale pokud bude možnost módování, tak je otázkou času než to někdo udělá.
            • Tak neverim, ze by byli v budoucnosti k tomu nastroje. Vetsina inhouse modernejsich enginu ma dost komplikovane nastroje a je to novy engine, takze si nemyslim, ze by byli stabilni. Pripravit to pro verejnost by bylo dost casove narocny, nemluve o dokumentaci a tutorialech, ktere by museli pripravit.
            • Ta možnost nebude.
  • Hral jsem to asi 12 hodin. Snazil jsem se splnit vsechny bocni mise a prolezt co se dalo. Zatim me to prijemne prekvapilo. Zkousel jsem PC a PS4 verzi. Nakonec jsem zustal u PS4.

    Jedine co mi vadilo, ze to bylo dost lehke. Ale hud, minimapa a dalsi veci se vypnout daly. Takze se tesim na vydani.
    • btw: na multaku jsem stravil asi hodku a pul.
  • Může mi někdo přiblížit, jak to bude cca běhat na starších mašinách? Já jestli do toho mám pak jít jelikož upgrade fakt neplánuju.

    Gtx 560 Ti
    2500 i5
    16gb ramek
    • http://www.systemrequirementslab.com/cyri
    • Já mám:

      Gtx 750 Ti
      2800 i5
      8gb ramek

      a hrál jsem s mixem medium/high detailů stabilně 30 fps a s grafikou jsem byl spokojen.
    • Od toho byla beta, kde sis to mohl bezplatně vyzkoušel ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit