Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Práve som si pozrel video
    http://www.youtube.com/watch?v=3nqsOtw0UwI
    a asi do toho pôjdem, za 15 euro sa to oplatí :)
  • Ted jsem to dohrál, suprová hra já ji dávám 10\10. To že autoři ukázali hned na začátku toho přerostlého típka me na zážitku vubec neubralo, určitě jsem před nim utíkal víc než před nejakým "neznámem". Celkově je to hra povedená po všech směrech. O vánočních slevách na Steamu určitě koupím.
    • Jj, tomu tak budem verit. O vanoce zase radsi vsechny prachy prochlastas a prohulis. Klasicky PC hrac...
      • Já nehulim, já si ho nechávám hulit. Měl by's zalíst do tý svý hnusný krabičky s malou pamětí a nekomentovat to , když tomu všemu vlastně evidentně vůbec nerozumíš *1*
  • MidnighT91
    Perfektí Horor!!! Procházet se mezi těma magorama je nervydrásající a noční vidění tomu dává tu správnou atmosféru, baterka je nuda...
    • Taky mel pro me SH 4 The Room asi nejlepsi hororovou atmosferu ze vsech zminenych
  • Tak uvidíme, jestli to překoná mnou hodně milovaný Silent Hill 4: The Room, který měl pro mě tu nejlepší hororovou atmosféru ze všech her podobného ražení, co jsem vůbec kdy hrál. Hned v závěsu za ním je Penumbra a Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth.
    • Skus Realms of the Haunting ^_`
      • tá hra vyzerá dobre, nehral som to ale pozriem si to aspoň na YT. Vždy ma prekvapí koľko dobrých hier mi z 90tych rokov uniklo. Už som si aj postavil pc na staré hry pre DOS. W95 aj s 3dfx kartou ale nemám na to vôbec čas. Dúfam, že aspoň na staré kolená si ho konečne nájdem a budem hrať od rána do večera :)
      • to je tak z roku 97 ne? dneska už docela oldschool
        • 96 a stále strčí do kapsy spoustu novějších her.
          • mobygames říká 97, pamatuju si tehdejší recenzi ve Skóre *4*
            • Release date(s) NA December 31, 1996.. Stihli to jen tak tak, což.
  • Mortuus
    Takže další horor zmrvenej velkým počtem lekaček? Ježiš, kdy už tenhle trend zmizí. :-(
    • To más marný
    • Stillson
      Zas až tolik lekaček tam není...hru jsem dohrál a myslel jsem,že to taky bude přehnaný a na každém kousku někde něco vyleze,vyskočí atd. Ale vůbec a jsem za to rád. Je tam dobrý poměr lekaček a takové té nervozity (sklíčenosti).
    • Keyz
      Kupodivu jsem se u lekačky leknul ale pak mně více vadili blázni co tam jsou a jak se chovají... Pak jsem ani nebál, bylo to tak debilní, že jsem s tím nes*al a hotovo.
      • Kein
        ale tak zas...respektuju názor, ale budmě trochu soudní.
  • zahrat to s oculus rift tak asi dostanem infarkt v 25ke *8*
  • GlaDOS
    Souhlasím s recenzí. Ještě bych dodal, že kromě stupidního příběhu jsou i nepřátelé nezajímaví. Tedy, ti blázni ještě ujdou, ale většinu času hráče pronásleduje zmutovaný Chris Walker, co vypadá jako přerostlý ork z fantasy a ne strašidelně vypadající příšera jako třeba Servant Grunt nebo Brute z Amnesie. A navíc ho autoři ukáží skoro hned ze začátku hry. I nejnovější Amnesia ví, že největší strach je z neznámého.

    Prostředí je zpracováno pěkně, ale doslova na každém kroku jsou kaluže krve, vnitřnosti a dekapitované mrtvoly. Vypadá to docela realisticky, ale jelikož se to válí na každém rohu, tak to nakonec na hráče tak nepůsobí. Ale jinak je to povedený horor. Jestli autoři udělají další, určitě tyhle chybky vyřeší a to pak budeme potřebovat ne troje, ale desatery hnědý bezpečnostní trenky.
    • sorry ale Servant Grunt je podle mě jen směšný týpek s ksichtem rozjetým tankem. Celkově Amnesia je lekačka pro malé, už jsem něco zažil a hororů prošel hafo (je to můj genre) a podle mě nic nemá na Condemned: CO, tam se pos*** fakt každý.
      • XXDarthVaderXX
        Condemned je naprosto v klidu...zase tak moc bububu to nebylo...
        • neřekl bych, když si vzpomeneš na předposlední level... :)) a celkově ta hra už od první chvíle měla hlavně co se týče zvuků vyníkající atmosféru, co děsila. Osobně nemám rád horory, kde se bojí člověk jen nepřátel, ale událostí, nepřátelé tam jsou ke všemu podle mě zpracovány dokonale, jsou originální a pohyby nepředvídatelné. Nebo nákupní dům byl taky parádní, oživlé figuríny, to hned někdo nevymyslí :)
          • oživlé figuríny ... myslíš jedno z najstarších hororových cliché ?
            • ne...
  • každý večer pred spaním si dám 15 minút....viac nezvládnem...srdce už potom bije ako o život.
  • Amylee.Anderson
    Na tohle bych neměla nervy ani omylem. Koukám, jak to hraje Gogo a i tak se lekám :D Ale působí to hodně dobře, líbí se mi to.
  • Inquisitor
    Jak to bývá u takových her, tak jsem se bál a lekal hlavně ze začátku. Potom už to zas tak strašidelný není, člověk si na to tak nějak zvykne :). Jinak ale fakt kvalitní horor, ta kamera tomu dává trošku jinej zážitek. A hlavně to chce hrát pěkně v noci se sluchátkama, pak jsem u první lekačky málem dostal infarkt :)
    Ale určitě lepší jak Amnésie, tam jsem se nebál vůbec.
    • GlaDOS
      Tak to je subjektivní. Já se u Amnesie bál víc, protože nepřátele neukazuje tak často a tak brzy ze začátku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit