Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nenávidím hry, které člověka vynerví tak, že by rozkopal pc. Pár už jsem jich smazal. Je zajímavé, že u jiných her všechno vždycky jde naprosto dokonale. Nenávidím hry kde musím chorobně hledat, až mě bolí oči a nenávidím hry, kde bud' něco nejde, nebo je to i na easy tak těžké, že bych hodil pc z okna.

    U této hry mi nejde na začátku sejmou ten vozíčkář. Zkouším to už 2 hodiny a to je přesně co píšu. Na to nemám nervy a je zajímavé, že ostatním to jde. Ta myš prstě neraguje a jako na potvoru nejde ani trainer. Vždcky mě zabije a já prostě nevím, proč ta myš nereaguje. Zkusil jsem i klávesy - zkusil jsem snad vše. Chtěl jsem to obejít trainerem a nesmrtelností, ale prostě to nejde. Myš a pc mám v pořádku. Není mi souzena a nervit se u her? U her se má člověk bavit.

    Zlaté GTA, zlaté Crysis, zlaté všechno, ale tohle už nechci ani vidět. Nechápu proč ta myš nereaguje. Úplně mě to odradilo a nechce se mi zkoušet ani dvojku. Nemyslím, že by mi někdo poradil.
  • Poustek: Naprosto souhlasím, bylo tam pár částí, co mě překvapily. Např.: Ten chlápek, co mu usekal prsty, pak možná, že pan špek mě ze začátku taky trochu děsil a krásně vymyšlené byly scény s tím katolíkem, kde jsme se dozvěděli o něco víc. Grafika také nebyla k zahození a to, že jsme se vlastně koukali přímo z novinářova pohledu se mi také líbilo. Také jsem hrála Amnesii a asi 2 díly Penumbry a souhlasím, že Outlast (až na výše uvedenáých pár detailů) byl z nich nejslabší. Příběh nebyl tak špatný, myslela jsem, že by se mi to mohlo i líbit, ale ten konec! Urychlený, uspěchaný a nedomyšlený. Jestli se hře někde dávají hvězdičky, tak dávám 5/10. Pro mě je to prostě půl napůl. :)
  • Jack1947
    Po letech když srovnám s Outlast2 vidím ten rozdíl tohle asi zůstane navždy nepřekonané... svěží hra v té době nikdy neviděná no a i ten Whistleblower byl supr. Outlast2 doplatil na uspěchané vydání a natáhlou nudnou herní dobu.
  • Ted jsem to dohrál, suprová hra já ji dávám 10\10. To že autoři ukázali hned na začátku toho přerostlého típka me na zážitku vubec neubralo, určitě jsem před nim utíkal víc než před nejakým "neznámem". Celkově je to hra povedená po všech směrech. O vánočních slevách na Steamu určitě koupím.
    • Jj, tomu tak budem verit. O vanoce zase radsi vsechny prachy prochlastas a prohulis. Klasicky PC hrac...
      • Já nehulim, já si ho nechávám hulit. Měl by's zalíst do tý svý hnusný krabičky s malou pamětí a nekomentovat to , když tomu všemu vlastně evidentně vůbec nerozumíš *1*
  • Tyhle hry nejsou pro mě, takže zkouknu pewdiepie a jsem šťastný- leknu se tky, ale nebojím se tolik, a moc se zasměju.
    • dethro
      Bacha at te tady neuminuskujou za to, ze koukas na Pewdse.
      • No, asi ano =DDDD
  • ale prosim vas prestante :D kto by vypinal hru, pretoze sa boji? este nikdy som nevypol ziadnu hru a ani ziadny film kvoli strachu, pocit strachu tam je vzdy, ked sa jedna o horor, aj sa clovek zlakne, ale to sa zlakne aj ked na neho zatrubi v meste auto paneboze! Prezivat to jak keby mi bolo 11? to fakt nie, normalne sa to da hrat, robite z toho bud taku vedu, alebo ste fakt vacsina tak vytrasena :D
  • Jack1947
    Vse, podstatne z meho pohledu bylo shrnuto, v me recenzi , Souhlas ale ja jsem dal 9/10, *15* ( vzhledem i k te kratkosti.)
  • Jak je to u tohoto titulu s herní dobou?
    • GlaDOS
      Tak 6-7 hodin.
      • michaliuz18
        6-7 ? :DD co si sa dosieral ked tak vela? crysis 3 ma 6 hodin asi, outlast asi tak 3-4 max
      • spíše 4, pokud se přílíš nesekáš na jednom místě.
        • GlaDOS
          Cože? Tak to už musíš vyloženě všechny lokace prosprintovat. Když jsem se trochu schovával a četl všechny zápisky, trvalo mi to asi 5 hodin a půl. A to jsou i lidé, co budou postupovat pomaleji.
          • Ahoj, prosim te jak je to ve hre vubec s mnozstvim textu resp. nachazenych poznamek?
            • popravdě přesné číslo ti neřeknu, jsou poschovávané všude možně ale pokud jich pár mineš, nic se nestane, jednoduše trochu dotvářejí lore, které se ale stejně dozvíš postupem hrou, není to nic složitého.

              Pokud ti jde přímo o množství textu, tak je ho celkem poskromnu, malé papírky na kterých je psace něco málo načmáráno o tom jak se v blázinci žilo a žije :)
          • sebral jsem co se dalo, sprintoval jsem ale také dost, protože mi pořád někdo dýchal na zátylek. Nehrál jsem to jako Amnesii, čili plížení se moc nekonalo, spíše jsem využíval ke schovávání místnosti a ty skříně/kabinety. Hra je to vynikající, jen škoda že znovuhratelnost je tak malá.
  • Outlast jsem dohrál za necelých šest hodin a to jsem prošel všechny místnosti a zákoutí a vysbíral všechny dokumenty(zápisky v deníku mám asi taky všechny).Na hru jsem se moc těšil bohužel pro mě zklamání.Grafika je pěkná atmosféra také není špatná bohužel z traileru jsem si myslel jak se budu bát od začátku do konce ale nestalo se tak lekl jsem se 2x.Na začátku hry jsem chodil pomalu a koukal jsem za každý roh po jisté animaci s injekcí jsem už hru jenom probíhal akorát když mě něco honilo tak jsem tomu buď utekl nebo jsem se na chvíli někam schoval nepřátelé nejsou nějak moc strašidelní akorát prostě vyskočí tam kde to jako hráč nečekám.Za těch 19 euro hra stojí ale jestli čekáte nějaký těžký horor tak budete zklamáni.Jsem odkojen hrami jako Silent Hill,Resident Evil(0-Code Veronica),Condemned,Amnesia,atd. takže mě jen tak něco nevyleká.Takže pokud jste slabší povahy tak se opravdu budete bát.Za mě 6/10 Ps:Ten konec mě fakt naštval

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit