Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten patch neriesi okrem problemov s AMD nic, textury sa docitavaju aj pri maximalnom nastaveni cache, rozlisenie textur je niekte 5 rokov dozadu s tymi "rozsirenymi" video nastaveniami su az trapny (nech sa pozru na nastavenia Stalkera alebo Metro 2033)
    Bez debaty sklamanie roka 5/10 aj hratelnostne
  • Takže Carmack kašle na PC komunitu, díky které z něj je to co je. OK, odepisuju si další firmu od které už nenakoupím.
    • Fallon
      A uvažoval niekto prečo tomu tak vôbec je? Prečo sa vraj na PC málo predáva a veľa piráti. Nie, očividne nie pretože potom by došiel k tomu ,že to všetko je dôsledok nie príčina!
      Príčinou je umelá a v posledných rokoch aj dosť okatá redukcia PC trhu. Len si to vezmite: Za posledných pár rokov pojem "PC exkluzivita" de facto stratil svoj význam "páč" dneska už pomaly žiadne také hry nevznikajú. Hw nároky jednotlivých hier v podstate v kuse stúpajú(pomalšie ale stúpajú), pričom tie isté hry s minimálnymi rozdielmi bežia aj na 6 ročnom HW(čti konzolách). Nikto sa potom nemôže diviť ,že na PC sa predáva menej keď v podstate nám hráčom ani len nedajú dôvod k hraniu na PC.
      Keby že na PC vzniká viac exkluzivít a autori by stále nezvyšovali nasilu technologický strop tak by situácia vyzerala úplne inak. To ale nikto neprizná pretože to by znamenalo uznať chybu a pri jej náprave priniesť aj nejaké obety... finančné.
      • Souhlasím s tím že vývojáři k PC platformě mají velmi špatný přístup.

        Už jenom nemožnost spustit hry na straších grafických kartách, přitom nevypadají tak skvěle. Příklad z mě zkušenosti: měl jsem do nedávna ATI X1800 ale odporoučela se do křemíkového nebe, kupil jsem si HD6870 a spustil hry co jsem v předchozí nespustil. K mému překvapení většina her nevypadá nějak skvěle s porovnáním s HL2 Ep2 nebo FarCry 2. Nevím kolik je to práce navíc pro vývojáře aby hra co vydají fungovala na grafikách starších než 3 roky. Někteří hráči si hru ani nespustí....

        Další problém je konzolovatění PC her, co se hodí ke gamepadu a velké obrazovce není vhodné k ovládání myši a klávesnici. Některé hry jsou na PC opravdu spíš už tragikomické. *13*

        Je to mnoho co PC hráče znechucuje a na diskusích je to hodně znát. Např. FEAR 3, Duke Nukem Forever atd. Co je podivné je že tvůrci her jakoby o tom nemají tušení a problém vidí ve všem možném. Evidentně připomínky a stížnosti hráčů je nezajímají. Pak se nejde divit že PC komunita upadá.

        Piráctví... myslím že pirátů bude pořád konstantní počet, někomu se to příčí ale někomu ne. Spíš si myslím že spousta PC hráčů co hry kupuje má čím dál menší chuť nejen kupovat ale i hrát velkou část nově vydaných her. Pirátům takové problému jsou ukradené.
    • Carmack na PC nekašle, len tak nejak obklukou povedal to čo všetci dobre vieme. Že na PC sa hodne pirati a na konzolách majú proste väčšie zisky.
      • MidnighT91
        Na konzolích se pirátí úplně stejně... častoi daleko víc...
        • Spades
          proto vydavaji tolik zkurvenych DLC, ktere na konzoli jen tak lehce nezpiratis...
        • Ja s tebou súhlasím, ale presto všetko tvrdia že máju zisky na konzolách proste väčšie.
          • se nedivim, kdyz se to na PC neda hrat a kolikrat ani ovladat
  • Lawliet
    "PC pro nás není hlavní vývojářská platforma, i když to někoho jistě naštve. PlayStation 3 i Xbox 360 mají početnější hráčskou komunitu, i když dnešní PC sestavy jsou samozřejmě až desetkrát výkonnějí," ..bodejď by si někdo další kupoval počítač když vyraběj šity tak jakorád vykony na ty 2 sra*ky
  • Tak se musím pochlubit mám Ovladač, patch a jede mi to na 60 fps bez jedinýho poklesu, na maximum 1080i.. Bez ovladače mi to šlo na nějakých 30 FPS ani ty textury nedobíhají sou tam nastálo.. Mám AMD procesor i Kartu
    • To hej, s ovladacom sa hraju hry o 100% lepsie ako bez neho.
      • Mohli by jste to více vysvětlit. Asi jsem nechápavý ale ovladač máš snad vždy, nebo ne?
        • Ne nutně. Třeba ve win 98 a starších se musel ovladač snad vždycky zvlášť doinstalovávat.
  • BoB.2
    Mě to nepomohlo *16*
    • Lawliet
      a 68% dalšich lidí také ne..
  • vydavaj 20GB dat na par hodin "zabavy" a pak se vymlouvaj na velky investice do vyvoje hry
  • Tak to, ze PC pre nich nie je prioritna platforma pri vyvoji hier by som aj pochopil a respektoval - je to ich volba a mozno ozaj stav trhu, ale to snad nie je dovod vydat tu hru v takom mizernom stave, ked uz si za to nechaju zaplatit.
  • nechapu proc tam pridaly dalsi nastaveni detailu kdyz to na hru nema skoro zadny vliv *1*
    • taky koukam, ze zadny rozdil nevidim .. akorat kdyz dam AA na 16x tak mi klesne frame rate z 60 na 30, ale rozdil proti treba AA 4x neni patrny
      • Urug
        By možná stálo za to se podívat co je AA
        • :) no mohl by jsi se .. ja mam o AA predstavu docela jasnou a vlastne i nejakym statne uznanym razitkem potvrzenou :)
  • Po stazeni updatu na steamu uz mi nejde Rage vubec spustit (predtim sel), tomu rikam fail...
    • musis si sehnat novej Crack :-P
      • Boze, ty musis bejt ret*rd
      • Kdyby mel warez verzi, nestahne si patch ze steamu.
  • ja ma core 2 quad a 260gtx 893mb a jede mi to bez problemu ale mam otazku existuje stranka kde je presne popsane co znamena,V-Sync,cachovani textur,renderovani a takove ty veci??pls dik za help :)
    • http://www.battlegroundeurope.cz/zakladni-nastaveni-ovladace-nvidia.php#vysvetleni_pojmu
      • Díky, hezky přehledné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit