Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě zajímá jestli to bude Total War s podtitulem Warhammer nebo obráceně ... neboli kolik mechanik si to zachová z původní série total war nebo jestli udělaji jinou hru a titul total war tam dají jen kuli navýšení prodeje.Chválím je za to že chtějí udělat fantasy (které stejně vetšinou ze středověku vychází)...doufám že bude důraz aby to fungovalo jako středověké/starověké "realistické" bitvy okořeněné nadpřirozenými tvory a nepřeroste jim to přes hlavu.
  • Myslím že to bylo jasné už ve chvili kdy koupili prava na warhammer..:)
  • Magister_Peditum
    Když je řeč o Tzeentchovi, jaký je vlastně vztah fantasy verze Warhammeru se 40k? Myslím tím v lore.
    • Podle novýho flufu ( cca poslední 2 až 3 edice ) nemaj vztah vůbec žádnej a jsou to samostatný světy.
      Ve starej edicích se jeden čas jelo na to že by warhammer svět mohl bejt nějaká planeta v odlehlý části galaxie wh40k odřízlá od zbytku systémů warpovejma bouřema a i stim že by snad Sigmar mohl být jeden z primarchů. Ale jak říkám to byl starej fluf (a a tim starej myslim hodně starej ), kterej už je dávno zavrhl i sám GW. A je to i logický potom co se stalo v End of Times.
    • 40k se odehrava o 40k svetelnych let pozdeji, (logicky) čímž došlo k posunu času když leteli vesmirem a zestarli (einstein)
      • Sry že rejpu ale světelný rok není jednotka času ale vzdálenosti. Takže se to odehrávalo o 40k světelných let dál.
    • Old world je jakási časoprostorová bublina, do které prastaří uzavřeli všechny rasy, které stvořili. Měla být hermeticky uzavřená proti chaosu, ale jak to tak dopadá, chaos bariéry nahlodal a dostal se i semhle. Spekuluje se o tom, že by Sigmar mohl být jednou z manifestací císaře a tak dále.
      • Magister_Peditum
        Dík. Jinak sleduješ občas If the Emperor had a Text-to-Speech Device na youtube? Docela dobrý. *15*
        • Kozy
          Už se těšim na Abaddona.
        • Vojta_Ilavsky
          Nejlepší(jenom škoda že už je konec), Alfabusu miluju, Karl the Deranged je taky dost luxusní.
          • Magister_Peditum
            Proč? Ono se už nemá pokračovat? Vždyť to má rozehraný příběh s Fyodorem Karamazovem s Magnusem.

            EDIT: Aha, vše už vysvětleno.
          • Není, ten poslední díl byl aprílový.
            • Vojta_Ilavsky
              Tak to je teda jedině dobře, koukám na to trochu se zpožděním. V subscribech se to nedávno objevilo, tak jsem nevěděl. :D
        • Jasně, jen mi drásá nervy poměrně dlouhá doba mezi jednotlivými epizodami *15*.
  • Princ.Jablon
    Co se stalo s "old ages" warhammerem? Že se v článku píše, že Chaos vyhrál a všichni jsou mrtví O_o (sterej jde trochu mimo mě, radši 40k)
    • svět byl zničen,imperium lidí padlo,ulthuan se potopil do more,a albion znicilo ztemetreseni,celi svet dobyl chaos,a podle anglicky psanych stranek celá planeta implodovala-nevim to jiste preklad stal za nic...
      ale PROSIM O POMOC
      ja si sice neco prelozil ale JAK OLD AGES WARHAMMER doopravdy skonci????
  • slavek.skara
    Hoj
    Jsem nato strašně natěšený neboť je to ještě ve věku normálním a po Dark Omen dlouho nebylo něco takového...když jsem četl co udělali v nové Kampani tzv Čas konce řek jsem si, že se ve Workshopu všichni zbláznili a rozhodli se to odpískat..sráči. Takže tohle je vítaná vzpomínka na staré dobré časy:)
  • TheGGG
    konečně fantasy RPG které bude stát za zahrání.
    Dobře že se rozhodli dát do hry upíry, na ty se jinak v rámci lore moc nemyslí.
    BTW: no tak snad to u čtyř frakcí neskončí, skaveni a elfové (všechny tři typy) jsou nutností. Plus trpaslíci chaosu, pro nás věrné, co jejich zrušení odmítají uznat.
    Další BTW: B&G efekty jsou tady povinnost.
    • Rpg ?
      • TheGGG
        pochopitelně RTS, sem se upsal LoL
      • sa cudujes? ked aj Souls seria je povazovana za RPG...ludia su z toho zmagoreni
  • XorxoxTalarius
    Takze ted uz jenom zbyva obetovat duse Lordu Tzeenchovy aby spredl cesty spravnym smerem a my dostali produkt hodny tohoto universa
  • *14* *14* *14* *14* *14* víc není třeba dodávat
  • LV426 to s tou jeho GTX 960 a malou zbernicou asi nerozbeha co?
  • Kozy
    Trailer parádní. Konečně nějakej TW po Empire, kterej by mě mohl bavit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit