Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • každému muselo být jasné(kdo zná total wary a warhammery), že se bude jednat o zpracování starého světa. Proč? Protože to konceptu Total war zapadá. *1*
  • palver
    Ach jo. Kolik toho ještě budem muset přetrpět, než se dočkáme Empire II?
    • Magister_Peditum
      Pokud by to mělo dopadnout, jako Rome 2, tak snad raději zůstanu o jedničky.
    • 3-4 roky
      • palver
        Nojo, až vyrobí Warhammer, tak k tomu budou ještě muset nutně připlácnout nějakej datadisk s přeskinovanýma zrůdičkama... *7*
  • Podle mne ma serie TW dost težkopadnou hratelnost, diky ohromnemu množstvi jednotek na bojišti a velikosti map. Ja bych udelal mapy bojište (real timovu čast) menší s menším počtem jednotek, čím by se to zrychlilo.
    • XorxoxTalarius
      I smell heresy in this post

      http://new1.fjcdn.com/comments/Heretic+_3f179ba14025d13d41f74410949e8d29.jpg
    • Za sebe bych menší počet jednotek taky uvítal. Nějak ve stylu Dark Omen.
      Na hrách z Total War série mi chybí možnost pořádně si užít toho co se na bojišti děje. Například moji lučištníci střílejí salvy šípů na nepřátele ale já nemám možnost se tím pořádně "pokochat" protože už si musím hlídat křídla. Nebo už ani nevím kdy jsem si naposled užil pořádný obchvat kavalérie do nechráněných zad nepřátelské jednotky. Obvykle když obětuju těch deset vteřin abych se na něco takového díval tak zjistím že mezitím jsem nestihl udělat něco důležitého jinde na frontě.

      Chápu že to může být způsobeno tím, že jsem starej a neschopnej a nějaký náctiletý trdlo zvládá jednou rukou strategii, taktiku a jestě stíhá zoomovat na akci .. ale to já prostě už nejsem takže .. raději méně jednotek ať si je stíhám užít.
    • wenceslaus
      Pokud by to dopadlo jako DoW... nebyl bych proti.
    • A sebral bys TW to poslední, co z ní dělá "dobrou hru".
  • Je vtipné, že za 15 let vyšlo 9 plnohodnotných TW + 6 datadisků a v diskuzích to za časté vydávání schytává pouze Call of Duty, Assassins Creed a Battlefield a zároveň pochybuju, že každý díl TW přinesl o dost víc, než každý díl AC...
    • O čem by se dalo diskutovat je Rome 2 vs Attila a Empire vs Napoleon ... kde bych s tebou i souhlasil
      Ale hlavní rozdíl je v tom že Total war je pro Pc neboli každé 2 roky vyšla verze pro nejlepší hardware na trhu a ty rozdíly jsou znatelné ... U her které jsi napsal ty brzdili (většinu času) vývoj conzole kde za těch x let by upgrade jen jeden
  • svět byl zničen,imperium lidí padlo,ulthuan se potopil do more,a albion znicilo ztemetreseni,celi svet dobyl chaos,a podle anglicky psanych stranek celá planeta implodovala-opak exploze-WARHAMMER END OF TIMES...
    pokud nekdo umi pline anglicky popr ví skutečný osud warhammer fantasy a jak skonci pisnete prosim
    dikes.
    • Archaeon vykopal nějakou bombu Old ones, než hrdinové to stačili defuznout tak to vybuchlo. Když kdo se nepovznesl sktz Daemonhood přestal existovat. Nakonci je naznačeno že v nicotě přežila essence Sigmara.
    • slavek.skara
      drahý Gamework to úplně podělal ..krom nesmyslné ceny prostě zlikvidoval většinu herních frakcí ( čímž potěšil hráče které za ně dlouho hráli a měli v tom malé jmění) . Prostě chaos vyhral co nedobyl on dobyli Skaveni atd.. the end...upřímně reakce hráčů a lidi jsou takové že to vypadalo na upálení těch co tohle vymysleli.

      Tady se to odehrává naštěstí ve 4 edici což je super.
  • Tak prvni TW ktery nekoupim *5*
  • Tak tohle MUSÍM MÍT! Doufám že bude i nějaká luxusní sběratelka a po této trilogii očekávám i W40K. Nemůžu se dočkat
  • Abych byl upřímný, CA už nevěřím ani Ň. Vždyť "slavnej" ROME 2 dodnes trpí celkem brutálními bugy.
    Attila byl skutečně jenom reskin, zabugovaný skoro stejně jako ROME 2 a teď CA začnou dojit značku Warhammer? No s bohem, to bude zase milión DLC, milión bugů a osobně bych si tipnul i znesvěcení značky ve jménu zisku z dalšího nedodělku CA...

    Zase skončím u Medieval II a Shogun 2 a na to klidně vsadím dřeváky a zemljanku
    • Damarus
      Rome2 a Attila mají buggy? :D :D :D :D To si mě dostal... Rome 2 měl problémy ze začátku to jo... Nehraj warez a kup si to uvidíš
      • Ano Rome 2 i Attila mají kupodivu bugy. U Rome 2 stále pozoruju to, že cizí armáda, byť početnější než má vlastní, nezautočí při obléhaní mého města. U Attily je to pár bugů v příběhové kampani... a kupodivu mám originální verze chlapče
        • Damarus
          Tak asi hrajeme jinou hru každej
    • Který mody, pokud používáš a za který frakce?
    • Když nepočítám Rrome, tak jsem u nich taky vydržel nejdéle..
  • Omg
  • Ako keby uz nebolo dost hier zo sveta fantazie........Pytam sa "proc"???
    • Magister_Peditum
      Těch, kde máš tisícové armády zas tolik není.
      • Zase, vyhovoval by mi aj dalsi tazky Dark Omen..alebo prerobeny Shadow of the horned rat - k nemu som sa dostal tak neskoro, ze mi to uz na pccku neslo
        • Obě to byly naprosto super hry.
          Pokud mě dobře slouží paměť tak tam bylo v armádě menší množství jednotek ale zato každá z nich měla větší dopad na průběh bitvy, než jak je to třeba v Rome 2.

          Ale možná ze mě mluví jen jaková nostalgie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit