Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Btw ... na jak dlouho vydrží v tomhle díle SP? Je to kratší než předchozí díl?
    • DusanMPupak
      Mně vydržel na klasických cca 5 hodin.
    • To zpiráti jako to děláš u všech her a uvidíš. *3*
      • walltar
        U všech her ne, ale nemůžu se nějak připojit na TPB ... takže asi zítra. Jenom mě to zajímalo.
  • Člověk už je dnes tak zhovadilej, že přijde v reálu ke dveřím a hledá na nich E který by mohl zmáčknout.
    • Tjn. je hrozny ze v novejch hrach musis mackat ecko abys otevrel dvere kdyz v doomovi bezpecne fungoval mezernik. Zasrany EA a Activision.
      • Jsi moula, v Doomovi nikdy hra nepsala hraci, ktery stoji s postavou pred dvermi - zmackni E (ci jinou klavesu), aby si otevrel dvere.
  • Veskoslav
    Nevíte nakonec jak dopadl poslední CoD? Trailer s "ironmanem" mě pobavil a i zombii mod není špatný. Podle prodejů nemůžu soudit a na eurogameru to psal nějaký až moc nadšený fanda, který i té sračce MoH dal 7/10.
    • Nehral jsem to, ale co jsem cetl napr. tady: http://www.hackerway.ch/2012/11/13/call-of-duty-black-ops-ii-pc-review/ je te to stale to same = ztrata casu

      Pri pohledu na metacritic je take zrejme ze ta hra nebude moc dobra :) (3,2/10)
      http://www.metacritic.com/game/pc/call-of-duty-black-ops-ii/user-reviews
    • SP sem nehral, MP je velmi dobry, lepši než MW2,MW3 nebo BO.
      Je to velmi optimalizovane, žadne bugy a lagy, sice neni server browser ale hry beži a dedi serverech, konečně tam není noob-tube ani martyrdom, last stand a podobne nasiraci sračky, killstreky se zdaji meně OP a hlavně jdou ziskat pomaleji atd, celkem dost změn. Rozhodně je to přijemne překvapení, lidi od toho čekali méně.
  • Tak mám dohraný Black Ops 2. A je to bezesporu nejlepší SP CODu. Výborný a uvěřitelný příběh, skvělé postavy a hlavně hlavní záporák. Voleb bylo v průběhu kampaně hned několik a mám chuť začít znova a volit jinak, abych věděl, jestli se mi náhodou nepovede zachránit třeba francouzského prezidenta. A před koncertem na konci jsem se válel na zemi smíchy.
    • Bezesporu? Já bych spíš řekl, že ty jsi bezesporu nechutně neobjektivní. Objektivně totiž všechny díly kromě CoD a UO působí strašně pateticky. Možná dvojka je ještě na hranici únosnosti, ale dál, dál není vůbec nic.
  • Je sranda, že Doom je podobná sr*čka s méně pixely jako ono CoD.

    A teď se do mě zlatí hateři pusťte, protože na to čekám ze všeho nejvíce.
    • Synku. Co to proboha meleš. Dávat do jedné věty Doom a CoD. Nesrvovnávej prosím first person shooter s first person kid cakewalk on rail....
    • smejki
      definuj "podobná" *2*
    • jako že má doom 10 zbraní, která je jedna jak druhá a střílí úplně stejně, autoheal. Obtížnost jen v tom, že na tebe útočí 20-30-50 vojáků najednou, co se spawnujou ze vzduchu hned za rohem... Že v něm padaj z nebes paneláky a eifelofky. Souhlasím, že Doom má stejně kvalitní AI jako CoD. Jen ty úrovně jsou v Doomu bohužel trochu otevřenější a představ si, že v nich občas i člověk bloudil. Každopádně je rok 2012 a jestli chceš srovánvat hru z dob 386-tek, tak to je hodně ubohý a zoufalí.
      • A nesrovnávají náhodou autoři té parodie? Cituji titulek článku,o kterém se tady bavíme: "Parodický Doom II mod pranýřuje Call of Duty a moderní střílečky".

        No a řekl bych k porovnávání za sebe asi tolik, že všechno je dáno úrovní HW. DOOM se hrál tak, jak se hrál a vypadal tak jak vypadal, protože to jinak nešlo. COD si může hrát na akční film a někdy tak i vypadá. Kdyby někdo ukázal autorům Dooma v roce vydání COD, tak pochybuju, že by ho okamžitě nechtěli napodobit.

        A to, že bez skriptů se nedá prezentovat příběh je snad každýmu jasný (jenom jich nesmí být přehaně...)
    • Částečně máš pravdu, ale Doom za to nelze vinit. To je jako vinit filmy s Chaplinem za to, že jsou němé. Ten skutečný rozdíl mezi Doomem a novými CoD je v tom, že CoD je v dnešním kontextu stupidní a Doom v kontextu své doby (a ani dlouho potom) nebyl.
      • Protože v době, kdy Doom vyšel nikdo neřešil grafiku a počítačový trh vypadal jak vypadal. Dneska jdou firmy po penězích, což je vlastně cíl podnikání.
        • To víš, že řešil a jak. Jenomže to by si musel v té době existovat, aby si to dobře věděl...
        • je videt ze si sam decko ktore zaroven opovrhujes. a v ere kedy vysiel doom si nebol vobec nasvete.. cize len hlupo trepes o veciach ktorym nemozes rozumiet
        • Robotron3
          Tys v tý době snad ještě nežil ne? Tehdy byli všichni naprosto posedlí grafikou a každý hltal každou novou hru, která grafické zpracování zase požene o něco dál. Snad nikdy nebyla fascinace grafikou ve hrách tak velká jako s nástupem 3d her až po první gpu.
          • Odulin
            Jj taky souhlas. Já se při prvním přepnutí Halfa 1 do 3d akcelerace (Voodoo 3) málem po*ral:))
    • Keyz
      Doom si nehrál na realitu.Bylo hned jasné,že to je rubačka také hráče nevodil za ručičku jak to dělá COD.

      V COD pořád hráče dávají do reálných vojenských jednotek a machrují jak si pozvali odborníky na vojenskou taktiku a pak to je hra která je hodně tupá.
      • Klidně ať mají milion odborníků na to a na to. Nic to nemění na faktu, že to děti žerou. Věřím tomu, že kdyby vyšel nový Doom, tak to bude podobná marketingová srágora jako Duke.
        • Robotron3
          Proč děti, Call of Duty hraje taky velká spousta čtyřicátníků, tátů od rodin, co si chtějí vybít stres z práce třeba :)
          • Odulin
            Třicátník potvrzuje.:)
    • Z dnešního pohledu jo. Jenže Doom byl a je legenda. CoD je jen ta srajda :)
    • Jenze mezi CoD a Doomem je jeden podstatny rozdil. A to datum vzniku. Zatimco Doom vysel v dobe, kdy pojem fps byl v podstate neznamy a tato hra definovala zanr, ve sve dobe proste pecka.
      Zatimco posledni dily CoD jsou stejne sr*cky porad, aniz by jakkoliv dany zanr obohatili nebo alespon byly dustojne hry.
      A ted nemam na mysli tu super arkadovou hratelnost ala terminator, ale samotne odflakle zpracovani a zdimacka penez kazdy rok "more of the same".
      Krasny priklad jak by melo pokracovani hry vypadat je HALO 4. Zatimco posledni dily CoD jsou hodne odflakle datadisky.
      Ja nemam problem s danym subzanrem, ktery CoD reprezentuje, ale s tim, jak s hrou nakladaji a jak odflakle ty hry jsou.
      • A co tě nutí takové hry kupovat nebo hrát? Ať si to ty ovce hrají jestli chtějí. Má to úspěch u dětí hlavně v USA nebo u naší budoucnosti - teenagerů. Pokud jim to rodiče sponzorují, tak bych se nad tím vůbec, ale vůbec nerozčiloval. Oni to pak v dospělosti poznají, že kupovat si hru za 60€, která je již X let stejná nemá smysl.

        Také bych mohl namítat, že BF3 je hrozná hloupost a že jsem naštvaný, že za 100€ mám doma zabugovanou, věčně nefungující hru. Ale podstoupil jsem to riziko i když jsem přesně věděl, že to DICE opět podělá.
        • Nechapu proc tu resis jestli me neco nuti ty hry kupovat a hrat. O tom vubec moje reakce nebyla.
          Ja pouze reagoval na tve nesmyslne srovnani CoD a Doom a snazil se ti vysvetlit, proc je tve srovnani hloupe. *3*
    • Hodně dobrý příspěvek, máš ode mne + :)
  • Veskoslav
    Tak jo. Poslední CoD na normal za 7 hodin. Už to není tragicky krátká herní doba (dva magazíny v Německu psali dokonce 8 hodin). A co jsem četl, tak i "scénář" hry není úplné béčko. Počkám si ještě, co mi napíšou tady:)
    • Co sem koukal na ejdno video, kde to hráli kluci z re-play a komentovali to u toho, tak poslední BO2 vypadá daleko lépe, než některé předešlé díly CoD. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mcJfdCqhD5U#!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit