Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • delas jako bys nikdy nevidel zadny star wars film :D
  • me prijde strasne ujete, kdyz ze zbrani z budoucnosti ( nebo dejme tomu ze sveta kde sou vyspele technologie kde cesteovani na jine planety neni problem) ktera ma jeste zamerovac nedokazete zasahnout na par metru. mam star wars strasne rad. hru si urcite zkusim, ale toto me prijde opravdu hodne mimo
  • No jestli tě nebaví současné MMORPG tak nevím co hledáš u SWTORu, páč ten se drží současného zaběhnutého režimu a nepřináší zhola nic nového *3* *3*
  • no jestli chteji dostat aspon PG12 tak to bude hodne vymekle
  • Je to jako sledovat vtipný komiks parodující StarWars. Rozhodně dám i přes rozporuplné pocity hře šanci.
  • MishKonn
    Nechci nic říkat, ale narozdíl od angličtiny, kde je slovosled pevně daný, je v tomto čeština vysoce přizpůsobivá a ty si akorát se*eš na hlavu.
  • Se slzou v oku vzpominam na bounty huntera z puvodnich SWG ktery mel na vyssich levelech za ukol za pomoci ruznych skillu vystopovat, dohonit a zabijet konkretni ZIVE hrace na ktere dostal kontrakt, na nejvyssich pak jedie co meli jen jeden zivot.
    Tohle pri letmem pohledu pusobi spis jako hra pro deti, na druhou stranu, treba v KOTOR2 si pamatuju quest kdy jsem za sitha vyvrazdil celou uprchlickou kolonii vcetne zen a deti a v ramci questu bezne vyuzival, mucil a vrazdil nevinne a kazdeho kdo se mi postavil do cesty (zkratka v kazdem questu volil tu nejvic "evil" moznost)... myslite ze to bude podobne i tady, nebo to bude vymekle aby neodradili masy?
  • SW miluju ale tohle hold nedám jsem jaksi antionline
  • vojtas562
    JInak abych se vyjádřil ke hře.....
    Na SW čekám jako na smilování pač MMORPG je promě ted tabu... (nic co ted tento žánr má ve svém portfoliu mě nebaví WoW apod ) A jak je napsáno v článku bál sem se nevyváženosti Jediu a sithu ale toho sou si i vědomi určitě i tvurci takže nechme se překvapit.
    Ale tohle video jasně naznačuje že to snad nebude jen o epických máváním světelným mečem :D :D A pašerák vypadááááá moc vymazleně :P
  • Hairy_Ass
    Vždyť to má napsané dobře.
  • vojtas562
    Co si tímhle dokážeš? hm
    Takéto chytráky zbožnuju *7*
  • Whisp
    Mne sa náhodou tento trailer páčil, perfektná paródia na hru za pašeráka *1*
  • SA-reg
    http://www.youtube.com/watch?v=x2fEqvw147I
  • cestin? Co to meleš...
  • XorxoxTalarius
    Mne se treba cim dal tim vic libi, ale to je vec nazoru :)
  • hm cim vic zaberu ze SW ukazuji, tim vic mi ta hra pripada takova nemastna neslana
  • Pan byt velky cestin:"Pašerák umí v SW: The Old Republic hrát nečistě"

    Co takhle:"Pašerák v SW: The Old Republic umí hrát nečistě"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit