Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Suhlasim s tymi gulometmi..
    dmg nechat tak ako je, vacsi suppresion effect, vacsia nepresnos/rozptyl bez pouzitia dvojnozky, pomalsi beh, brutalny recoil na strielanie za pohybu/stoja..

    inak super hra...
    • souhlasíš s čím? Lokto psal že jsou slabé a ty píšeš že dmg nechat? S těmi tvými požadavky si radši sedni za střílnu v džípu . Proč pomalejší běh? Všichni si to představujete jako by to mělo bejt reálný a nedochází vám že hra musí mít spád a musí bejt zábavná
  • jindra.veliky
    dokud nevyjde ten back to karkaknd tak se k tomu nevratim....v cely hre jsou jen 2-3 dobry mapy (operace firestorm a pak nejakej ten Island a jeste Kanaly a jeste taky neni spatnej ten Kaspickej Border ale musim rict ze v tom balicku map bych radsi videl omaha beach z battlu 1942 *4* *5*
    • Cosi
      Připomínáš mi jednoho co psal na Hrej a pokládal "smysluplné" otázky do podcastů. I tady chvíli byl. Říkal si Vegas / Vegas7771
    • konkrétně ty (něco)Kanály jsou podle mě nejhorší mapa ze všech. je tam hodně málo míst kudyma se dá nějak rozumně pobíhat mezi vlajkama v conquestu... takže to prakticky vždy dopadne tak že zakempim buď ve stanovišti Kanál (ten první co zabere tým na pevnině) a pak Oblast kontejnerů kde, člověk ale musí zase furt běhat sem tam pokud chce něco zabít a nebít zabit. Zbytek mapy je takovej nemastnej neslanej, není se kde krýt. Nemám rád mapy kde chybí dynamika a člověk se bojí vystrčit kebuli.

      Operace firestorm je taky otevřená ale aspoň na té jedné straně mapy je prostor pro krytí a přebíhání a otevřenost mi zde nevadí, protože je k dispozici velká spousta tanků.

      Pak je tu Operace metro a zde pokud se hraje v 64 lidech existuje prakticky jediný scénář - boj o schody uprostřed mapy. Granáty a RPG zde explodují v tak krátkých intervalech že člověk ani nemůže pořádně zamířit. Navíc ta polovina mapy začínající od kráteru do tunelu je taková, že si řikám "jsou to už ty správný schody nebo až ty dál?" vypadá to moc jednotvárně. Chybí tu orientační body.
      • Joo metro je prasečinka. Assaulta m320 bonus do gránátů a pak už to je hromada fragů a to hlavně za Rusáky.
        Jinak jak tu psal někdo výše ty náhodný sebevraždy jsou docela naprd.
        A u mě velikánskej problém je umírání při skocích ze skal, potřeboval bych do toho nějákou augmentaci. :D
        • no mě to 2x zabilo v caspian border jednou když jsem jel džípem přes vodu tak džíp odjel a mě to napsalo sebevraždu :D pak o kousek dál jak je ten kopec s vlajkou tak jsem měl na mušce týpka a najednou slyšim vžžžuuuuum jak nějakej magor z naší báze a projel skrz mě no a zase mě to zabilo jako sebevraždu

          určitě by se měla nerfnout termovize, v současnosti to je nastavený tak že všechnny ostatní optiky jsou sra*ka oproti IRNV... nebo by to aspoň měla bejt optika poslední odemknutá ale i tak je to moc imba. navíc logika mi říká že týpek co leží např. v caspian border na skále by měl mít snad nižší teplotu než ten rozpálenej kus šutru... nebo by měli přidat kamuflovací oblek, co nepropouští tolik tepla... aspoň nějaký smysluplný využití těch maskáčů... kdyby se teda jejich nastavení aspoň ukládalo no...
    • Nejspis mam vuci tobe averzi, protoze vzdy, kdyz jen zmercim tvuj prispevek, dostanu tik v oku. Ty jsi doted nenapsal jedinou smysluplnou vec.
  • Snad nejakym sposobom boostnu support. Gulomety su prilis slabe imo.
    • SLABE? :D SLABE? :D SLABE? :D :.... delas si srandu? ... vzdyt ems tim lidi vyndavaj na pulku mapy, maj GRIP a Infra a jedou fullautem do me....
      • Presne si to trafil,bud banda chujov so sniperkami,alebo gulometom s IRNV

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit