Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě, že ty jsi jelito chytré... :)
  • Veskoslav
    No když Tě čtu, ty jsi to odsoudil už dávno a jediné informace, co čerpáš nejsou tvé vlastní zkušenosti, ale zkušenosti jiných.
  • DarkHawk
    Tohle dělalo už betě eror37 atd. To si Blizzard nemohl ošefovat servery a zátěž?! když věděli, že D3 bude hrát tolik lidi?! Na torrentech je už verze, ale zatím bez cracku, tak pujde potom hrát v klidu oflline single. To je největší poděl, když chce někdo hrát jenom single a stejně mu to bude házet erory, protože i kvůli singlu musí být online.
  • Že to bude padat se dalo čekat , bez ohledu na všechny stress testy co by udělali. Přímo ve dvanáct byl problém se tam dostat, ale poté už jsem žádné problémy neměl...dnes ráno jsem se tam přihlásil jak já, tak i několik kamarádů a hráli jsme bez potíží cca 4 hod. Přihlášení okamžité a žádný problém nebyl... Není to ani zdaleka tak hrozný, jak tu někteří mají tendence vykřikovat...a co je hlavní...ty co to vůbec nezajímá vykřikují nejvíce...zajímavé :)
  • Veskoslav
    Servry jedou v pořádku. Dneska jsem se ve škole bavil. Od 1:30 ráno jela Evropa na plná kotel bez jakéhokoliv lagování. Jo, ale kdo čekal, že se ve 00:00 přihlásí a hned pojede na plný kotel, tak je s prominutím naivní.
  • Abych si to mohl zahrat a ujistit se ze si za svym nazorem stojim. :-)
  • Hairy_Ass
    V pohodě jedou třeba tihle: http://cs.twitch.tv/nl_kripp/
  • Nechápem, načo potom boli tie beta stress testy.
  • Koukám že YouTube je plný live streamů z hraní Diabla III které ale končí takhle: http://www.youtube.com/watch?v=ZbtekCpQWWU
  • Shaker
    no, nechci bejt ten co si dela p*del ze vsech ostatnich, ale... co to kecam, vlastne chci!

    ------====== JA TO RIKAL ======------

    PS: den dva a budete moct parit jako o zavod, tak mi tohle doprejte :D
  • Že vůbec měli potřebu to dělat formou mmo hybridu. Spousta hráčů by si stejně koupila originálku kvůli multiplayeru. Takhle mají zbytečně zahlcený servery. Nu což, odpoledne se už snad lognu... :)
  • Ja tam byl v 00:10... Nemam duvod brecet a trollit fora :P
  • Vlastní článek nebo Google translator?
  • Blizzard tradicne podcenuje vsechno. Treba slibenej a vydanej pocet specialek Diabla 3.
  • Ale vždyt oni chcou hrát jen singleplayer. :-DDD
  • ne a co sem asi psal vcera ? a vsichni me minuskovali. Muhehe. jste jelita hloupy.
  • To se dalo čekat.
  • Od půl 1 ráno se šlo nalogovat a hrát úplně bezproblémů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit