Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ze je hra vyzaduje pripojeni k netu mas vsude napsane, kdyz ti to nevyhovuje, tak hru nekupuj, to snad by melo byt jasne... Ovsem spouste lidi se neco nelibi a stejne si tu hru koupi, a to je neco, co naprosto nechapu. Proc by pak ta firma neco menila, kdyz penize ma stejne jisty.
  • Veskoslav
    Kéž by. Ne, ale kdysi mě platili za odhalování chyb ve hrách:)
  • Single hru tam nemuseli ani davat. Ked im vytopi servre tak si mozete vsetci drnkat. Aj s ich multakmi hlupymi. Multi nech je online ale single? To je co za rozum. A este pisali ze to preto tak urobili, aby ochranili ludi pred podvodnikmi. Jasne ze proti piratom. Ale drzim im palce, nech to dako spravia a budem si hrat offik singla. Za to by som totiz aj zaplatil, ale henten poloprodukt? Mam platit vlastne za nic? DVD mozem otrepat potom o stenu heh, ked nebudem online. Si kupim ciste a napisem nan fixkou Diablo 3, budem mat doma to iste. :)) Moj nazor a verim, ze ma budete chapat. Ochrana sukromia im uz nic nehovori? Uz musime byt online aj na zachode? Inac sa nepotentockujeme? :))) V polovici tlacenia dojde online a budem v kybli? Budem tam cakat az to zapnu aby som dotlacil? :))) No to uz len tak srandicky. Pekny den.
  • life28
    Jo, každý dostane vo svojej krabicovej edícii 3x guest pass pre kamarátov, dnes v noci sa ale rozhodli, že guest pass má každý, kto má Battle.net účet. Dovoľuje ti to hrať kúsok z hry (rovnaký ako v bete) až do lvl13

    EDIT: píšete že vám to nejde, kopu ľuďom v noci na fóre diablofans.cz to išlo bez originálky a passu
  • Veskoslav
    To mělo být na někoho jiného:-X Nevím, proč to hodilo sem.
  • zase je ale prima, mit save na jejich serveru ... kolikrat sem rozjizdel postavu znova proto, ze sem si neudelal zalohu savu pri reinstalu pocitace *1*
  • Lawliet
    veskoslavova odborná technická pomoc S.R.O. hele platí tě vůbec zato?
  • je mozne ze na ten torrent to umistil sam blizzard, aby tim odlehcil svym serverum
  • Kdyz si koupis hru, tak ma fungovat tak, jak vyrobce rekne, ze funguje.
  • Veskoslav
    Pravda, občas mi vadí neustále připojení k netu. Ale když ho mám na pc neustále, k mi je to fuk. A když jsem mimo připojení, tak jsem rád, že jsem se toho zbavil a užívám si dovolené.

    P.S: Vy ale myslíte, že bydlíte někde na vesnici s pomalým připojením asi, že?
  • A proč by vlastní server nemohl překonat originál? Záleží jakou cestou se vydá, pokud kopírováním originálu tak určitě ne. Ale může se vydat cestou vlastní, která může připadat některým hráčům lepší...třeba by mohli vyměnit tu parodii Diabla Lady of Terror a dát tam skutečného :-D
  • Pokud to chápu dobře tak budeme hrát úplně stejnou hru .... takže už žádné hraní 1.09 když je venku 1.13 ?
  • Veskoslav
    Mě vyhovují online hry od Blizzardu, nikdy mi neblbly, vždy šly, servry když měli odstávku, tak byly náhradní. Kdo tohle neumí dělat je Ubisoft se svou ochranou MRD.
  • DarkHawk
    Udělal sem dobře, ža sem to ještě nekoupil. Dám tomu ještě týden až to všechno pojede hladce.
  • Na principu wow to určitě bude. :-)
  • To jsem jediný kdo si myslí, že když za hru platím tak by měla fungovat i na PC, které je absolutně odřízlé od světa (kua třeba připojené na agregátu)?
    Tahle šikana přes připojení mě už docela štve.

    Než mě obviníte .... mám origo
  • Reaguješ na příspěvek ve kterém jsem napsal, že jsem hrál betu. Já sleduji informace neboj. Nepíšu ke hrám o kterých nic nevím. Bohužel Blizzard a jejich tvorba se nedá ignorovat. A možná jsou mé názory na tebe moc silné a občas přehnané, ano přeháním rád, ale jsou založené skutečnostech.
  • Co je to prosím vás ten Guest pass ..to je něco jako pozvánka na trial bo co? :D
  • DarkHawk
    Kdyby Blizzard nevymyšlel ty kokot*ny jako online single apod. Tak si každý hraje a nikdo se nerozčiluje a jedno z jakého kouta světa by si byl.
  • taky ze Blizzard si vymyslia ze spravia nejaku zmenu a od tej sekundy je tam rozdiel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit