Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no to je logicky, pac moznost 2 - crack neni a nebude. boze vy ste tupy ovce.
  • i na PC, které je absolutně odřízlé od světa ??
  • Tak to te potesi, ze originalku rozhodne crackovat nebudes :D
  • Veskoslav
    Tak to přeji hodně štěstí při "crackování" Diabla III.....
  • Tak hej, nic ine mi ani neostane, ale ked si zoberiem Diablo 2, aka to bola pecka, aj single aj multi (dokonca LAN), pekne na vyber. To ze som musel mat CD v mechanike, to sa dalo prekusnut, ale to co urobili v Diable 3, a to som sa tesil. Hodne ma to sklamalo, uz len preto by som im nedal pri buducej recenzii vysoke hodnotenie. Ale chapem, biznis. Hold pockam si na nove RPG, ktore by Diablo strcilo... a urcite take pride....je to otazka casu, si myslim. I ked by som veru zaparil. :))) Ale co ked raz nebudem mat internet? Kvoli peniazom, bydlisku, krajine? Alebo sa im servre prepadnu do pekla k diablovi. No teraz ma zotriete... :)))
  • Pokud jsi si nevšiml. V první větě mu jde ale o zcela jiný problém něž je připojení k netu. Cituji "To jsem jediný kdo si myslí, že když za hru platím tak by měla fungovat ? "
  • Veskoslav
    Proboha demence....

    Když už jsi chtěl něco na přirovnání, tak větší hovadinu jsi nemohl....Bávíme se o technice, mohl jsi třeba argumetovat něčím v technice, ale ty jsi vybral naprostou demenci....Prostě dnešní svět jede na vlně "online". Srovnávat to se zabíjením Židů opravdu může jenom magor.
  • opravdu? mám účet, ale netuším, jakpak bych se měl k Diablu dostat .. dá se na webovkách pouze koupit, nic víc mi to nenabízí
  • Mechwarrior_bw
    prečo by sa s tým mal niekdo zmierovať ? komu to vadí nech hru nekupuje alebo stiahne crack. Mňa naštastie Diablo mánia obišla a volím prvú možnosť.
  • Ja to je......, nakoniec budem crackovat originalnu kopiu??
    Tento svet je choryyyyy!
  • Smirte se Zide s tim, ze ted jste v koncentracnim tabore, budete umirat , ale takova je proste dneska doba.
  • Cosi
    Já tu právě čekám na poslední zkoušku za poslední semestr tak mi je lagování nefunkčnost úplně ukradená, člověk si uvědomí, že jakékoliv rozčilování na úkor her, tupých hráčů v multiplayeru má totální podřadnou roli. > Diablo Hater
  • Nechapu duvod, proc je pro hrace dulezite vedet, proc to potrebuje pripojeni k netu. U netu je uvedena i doporucena velikost linky, takze je k dispozici vse co hrat potrebuje.
  • Veskoslav
    Jako jo e to zábava, ale pak už to znáš nazpameť jelikož dostáváš jenom daný úsek, kde hledáš případné chyby.
  • Veskoslav
    Tak připojení k internetu je velikým písmem vzadu a ve předu je ještě nálepka "Vyžaduje" připojení k netu". Navíc, kdo v dnešní době nemá alespoň 1Mbit/s linku. (chápu vesnice, tak je to šílené sehnat)
  • Ještě že tak. Těžko bych se s Tebou mohl dohadovat, když by jsi neuměl ani pořádně číst. *1*
  • Veskoslav
    Smiř se s tím, že dnešní doba je bohužel fixována na připojení. Trvalé. Od mobilů až po pc hry.
  • Lawliet
    nebudu ti lhát to by mě bavilo
  • Ještě sis nezvykl na šikanu?je jiná doba.Dát do PC placku a myslet si,že hraješ..kde žiješ.. *1*
  • Otázkou je jestli to výrobce řekne. Předpokládám že je to uvedené na krabici v minimálních požadavcích vzadu dole písmem o 6px že bude vyžadovat připojení k internetu. Ale už tam nebude uvedené že je to konstantní přípojení protože 70% hry je vlastně na serveru a ty dostáváš akorát grafické pozlátko co to vykresluje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit