Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no pocitam tomu primarovi *1* , trestny cin to neni, ale prestizi neprida...
  • Když tak koukám, že tu všem radíš, tak nevíš náhodou jak zprovoznit diakritiku v chat okně? Nějak nám moc nefungovala a akorát si to nahrazovalo vlastními znaky... Nezkoušel jsem se ale zatím dívat do nastavení, zda tam někde něco není...
  • Veskoslav
    Jakou chybu ti to hází?
  • tak pro zacatek bych aspon respektoval soukromi platicich zakazniku... *7*
  • Veskoslav
    Ale Blizzard naposledny normální single hru měl v roce 2003 (2004) a to W3. Od té doby neexistuje plnohodnotný offine single hra z jejich produkce. Ber to zase takto.
  • Peklo nastalo. Znovu selhaly serwery. Po fiasku u bety jsem tohle fakt nečekal.Půl dne mlátíš do klávesnice s heslem aby ti vyskočila chyba. Díky Blizzard za nutnost být pořád online.
  • Veskoslav
    Jede normálně XP SP3 česká verze (spolužák)
  • Ked crack nebude, tym lepsie usetrim kopec casu. Pojdem von a nebude ma Diablo trapit, len mrziet. :)) Ale to je jedno. Ludia pojdu aspon aj von a kupia si Diablo 3. :)) Ze?? Zlate casy bez internetu, ale vazne. Virus som chytil maximalne vo forme chripky, kupoval som si casaky s CD. Cital som z papiera. Nepotreboval som antivirak a PC mi islo bez reinstalu aj 5 rokov, teda ak som ho nevymenil. Hold pokrok nezastavime ale. Len aby on nas raz nestopol. Nieste online, jest nebudete. :)))
  • bylo to prehnane, ale je to jen do extremu privedena tva reakce... smirit se se spatnosti? ano zacina to uvadenim osobnich udaju, smirenim se s necim co neni potreba (net na singl) a koncit to muze kdovikde... napriklad tam , ze uz si nezahrajerte hru aniz by se muselo zverejnit jmeno a nekdo konroloval jak dlouho u ceho sedite (steam)
  • Že má quest pass každý? A kde přesně to mám najít?
  • btw, ktovie ci poriesili ten problem co mala beta s CZ XPckami ze tam instalator nevedel nakopirovat do data aplikací subory tak si vytvaral kadejake Data aplikac&@: a potom to vyhadzovalo error pri logine.
  • Souhlas, to muze vymyslet jen opravdu nekdo, kdo spadl aspon z 10-teho patra na hlavu!*11*
  • Tady asi nekdo nevi, na jakem principu bezi Diablo 3 *1* *1*
  • Nemyslím si, že jim jde o warez. To je pro ně vedlejší plus, že se hra nedá jen tak ukrást ale hlavně jde o ty aukce, ze kterých má Blizz cash. Kdyby byl offline singl (postavy na pc, ne na serveru) tak přes char editor navlečeš postavu čím jen chceš a ty předměty ztrácí svůj význam, tudíž je aukce naprosto zbytečná. Další věcí jsou pak PvP arény apod.

    Prostě je to hra založena na online funkcích. Blizz si definuje co je pro ně "singl" ne ty. A takhle ten "singlplayer" vidí oni. Nevidím problém proč by to mělo něčemu vadit.
  • gambler :D Jeste rekni, ze by jsi vsechnu tuhle zabavu zakazal.
  • Horsi bude, az ta hra bude vyzadovat informace o krevni skupine a jestli jsi darcem organu :) A komu by jako melo vadit, ze primar hral Diablo? :)
  • A co kdyz to rekne clovek, co si to koupi a nema ani PC?
    Nikdo si nekupuje karku za auto kdyz nema auto.
  • Kdyby jenom, ze to potrebuje pripojeni, ono to potrebuje znat i tve jmeno a adresu... bez toho si nezahrajes. U nejakych teenageru je to asi fuk, horsi az se znich stanou primari oddeleni a nejakej podrizenej na ne vytahne, ze cely mladi prosedeli u diabla:D. Ale kdyz nekomu nevadi na sebe zverejnovat ze je gambler, tak v poho...
  • Veskoslav
    No ale vem si kolik vody uplynulo od D2 a D3. To samé je i Sc II a Sc:)

    Nevýhody jsou ty, jak si zmínil. Ale když mi spadne net či servry, tak o důvod víc jít ven:-D
  • Keyz
    Jak bude dlouhá herní doba u singlu?Bude to jako diablo 2?Za ty prachy bych očekával delší hru i když má multiplayer atd...
    -Četl jsem někde snad 10-15 hodin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit