Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • žádní korejci :) znám asi tak minimalně další 3 čechy :D

    http://i.imgur.com/lcpR9.jpg

    http://imageshack.us/photo/my-images/13/endeb.png/
  • Veskoslav
    I tiscali je vyprodané?
  • Veskoslav
    Ne někteří se totiž ptali na čem to jede:)
  • xzone vyprodano do cervna, JRC vyprodano do cervna, alza mozna v patek, CZC mozna ve ctvrtek. LOL. vsude vyprodano.
  • Nikdo nečekal že Diablo 3 bude grafická bomba, spíš naopak, takže nechápu tvůj příspěvek?
  • Veskoslav
    Kdo to dohrál? A nepočítej Korejce, ti nejsou v hraní lidi, ale stroje.
  • jj je to hezké :D někomu nejde ani naistalovat druzí to už uderem 10 hodiny dohrali :D:D
  • Veskoslav
    Plná palba v rozlišení 1680*1050 s 35 fps

    sestava: Ati Radeon HD 5600 512 MB, Intel Pentium Dual CPU E2160 @1,80 Ghz přetaktovaný na 2,16 Ghz, 4 GB RAM. A jede to skvěle:)
  • zato tohle je inteligentni a vyargumentovany prispevek do diskuze... navic k tematu.. tleskam *9*

    uz se nadava i za pozadavek zakladniho soukromi, no gratuluji jsi zakaznik presne takovy, jakeho si tyhle charitativni organizace (blizzard) preji ... Mas uz aspon vyplneny battlelog?
  • mám IC2D 2,2GHz GeForce 240m a 4GB RAM a jede to max 30fps v akci tak 15-20, hrát se to dá, notebook je starej 3 roky, jedu střední detaily
  • Spades
    ja nic nedostal, a to mam vsecko krom D3 a WoW... aj v bete sem byl
  • mám IC2D 2,2GHz GeForce 240m a 4GB RAM a jede to max 30fps v akci tak 15-20, hrát se to dá, notebook je starej 3 roky, jedu střední detaily, asi upgradnu no :)
  • Ok, dík. Až budu doma, tak se na to zkusím ještě kouknout...
  • A na jaké sestavě to hraješ? :) Dík za odpověď ...
  • Spades
    tyto informace jsou sifrovane, a nikdo krom blizzardu je nevidi. Real ID pratele vidi jen jmeno... Your argument is invalid
  • Po pravdě netuším, jak je to doopravdy dlouhé, ale pamatuji si, že někdy před x-měsíci odpovídal jeden vývojář na otázku, jak je to dlouhé v porovnání s dvojkou a podle jeho slov je to prý delší. Ale asi bych nečekal že to bude mnohem delší... Přece jenom D3 hodně sází na ty čtyři obtížnosti kterými postupně procházíš.
    Jinak ale jsem dnes ráno hrál cca tři hodiny v prvním aktu, prolejzám úplně všechno a kecám s každým a dostal jsem se jeden areál za konec bety a v něm jsem prolezl všechny jeskyně, co jsem nalezl. Podle toho co vidím v achievementech tak mi toho z prvního aktu zbývá ještě docela dost, takže si zatím nemůžu na délku stěžovat. Celou délku ale zatím neznám...
    Ve hře je achievement kde každý z aktů projdeš pod jednou hodinou, ale aby jsi to dokázal, tak bude pravděpodobné, že to vše jenom proběhneš se silnější postavou...
  • Start nového Diabla byl jeden z nejhladších startů jaký jsem poznal, i kdyz teda jen znám start právě jen Diabla 3 :D

    O pulnoci to nešlo to je fakt, ale tak od půl druhé ranní loguju bez problémů, a od poledne kdyz jsem vstával nebyl ani žádnej delay při lognutí, takže bych řekl, že launch Diabla byl hladký.

    Hra je suprová, latency 60ms, optimalizace výborná, v bete jsem mel 5fps ted mam 30, jsem v ráji, sbohem fóra, komenty a jiný hry, sbohem živote, vítej herní extáze :)
  • Spades
    no pokud nekdo vyda funkcni emulator s dobryma skriptama, tak to bude jak u wow - muzes hrat jakykoliv patch chces. Bohuzel je to ted na principu cataclysm, kde se vsechny patche streamujou postupne, takze se neda jen tak rict co je jaky patch... Jedine, ze by kazdej update nekdo ripnul, jak to ted delaji na steamu
  • mimochdem - pri digitalni verzi se downloader zavre sam nebo mam pockat? Hra je stazena (uz to delam na druhy pokus) nekdo t USA psal ze downloader nechal zapnuty skoro hodinu pote co uz mel D3 stazene docela se bojim dat cancel protoze soubory ktere se stahuji nemusi byt uplne (respektive chybi par mega ) a muze to pad delat s prominutim bordel pri inslalaci - navic podle of. for se musi i par slozek smazat neco resetovat atd - kdo ma digitalni verzi at mi pls poradi dik
  • musel jsem to napsat takhle nemoralne a neeticky, .. smirit se, znamena zase se vzdat casti svobody (dobrovolne? opravdu?)

    a jednou nebudeme mit na vyber

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit