Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po čem to běhá ta postava?to je tam nablito?nebo napodobenina trávy..
  • Spades
    Win 8 ma polovinu veci jen v online rezimu :D
  • mám noťas z roku 2005 :)
  • Spades
    Tak cela hra na normal je stejne dlouha jak D2 na normal, s tim, ze kazdy dalsi act je rychlejsi nez predchozi. Ale mas tady jednu obtiznost navic a level cap jde dosahnout celkem rychle.
  • a až se ztratí jim tak budeš muset rozjíždět novou kvůli chybě cizí který nezabraníš, gratuluji
  • me hra hlasi pri instalaci error 108 takze si nedelam valne iluze asi si pockam par mesicu nez to bude fajn a vratim se k D2
  • Blizzard je Zid.
  • vadí to zákazníkovi který si to nekoupí *3*
  • No tak teda jestly schavujete komentar od jan, tak je mi vas opravdu lito *13*, pac to prirovnani se sem v zadnem pripade nehodi a je nechutne.
  • Veskoslav
    Chápu. Ale v původním příspěvku jsem napsal slovo bohužel, nikoliv bohudík. Nejsem nadšený tím, že systém jak je nyní nastaven nutí člověk k neustálemu omline hranímá i své výhody, ale to teď neřešíme). Ale srovnávat to se zabíjením Židů? Proboha jsme snad na herních, diskuzním fóru....Našel bych podobné přirovnání v oblasti techniky.
  • jan: Po přečtení všech tvých příspěvků, ti můžu říct jediné. Ty už vážně raději drž hubu. Takovou smíšenici píčovin jsem vážně dlouho neslyšel. Tim koncentrákem jsi tomu tuplem nasadil korunu.
  • Zdravím, kdyby se našel někdo kdo má navíc guest pass, byl bych neskonale vděčnej :).

    jansenkyrik@email.cz
  • Lord_Blackadder
    @ Veskoslav@tiscali.cz
    Vaše vágní a zcela zavádějcí implikace je pro mě natolik znepokujícím faktorem, že jsem se musel zaregistrovat na tomto serveru a podpořit uživatele s nickname jan. Anologie, kterou použil je velmi trefná, Vaše vulgární vystupování a prezentace pasivní simplifikace a submisivity je pro mne analogií k velmi zdařilému výsledku mediálně a mainstreamem vytvořeného jedince. Bez urážky, z mé strany se nejedná o snahu vyvolat flame, ale pouze upozornit na stále upadající aktivní přístup k řešení problému a samostatnost v racionální rozvaze.
  • Nevim co resite, vzdyt na nasem evropskem serveru de hrat na jako jedinem v poho!! Vsechy ostatni popadaly jak svestky.
  • DarkHawk
    Tak to musíš mít asi prehistorický PC. Diablo 3 náročné moc není a rozjedeš ho i na pár let starém compu.
  • Mechwarrior_bw
    až budú postupne pribúdať programy s nutnosťou pripojenia a jedného dňa sa nám bez neho nespustí ani OS a väčšina údajov bude vysieť niekde na cloude až potom ľudia pochopia do akej pasce sa dostali a kam viedol ich postoj "zmierovania sa".
  • to jsou je porodní bolesti..
  • Veskoslav
    Tam by se měl změnit "typ" písma na Středoevropskou normu, ale bohužel nevím jak. Vím, že u Sc to nakonec šlo s diritikou. Poptám se ti.
  • preco by mal byt tupou ovcou ?...asi sa okolo toho tak nevyzna a nevie ako D3 funguje tak preto predpoklada ze bude crack..ale to este neznamena ze je tupa ovca...braine
    ja keby si o tom viac dnes neprecitam tak to tiez neviem a tiez by som marne cakal na crack i ked skor som uvazoval o kupe...
    zdar ;)
  • Celý roky o té hře hltám informace a když konečně vyjde, tak to jak na sviňu nemám na čem hrát *11* Že musí bejt člověk online aby mohl hrát mi ze začátku taky nepřišlo úplně dobrý, ale na druhou stranu, kdo dneska sedí u pc bez netu? Proháněl bych toho barbara až bych brečel *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit