Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Problémem je bohužel někdy to, že Vy Slováci máte problému už i se Sc II. Nevím proč, neber to jako urážku, ale občas si Battlenet myslí, že jsi Asie a pak zase Evropa. Ale blbne to tak jenom u Vás.....
  • Lawliet
    Hell on the Earth just begun..
  • Veskoslav
    No pokud to bude na principu WoW, tak prostě někdo nejprve musí ukrást kódy na tvorbu servrů, vytvořit emulátorem kompletní svět Diabla III a poté spustit server, kam se s "ukradenou" hrou dostaneš. Crack jako takový nebude potřeba, nic se nebude přepisovat, prostě se budeš ale moci vytvořit na "ukradených" servrech, které nespadají pod Blizzard.
  • tak pod ERROREM 3006 se mi nejde připojit pouze na EUROPA server ale na ostatní mi to jde kua ! ale já chcu na EVROPU mám tam barbara na 13 LVL
  • hm smula tohle ne.
  • Noo ja co som skusal Moege emulator tak jedina cesta vedie asi tadialto, teda ziadny crack ale emulator servera. Problem je ale to, ze potom to uz nie je Blizzard Diablo, ale Moege Diablo. Ja si kazdopadne idem poobede po original a beriem to tak, ze ak sa nebude pacit tak tych 50€ venujem Blizzardu za Diabla 2 ktoreho som roky hral "neoriginal" *4*
  • Tvl, tak teď jsem z toho jelen, jaky bude rozdíl mezi cracklym singlem a originál singlem.
  • Veskoslav
    Zprovoznit zprovozní, až ukradnou kódy na tvorbu servrů, ale nikdy to nedosáhne originálu.
  • Veskoslav
    Ale to už není craclá verze, to už prostě někdo vytvoří zcela "nový" server, který ale nikdy nemůže dosáhnout kvality originálu. U craclých her naopak mnohdy craclá verze překoná necraclou verzi.
  • DarkHawk
    Ja to ještě nemám. Vyjadřuju se jen k tomu článku, že to full verzi hazí zase ty errory jako v betě.

    P.S: Nikdy neříkej nikdy. Všechno jde.. Hackeři nebo crakeři ti prolomí a zprovozní všechno. A aspon to pro ně bude větší výzva.
  • Lawliet
    upirátit jde všechno..
  • Veskoslav
    Co to žvaníš? O tom, že Diablo nepůjde carcnout? Znáš Darkspore? Podobný princip jako Diablo III, musel by jsi vytvořit server pro Diablo III jako jsou pro WoW, už to chápeš? Diablo nemůžeš hrát offline ani kdyby jsi prosil všechny svaté!!!Tedy pokud nejsi takový borec jako Cody, ten dokázal, že i WoW jde "hrát" offline (ironie)
  • Proč. Vždyť má pravdu. Bylo to řečené stokrát a ještě asi bude ale dokud nebude emulovaný server, nebude D3 pro warez. A ani poté nejspíš nebude plnohodnotné. To bych se raději poptal lidí co koupili a zažádal si od nich o Guest Pass.
  • ale to víš že bude, jen někdo musí p o d ě l a t (ukrást, proč je poděl zakázané slovo?) serverovou část od activisonu, jak se tomu stalo u wow... sic to bude stát za starou bačkoru, ale stejně se najdou miliony šílenců kteří budou rádi i za toto
  • Na torrentu může být verzí klidně 50. Plnou verzi si může kdokoli stáhnout z battlenetu (nebo odkudkoli kde schrastí klienta).
  • Hej hej a teraz tu o cervenej karkulke.
  • Veskoslav
    Pokud ti házi error37 máš nastavený americký server, zmeň si to a pojedeš v pořádku.

    P.S: Diablo III nikdy nepůjde hrát offline!!!!!Už se vzpamatujte a smiřte se s tím, že to upirátit nejde.....
  • Kurňa ja bez problémově hrál od 6 ránna a pak mito spadlo teď když se přihlašuji naskakuje mi ERROR 3006 ale až u poslední fajfky :-)
    Kua doufám že se to rozjede!
  • No nevím, s crackem to asi nebude tak slavné. Je pravděpodobné, že se hodně věcí vypočítává na serveru a to jim cracknout nějakou chvíli potrvá...
  • Lawliet
    Ser*m na zkoušky!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit