Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ataker
    tak už je to doma 50% instalačky 100x horší čekat na tu instalačku, jak na celého pošťáka :P
  • skidrow už maká na emulátoru serveru, a tá výzva na ktorej si grupy nahonia triko:
    To je tá gruba čo crackla Diablo III! To si nenechajú ujsť, rečí o nemožnosti obídenia ochrany sme už počuli, od solidshieldu až po starforce who next?
    *2*
  • *1* To neznáš českou většinu..
  • nevím no, asi máte pomalý kompy. na mym 6 jadru, 12GB ram a 2x gtx 680 se pripojim raz-dva
  • jeste 3 hodinky a budu parit, doufam v Alze mne ubezpecili ze do 5. to tam bude, a to jsem to predobjednaval v unoru.
  • no to je logicky, je to plna verze ale nema seriovy cislo, ze. crack nebude.
  • Veskoslav
    No W3 jede už 9 let plynule servry, tak uvidíme:)
  • Veskoslav
    Na crack můžeš čekat do skonání světa.....
  • Nemám nic proti Tvému názoru, upřimně se mi taky ta varianta zase tak moc nelíbí, ale když jsem ten příspěvek viděl, tak jsem si řekl, že vzhledem k tomu, že tu to stejné už napsalo tolik lidí, tak ten Tvůj příspěvek přišel s křížkem po funuse :)
  • Ja bych tohle napriklad neobhajoval snad nikdy, treba jsem zvedav jak u techto her udelaji casem to, ze skonci podpora na servery a vypnou je. Zda jednou za deset nebo dvacet let bude mozne si tu hru zahrat znova. Nejspis ano s nejakym crackem nebo zrusi logovani na server, ale jak si pak lidi zahraji MP.

    Asi si reknete ze je to dlouha doba, pak se bude hrat neco jineho. Ale i ted ja sam se nekdy vratim ke hre hodne stare a zkousim si ji zahrat a to i po MP.
  • Spades
    Kdo by hral na chate diablo proboha? O.o Mas sbirat houby
  • že Diablo III preload verzia :D :D
  • Tak a na wareze už je že Install. Wait for Crack, škoda že ten klon WoWka ide mimo mňa.
  • life28
    Info: Diablo 3 naskladnil 3,5 milióna kópií, z toho 2 milióny predobjednávok (elektronické nerátam) a u nás je hra beznádejne vypredaná. Odhadujem 3 milióny predaných kusov za prvých 24 hodín
  • Pretoze hladam len odreagovanie/zabavu u kvaliteho titulu a nehnijem len pred monitorom v zaprdenom brolhu stale ako niekto.Fakt nemam chut cakat od pol noci do rana na obycajne zahajenie prveho aktu.Ked si za nieco zaplatim nepovazujem za zabavu ked ma niekto Vojizdii.
    To len pupusi ako ty si to vychutnavaju.
  • taková věc se dala čekat, nemusela by se stát kdyby to nemělo tak vypatlaný systém, že je vše po netu fakt debilita
  • Ať jsi to napsal přehnaně nebo ne, ať se to řeší na fóru s hrami nebo jinde, napsal jsi jen pravdu. Nikoliv pravdu svoji osobní (egoistickou), nýbrž pravdu stojící nad tím. Nedivte se, že se to řeší i v diskuzi ke hře, která je právě tím pozlátkem, u kterého vzniká řada flamů. Skutečně nejhorším je brát projevy této doby tak, že je příjmem jako neměně platné a navíc ve smyslu bytí (to, že to tak jest), přesto že to tak v duchu necítíme... Bohužel, začíná to nutností připojení z důvodu ochrany (logické a oprávněné) a končí omezením vlastní svobody v rámci rádoby ochrany (logické a neoprávněné). Nepsal bych to sem, ale nemůžu jinak, když vidím kam až tyto úvahy v dnešní době prosakují (diskuze týkající se branže v herním průmyslu).
  • lol
  • Upirátit ano, hrát ne. Alespoň ne verzi D3 od Blizzardu...

    /thread
  • Hezká teorie. Můžeš se do doho hned pustit. Gl & Thx & Bye.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit