Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je snad jasne, ne? Dneska tymy ktere streamuji soutezi kdo nejdriv zabije diabla na hell ;-)
  • Mechwarrior_bw
    proste Cody...
  • Veskoslav
    Ty kostýmy museli být dražší než moje auto:-D
  • Jinak, ve hře je Achievement kde máš projít jednotlivé akty pod jednou hodinou...V součtu by to bylo kolem čtyř hodin :) Takže to vlastně Bob2 docela i odhadnul :-D
  • BoB.2
    Oživlé Postavy.
    http://www.e-item.cz/novinky/diablo-3-ozivle-postavy
  • korejec jo, pac kdyz to pod 5 hodin neda, tak nesmi na zachod a 3 dny neji.... *15*
  • Spades
    Tak to je trolling haterů :D
  • Veskoslav
    Celkem slušně tam lže, jelikož nejdražší verze Diabla III nestála 3k, nevěřím, že to ten člověk hrál. A toho druhého ani nekomentovat, nějaký trol.
  • No, co já vím, tak je to spíš 30 na nightmare a 50 když jdeš na hell... Odpovídá tomu i vybavení. Když se koukneš na vybavení v diablo guide na netu, tak uvíš zlom kolem úrovně 32 a 50 kdy se znova začne opakovat staré vybavení akorát má vyšší tier... Ale nikde jsem to nezjišťoval, takže máš možná pravdu...
    Hlavní ale je, že hra se koncem normalu teprve rozjíždí a na tu část se právě těším (samozřejmě soudím dle D2 a PR řečí, že to bude stejně jako v D2) :)
  • BoB.2
    Nechapu proč bych to dělal takovou dobu na to lidi čekaly a pak to prolítneš za 4hodiny. *7*
  • client jede peer-to-peer
  • No na http://cs.twitch.tv/nl_kripp/ to zrovna pred chvili dohrali, ale nevim kdy zacali. Ted zacinaji nightmare. Tech 5 hodin muze byt realnych kdyz to proletis.
  • BoB.2
    Jen jsem se mrkl jak se hra prodavá a hned mě tam zaujaly dvě mini recenze
    http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGallery=538cc8e28520b1e8680b758f95e23ebb
  • Spades
    Jenom opravim. Normal je tak na úrovni 20, NM 40 a na konci Hellu bys mel mit 60, abys mohl jit do inferna (60 only)
  • Spades
    Projet hru na norma nerovná se hrací doba...
    Navíc za těch 5 hodin to neprojede ani korejec :D
  • Záleží co bereš pod hrací dobou a jaký jsi typ hráče... Pokud tu hru hraješ tak, že běžíš přímo za cílem a ignoruješ vše ostatní, tak ta doba doopravdy může být taková. Diablo 2 v tom nebyl výjimkou (rekord prý byl normal->hell za cca 4 hod(pravděpodobně s kouzelnicí)). Nicméně si myslím, že 10-15 hod při normálním hraní by to už mohlo mít... A pokud prolejzáš každou nedůležitou kobku apod., tak si tam v klídku přidej ještě pár dalších hodin (osobně odhaduji, že s mojim tempem mi normal zabere cca kolem 20 hodin, ale přesně to nevím...)... Podstatné je, že hra na normal nekončí a prostě jsi jen dokončil nejjedodušší obtížnost, kde máš úroveň teprve 30/60 a ještě jsi ani zdaleka neviděl všechno vybavení, skilly, či schopnosti příšer, které vidět můžeš.
  • Spades
    za 1500 mi muzou polibit pr*el...
  • to je zybtecny popisovat o co jde tomu volovi-trolovi. jeho mozkova kapacita se vycerpa kdyz do ni ulozis 0.
  • Veskoslav
    Taky už vyprodaný.
  • Veskoslav
    Až budeš objednávat ten karibský kokain, vem mi taky pár gramů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší