Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to tak...když jsi hru znal, tak Hell opravdu nebyl tak hroznej. Většinou ti tam zatopil nějakej rare s schopnostmi který jsi nezvládal, či případně když se jich sešlo více najednou, tak to někdy opravdu bylo peklo. Ale naštěstí jsi se těmto soubojům mohl častokrát vyhnout.
    V D3 se Blizzard chlubí obtížností Inferno, kterou jim prej ani nedokázali všichni v týmu hrát a proto si poté na jeho testování vyčlenili skupinku těch nejlepších... Holt ale uvidíme, zda bude Inferno doopravdy tak těžkej... Osobně se bojím aby tam nebyl nějakej velkej 'gear check', jako existuje v WoW a doufám, že pokud bude hráč hrát inteligentně, tak to bude možné procházet i bez nejlepšího vybavení.
  • Veskoslav
    Nemusí ho chválit, ale ty dva příklady jsou prostě troling, chápu, když dá někdo dejme tomu 40-50% a skutečně to zdůvodní, ale nezlob se na mě, ti dva to, co předvedli, to je katastrofa....
  • tu je tiež simulátor farmárenia, len okolo toho nebol taký hype:
    http://www.edownload.cz/sw/simtractor/
    *14*
  • Veskoslav
    Ano 2% dát hře je opavdu netroling, obzvlášť po "obsáhlé" recenzi.....Ale lepší je ten druhý, dal by 6/10, ale kvůli hype dá 3/10? Co to jako je?
  • septicflesh
    xzone je peklo
  • BoB.2
    Takhle to vypadalo po půlnoci.
    https://lh5.googleusercontent.com/-NYR7Yj--s0c/T7FkJ77FC1I/AAAAAAAACHU/Mnv2L3E9u7I/s360/D3servers2.gif
    *15*
  • Viděl sem stream z Act 1 Hell a řeknu vám, to jsou jatka... a to nechci vidět Inferno.
  • Zeptej se po víkendu...Poté už bych mohl vědět, jak dlouho mi normal zabere :) A jinak...také prolejzám vše řadou, poslouchám journal, každý rozhovor apod. Ale blbě se to odhaduje, když znáš zatím jen zlomek celé hry... Pokud jsi někdy hrál D2, tak by ti to prý mohlo trvat přibližně stejnou dobu (možná o něco delší...).
  • Souhlas, jakmile nějakej názor nechválí Diablo 3, tak je to prostě trolling.
  • BoB.2
    No myslím že uplný hodnocení to nedostane ta grafika už se probírala dřív že je zastaralá.
  • Nj, pořád platí, že ti nespokojení a 'trollové' se ozývají nejvíce a hlavně nejdříve :) Ostatní pokud mohou hrají...
  • to niekto hrá? LOL
  • neverim, hell sice nebylo v D2 uplne izi, ale kdyz clovek vedel co dela, slo to projet docela rychle.
  • Souhlas, všechno, co není aspoň 9/10 je prostě trolling.
  • BoB.2
    Zasmál jsem se ale na druhou stranu je mě jich líto.
  • Ono to kupodivu dělá opravdu hodně lidí... Už za dob Diabla 2 si pamatuji jak jsme to na kolejích hráli a byli tam lidi, kteří tou hrou prolítli jak rychle to jen šlo... Poté se dvacetkrát zopakovala první lokace v pátem aktu aby získali zkušenosti no a hurá stejným stylem do Nightmare. Osobně mě to velmi rychle přestalo bavit :-D
    Pravděpodobně jim jde ale o to být co nejdříve na té nejtěžší obtížnosti kde padají nejlepší věci a pak už jen farmaří (což u mě dohraním hell obtížnosti také pozbývalo rychle smysl :) Osobně jsem vždy chtěl lepší vybavení abych byl silnější a byl schopnej postoupit ve hře. Jakmile jsem ale tu obtížnost pokořil, tak už mi na tom nijak moc nezáleželo a raději jsem si to dal za jinou postavu...
  • Veskoslav
    No na Hell tak 200 hodin:-D
  • pekny baby.
  • Já jsem většinou byl zvyklý objevit komplet mapu a prošmejdit všechno, co šlo, tak uvidíme, jak to bude s tou hrací dobou, ale i třeba níže zmiňovaných 10-15 hodin by mi přišlo hodně málo na takovou hru, tak doufám, že to nebude pravda.
  • Ano blizzard ma vsechny postavy na jednom PC v jednom souboru a nedela zalohy na nekolika mistech....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší