Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spades
    jeste jeden
  • Spades
    wait for it
  • Spades
    Kdyz si remrel, objevil ses ve meste. Ztratil si procento penez a XP, vypadli ti vsechny veci a penize co si mel u sebe. Musel si dojit pro postavu a vzit si veci, popripade prachy. Kdyz si vypl a zapl hru, tak se mrtvola objevila u tebe.

    V singlu sem si vetsinou hazel TP pred bossem, jinak v parte ti vzdycky nekdo TP hodi
  • Nevíš náhodou jak o bylo ve dvojce? Už si na to nepamatuji...tam jsi snad vždy běžel, ne? Akorát ti parťák mohl hodit TP...
  • x_ander
    No release od Skidrow uz je asi pul hodky venku, a udajne funkcni. Jen tak pro info, ja to teda nezkousel, ani nebudu, budu kupovat origo.
  • To jo, to je pravda, ale podstatný je, že na inferno vypadávají opět silnější zbraně a další vybavení... Takže to hell vybavení využiješ jen na začáktu inferna. Jay Wilson právě říká, že třeba na akt 3 Inferno už budeš muset mít vybavení co jsi našel v prvních dvou aktech inferno... A k tomu je vybavení pro lvl 60 odstupňovaný...tzn na začátku nacházíš třeba meč který dělá 150-200 a v posledním aktu meč co dělá poškození 220-270 (čísla jsou smyšlená :). Proto se bojím, že tam bude ten tzv. "gear check'.
    JJinak ale pokud přejdeš i infeno, tak už máš opravdu jen PVP, či můžeš farmit ještě lepší vybavení...ale to tak bylo vždy i u starších her...akorát PVP nebylo vlastně vůbec podporované
  • neuvěřitelně prvoplánovaná srač*a pro 10letý děcka. To jsou cosplaye s toho úúúžasného diabla shittu 3. Horší fantasy jsem neviděl
  • Spades
    tak ted sem si vsiml, ze kdyz nekdo chipne, tak staci, kdyz nekdo z party mimo combat klepne na hrobecek a resne vas to na miste smrti
  • Klidně si před koncem smaž všechny savy a hraj to odznova pak budeš mít né 30 ale rovnou 60 hodin pfůůj
  • po pravdě nevím...žádná zmínka o tom kdy a jak to musíš přejít u toho achievu nebyla... Proste je tam jen, že musíš dát např. akt 1 pod jednu hodinu... Poté je stejný takový v záložce u druhého aktu...
  • Koukám, že Metacritic opět nezklamal. :-D
  • Taková hovadina nejsem jedinej kdo to říká to nejstojí ani za to aby to člověk ctahoval a crackl. Udělali to šikovně tihle blizshitové stejně jako blioware využily velkého očekávání a udělali těžkou srač*u.
  • To však to říkám, že si hru vychutnám minimálně 3x, jako správnej fanda, ne tajtrlík, co se přiživuje na jméně Blizzardu jako jsi ty.
  • jo takhle...já to tu mám v mizerný kvalitě a nějak jsem si nevšiml jak to vlastně dělají...
    Teď se jim to tam hodilo, pač vlezli do jeskyně a honili je tam nějací pavoučci, kteří jim ale dávali pěkně na frak :) Jak už někdo zmínil...umírali jako o život...znova :)
  • no tez se mi ta obtiznost zacina libit, nejak to pritvrdilo ;-)
  • Spades
    Ty si tez tulpas. Proste diablo se musi vychutnavat - pekne vymlatit eventy a rare mobky, vychutnat si ten pribeh, a nerushovat pres celou lokaci bez zabijeni
  • Spades
    Mas tam system checkpointu, kde se objevis, kdyz zemres. Pro me je toto docela zklamani, protoze jsem mel rad to, ze kdyz remres a nemas TP, tak musis holt chodit znova - nikdy jsem nevypinal hru abych si vzal postavu, protoze to nebylo ono
  • Spades
    Prave proto tu je inferno, protoze tam uz mas max lvl a prave v hellu nafarmenej EQ tady vyuzijes. dal uz pak bude asi jen pvp...

    Tipuju, ze budou postupne s patchema pridavat dalsi crafty, aby to pvp nestagnovalo - tak samo jak tomu bylo v D2
  • zajimava hlaska.. *15*
  • Spades
    no vono to asi bude chtit projet napoprve

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit