Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ze si koupim hru a zahraju si ji, neni stesti ale samozrejmost. Ze to nefunguje kvuli dementni DRM je neskutecna prasarna a neschopnost vydavatele. Uz se lidi probudte...
  • hh, nejaci cinani uz sou na lvl 60 a masti inferno. Je to teda jenom ukazka a ne stream, snad to neni fake: "v.youku.com/v_show/id_XMzk2NjA1MDYw.html"
    Kdyz si vezmu kolik prace dalo vytahnout postavu v D2 na max level, to bylo na tydny a malokdo mel tu trpelivost. A tady se da dostat na max level za 1 - 2 dny :-(
  • :D
  • Já měl štěsti...Barbarin level jedenáct...hrál sem vod půl paté....ted uz se samozrejme nepripojim...ale LUXUS HRA..kdybych z pár hodin nevstával do práce tak hraju pořád ;))))
  • Tak ted Act 3 hell a level 56, to sou fakt blazni ;-)
  • Ahoj neměl by někdo volnej guest pass docela bych to rád zkusil než si to koupim.
    Kdyžtak můj mail maximooo@email.cz, udělate mi radost *14*
  • Oni sli pripraveni do boje ve trech a meli taktiku. Diky serveru tam najednou byli dva a taktika v haji. Uprostred klubka mobu toho moc neprehazis...
  • Me je to fuk, ja HC nehraju, ale prijde mi to nefer vuci lidem co to hrat chteji. Treba kdyby meli dost HP tak to nebude instakill, ale tim ze nemuzes rvat body do vitality tohle neovlivnis. I kdyz, muzes si nakoupit poradnou HP vybavu, a o tom asi D3 bude.
  • Spades
    D3 neni postaveno tak, ze potrebujes tanka... Mohli by proste prehodit na jine skilly, a nejake itemy na HP a armor maji urcite v bance...
  • Veskoslav
    Tak v bitvě jsou náhodné smrti, aspoň bude větší sranda.
  • Veskoslav
    Korejci nejsou lidi, oni tím žijou, to nemůžeš brát jako normální lidi. Podle mě mají nastudované z dostupných mateiálů, co a kde a jenou jenom hlavní linii. To nejsou lidi a nehrají to pro zábavu.
  • No mne to blblo aj rano, potom v pohode a teraz k veceru zas.Chapem ze prve napory su najtazsie ale nie kazdy ma tolko casu aby sa prisposoboval.Skoda no, za cas sa to urcite zlepsi len som nemusel vyhodit tolko € hned.
  • No na cs.twitch.tv/justw8 jsou tak v pulce. Bohuzel jak sem psal vys ted cekaji, az blizzard pusti tanka do hry. Ale kdyz si vezmes, ze prvni den daji normal, nightmare a minimalne pulku hellu, bez vybavy a znalosti hry, zase tak tezke to nebude.
  • No ted borci na streamu zabijeli Beliala na hell, uz ho meli ve tretine a tanka vykopnul server ze hry a odmitnul ho znovu pripojit. Sorcka s opicakem samozrejme natahli papuce ;-) Bravo, blizzard, tak to ma vypadat.
    Jinak podle toho co sem videl tak hardcore asi hrat vubec nepujde, protoze spousta smrti je nahodna. Ne proto ze by nekam spatne vlezli, ale treba ze nejaky miniboss nahodne rozhodi arcane sentries kteri postavu instakillnou. A pokud se sentry objevi na miste hrace, nema ani tu desetinu sekundy na zareagovani a lehne.
  • Gambler hra koli praxom.
    A aj keby primar chodil do utulku a krmil hladne deti, vzdy sa najde kretren ktory to spochyni/obrati proti nemu.
  • Veskoslav
    To sotva:)Zase nejsou zcela roboti:)
  • Uz dali Korejci Hell? *13*
  • To iste hovorili o Assasins Creed 2.
  • Veskoslav
    Přehoď server na evropský, ulož, vypni hru a znovu ji zapni.
  • Nechapu, proc tam neni queue, jak na wowku atd. pekne by to logovany lidi poskladalo a nemuseli by cvakat ctrl+v a enter a vyhaluzit volny misto... *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit