Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • filias
    Je na tom určitě celá hra... jen se teď jak v betě nepřipojím - error 37 :(
  • error 75 to je moje dnešní hraní po lognutí do hry xD pecka
  • beru zpět na tom DVD opravdu něco je :) Asi jsme ten comp neměl nechávat samotnej. Napodruhý ta instalace proběhla ok a celkem rychle
  • Veskoslav
    Podle mě už máš "štěstí" i s tím DVD.
  • coze? me se neco stahovalo tak 2 min a to mam 8 mbit net, zbytek bylo vsechno na DVD
  • tak to mas dake divne mne stahovalo asi cca 300mb ostatne sa nahralo z DVD
  • praha upc 32Mbit :o) No je vidět jaký já mám štěstí...
  • GaradosCZ
    Alabastrová edice v plné kráse download 8mb/s *4*
  • Veskoslav
    No tak scvhálně jsem se poptal: 2 spolužáci stáhnuté za 1,5 hodiny (bydlí ve vesnici nedaleko Havířova) a další spolužák z Ostravy, stahoval ve 3 odpoledne dneska tak stáhnuté za 2 hodiny. Co máš za net?
  • Jaké bylo mé překvapení když jsem si donesl domů DVD s hrou a zjistil že na něm je pouze 2MB downloader... A teď po 5 hodinách stahování mám staženou sotva půlku... BRAVO *16*
  • Lawliet
    to asi nešili u babičky na stroji.. :/
  • Samo ze to pujde, ale bude to stat za stejnou backoru jak freecka na wow.
  • GlaDOS
    Nesouhlasím s tebou. Proč myslíš, že emulátor nedosáhne kvalit hry? Co tak vím, tak jejich servery řídí logování, AI, nějaké to generování předmětů, atd. S logováním problém mít nebudou, AI těžko bude problém, když má za úkol pouze jít na tebe a nechat se zabít a generování předmětů pro ně taky nebude problém. DarkSpore není cracknutá, protože ta hra žádné skupině za to nestála. Ta hra vyhrála tím, že byla nezajímavá a proto nestojí za žádné úsilí. V případě Diabla 3 je situace jiná. Tohle je pro skupiny neuvěřitelná výzva už jen tím, o jakou značku se jedná a jakou "neporazitelnou" ochranu má. Já věřím tomu, že Diablo 3 zprovozní a výsledek bude od orginálu k nerozeznání. Tak či tak je mi to fuk, zítra si jdu do obchodu pro krabičku s medailonkem a po zkouškách se zamykám do pokoje. Jen mi vadí tyhle řeči, že to prostě nepůjde. Ono to půjde, na světě je spousta schopných lidí.
  • GlaDOS
    Kolik ti je pro zajímavost let?
  • Phillios191
    Nejsi ty Erben? :D :D
  • Spades
    Tak lidi maji velke huby - ti co psali ze rusi objednavky colectorek je vetsinou nezrusili, nebo je vubec nemeli, tak takovym zpusobem nadavali, ze je nemuzou mit :D
  • MrSanta
    *15*
  • skor som zvedavy ci bude aj nejaka novinka od investigativnych novinarov na to preco prakticky vsetci predajcovia zrusili predobjednavky na collector edition. Ano zaujem je urcite velky ale rusili sa predobjednavky aj 3-4 mesiace stare a pochybujem ze Blizzard nechce zarobit.
  • Spades
    GET 300 !!!!§§§!!!!1111!!!!§
  • V každý hře jsou bugy, myslet si opak je hloupost. Rozdíl je v tom, že Blizzard ty bugy bude opravovat narozdíl od většiny ostatních. Se jménem Diablo to nijak nesouvisí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit