Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teraz umieraju ako o zivot
  • No a teď vymřeli všichni...klidně i několikrát :) takže fajn :) Jen nechápu jak se tam oživuje...nějak se tam celou dobu zvedají uprostřed bitvy...
    Jo a konstatují, že jim to přijde moc těžký a že to není dizajnovaný na hardcore... Tzn, jak jsi říkal...neznají to, takže umírají, což mi přijde správný...
  • Teď tam chcípaj docela dost...
  • Taky to nechápu. Jako pravej fanda Diabla 3 plánuju všechno projít aspoň 3x po sobě a vždy si smazat save, pak se doba dotáhne na 20 hodin!
  • Taky jsem si to pustil a většinou jim to jde v pohodě. Ale měli tam teď pár championů, kteři jim dali docela zabrat a taky tam i umírají (většinou ta kouzelnice, či witch doktor)... Holt uvidíme...dá se předpokládat, že to bude podobné jako v D2 a championi a rare budou nejtěžšími soupeři.
    No ale líbí se mi to i tak, musí se hýbat, je to akční a něco se děje. A je to zatím první akt jsem opravdu zvědav jaký to bude na inferno
  • Inquisitor
    To doufám, protože jinak by to bylo docela smutný.
  • vlastik.plaminek
    Záloha savu na server jde udělat i v čistě SP hře, jenom to chce klienta, přes kterého se hráč naloguje.
  • jj ted dali skeleton kinga a prislo mi to docela v pohode. Levely 51, brzo 52.
  • Veskoslav
    Tak stane se. A věř že to opraví rychle. U Sc jsem taky našel, poslal a za dva dny patch na opravu:)
  • Veskoslav
    Tak letem světem to proletíš na normal za takový čas, ale takové lidi nechápu:)
  • No krome tech bossiku co te zabili spis nahodou (treba lightning enchanted vs. melee postava) byl v D2 problem asi jenom Duriel, ten mohl zabit nez se loadnula obrazovka ;-) V datadisku pak asi ti tri barbari, ale moje javazona proste prehodila javelin za burizu a ustrilela to navadecima sipama.
    S infernem tezko rict, spis to budou reklamni kecy. O hell obtiznosti D2 tez vykladali ze "wasn't meant to play solo", holt jim clovek nesmi vsechno verit. A to ze tam tedka lidi chcipaji: jasne, neznaji hru a maji prd vybavu ;-)
  • Stream z Hellu:

    http://cs.twitch.tv/justw8
  • Inquisitor
    Já jsem viděl že mají dohráno za devět hodin, což mi přijde dost málo.
  • Ghost47
    Ale to počítám bude chtít kouzelnici, level 60, hodně slušné vybavení a jet to na Normal... a ještě se nesmí moc bloudit *4*
  • Ringwraith
    Spíš tam takovej bug vůbec neměl být.

    Ale tak tahle hra má jméno Diablo 3, bugy vem čert.
  • Zklamals mě. Škrtám si tě ze seznamu pravých fandů.
  • Veskoslav
    To jsou docela rychlí:-X
  • Já bych ji z nějakého úúúúplně neznámého důvodu datoval k roku 2004 :-DD
  • no hral sem to na normal vcera s kamosem a po 6ti hodinach jsme se dostali do aktu 2 cili bych odhadoval ze delka hraci by mohla byt bez problemu 20hodin kdyz bude chtit clovek vse prosmejdit a nutno rict v co-op modu je to proste skvela gamesa, jen mi zatim prijde ze to malinko kopiruje Diablo 2 pac akt II je opet v pousti sem zvedav na dalsi dva
  • Ringwraith
    Kdyby jste na netu našli tento návod:
    How to duplicate items in Diablo 3:
    1. Have a shield equiped on your character and an templar.
    2. Drag your own shield over to the templars shield slot to swap shield.
    3. Instead of swapping shields the shield gets duplicated.
    Infinite gold and shields. gg Blizzard.

    Tak se jím neřiďte. Ve skutečnosti vám to shodí hru a nepůjde se vám lognout zpět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší