Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jnsCZ
    Měl jsem úplně stejnej problém. Taky jsem si říkal, že tomu dám ještě tak max 2-3 hodinky a položím to. No a kolem 14. - 15. hodiny hraní to dostane ty správný grády. Teď mám nahráno asi 65 hodin a začínám mít depku z toho, že už mám víc jak půlku za sebou.
  • Malleth
    Je to moc pěkný, ale ta hra překročila můj limit pro snesení hry, kde klidně i hodinu vůbec nehraju a jen odklikávám dialogový bubliny
  • Díky za užitečný komentář. Konečně někoho napadlo nepsat v diskuzích jenom zbytečné jízlivé kydy a trollovat, ale raději sdílet užitečné informace nebo názory. Začínám o té hře uvažovat :-) Jen tak dál.
  • homosexual_registered
    zřejmě poslední velká hra, která vyšla na PS3.

    Všem, kterým se zalíbila, doporučuji Catherine od stejného studia. Podobný model realita | sny (tj. hra).
  • Nechci předčasně soudit, ale zatím jsem asi 12 hodin ve hře a nebavím se skoro vůbec. První dungeon nic zajímavého nepřináší, rozhovory a příběh ve škole mě nudí a aktivity mě nezajímají.

    Samozřejmě vytrvám a budu hrát dál, ale zatím to rozhodně na žádnou bombu nevidím.
  • flash789
    Tak jasne ze je kdyz se SMT presunulo na handheldy od nintenda..bohuzel. Ale jsem zvedav na dalsi dil pro Switch, preci jen to je i ,,velka,,konzole.
  • Modří ví jak to je, ale řekl bych že Persona je momentálně větší značka než SMT. Ještě by se dalo dále rozebrat, co je ještě klasický SMT a co další sub-série/spin-offy je toho totiž mraky a jsem za to rád!
  • Ano jde, resp. si jej musis stahnout dodatecne ze storu.
  • Kdyz vidim anime, nebo neco s podobnym visualem a neni to nadabovane v japonstine, tak mi to prijde neprirozene. Jde to ve hre nastavit + anglicke titulky?
  • Tak ono je to tak každý rok. Z velkých AAA her mi akorát Horizon trošku vrátil víru v západní vývojáře, ale jinak je to klasika.
    Prey jsem teda ještě nehrál, tak uvidím...
  • Děkuji za recenzi na hru, kterou jsem už dohrál.
  • flash789
    jestli byla skolni dochazka aveci kolem ni jednou z tvojich vyznamnych zivotnich zkusenosti je velka sance ze by se ti to mohlo libit. A ne preslazeny to neni, kupodivu to je vic ,,dospely,, nez hodne her ktere to o sobe tvrdi.
  • Jack1947
    Není to přeslazení dáno tím a vztahy že si získáváš partáky do party a máto celé více smysl?

    Life is Strange to se snad ani v tomhle nedá srovnávat lol. Jern citruji cop jsem četl v recenzi Levelu a slyšel v Replay *3*
  • Jack1947
    Nevím o japanofilech ( krom tebe a pár anonymů ještě Femto tuším a jestli on není anonym/inkognito )
  • stojí ty Persony za to? O čem to je? Má to nějaký smysluplný příběh nebo je to nějaká naivní přeslazená teenager hra typu Life is Strange?
  • flash789
    tak bejt to driv diskuze by jela jak kolovratek, japanofobove by krkali a prdeli o sto sest:)
  • Jack1947
    Tak určitě, moc vás tady není a v redakci Japonské hry taky moc lidí nehraje, lepší než karabáčem po hlavě taky si myslím *3*
  • flash789
    Nj, kdyz to uz skoro nikoho nezajima..jak se rika..s krizkem po funuse..ale taky lepsi nekdy nezli nikdy:)
  • flash789
    nj..SMT zaclo roku 1992 a Persona az 1996. Ale po tech letech v tom je bordel, tech ruznejch dilu a oznaceni a roztrouseni mezi vsechny mozny platformy ...Ale jasne, SMT je zaklad:)
  • Jack1947
    Konečně jste se dočkali konzolovka roku má recenzi už i na games *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit