Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To si mi připomněl, jak Poláček v jednou podcastu označil Personu za main series and SMT za spin-off.
  • Na mnoho webech se to probíralo:
    Pro lidi, co nikdy žádnou Personu nehráli, tak je to skoro až revoluční hra 10/10
    Pro hráče, co hráli předchozí díly, nic moc nového, takže asi 8/10

    Osobně už Personu pařím přes týden a jsem náramně spokojený, 10/10
  • flash789
    Za me tak 8/10 maximalne. Chapu ze recept persony funguje, ale na hodnoceni 9 nebo 10/10 je tam novych a originalnich prvku velmi malo. Samozrejme pro nekoho kdo zadnou personu nehral to neplati.
    Postavy ackoliv jsou zajimave jsou celkem JRPG klise a taky neprinasi nic moc zavratne prevratneho.
    System rozvoje postav a souboje taky neni nic extra, a jde jen o orezanou a zjednodusenou verzi klasickych SMT (Shin megami tensei) her a opet o kopirku predchozich dvou dilu. Vysoka hodnoceni pricitam tomu ze Persona 5 je vic mainsteam takze si ji uzije i nekdo kdo na predchozi dily nebo nedej boze na klasicke SMT nemel nervy a hlavu. Z mojeho pohledu Persona 5 jako celek zadny final fantasy killer nebo nejlepsi JRPG vsech dob neni. A uprimne priznavam ze asi po 80ti hodinach me to prestalo bavit a od te doby jsme na to ani nesahl. Z velke casti to je i tim ze spis preferuju zakladni odnoz SMT a tohle saskovani pubertaku ve skole uz jaksi pro me moc neni. Ale kdo vi, treba to dam nekdy znovu na nejvyssi obtiznost, treba to pak bude vetsi zabava aspon po soubojove strance, na normal jsem po case vlastne mackal jen jeden knoflik a usinal u toho.
    jedine co mi prijde na tech legendarnich 10/10 je stylizace, ta je skutecne neco:)
  • mikezz
    Neviem, čo sa stalo ale tento rok je to po prvé, kedy ma japonská produkcia niekoľkonásobne viac zaujala ako produkcia veľkých AAA hier zo západu (možno s výnimkou Prey). Zelda, Nier a teraz Persona. Samé herné zlato. Keby sa dá kúpiť čas, tak do toho idem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit