Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne nebyl jsi jediny koho absenci Skyrimu na Steamu Cenega rozladila. Napsal jsem na toto tema mail jak Beth., tak Ceneze. Beth. aspon odpovedela ze je to soucasti dohody s lokalnim vydavatelem a ze se mam na nej obratit s duverou a ze budu urcite spokojen.

    Vysledkem je ze jsem po asi 20 koupenych krabicich v CR s ceskou distribuci skoncil. Ceske preklady nepotrebuju a s lokalnimi verzemi jsem si uzil spoustu problemu (o mesice zpozdene DLC nebo je radeji nevydali vubec). Davam prednost digitalni distribuci. Kdyz chci krabici, koupim si ji v civilizaci, v originale a ne tady. Totez praktikuju na hudbu a filmy. Skyrim mam koupeny z anglie, byl levnejsi a mel jsem ho 2 dny pred vydanim. Hrat sel az v 1 rano asi kvuli casovemu posunu nebo nevim :).
  • No jestli se úplně upustí od krabicovek, tak asi přestanu hry kupovat a pojedu na warez. Protože nebudu platit za nějaký virtuální obsah, kde nemám garanci, že nemůže kdykoliv jen tak zmizet. Když má člověk něco z pevné hmoty a má to u sebe v poličce, tak z toho má dobrý pocit...
  • Jenze GOG s touhle politikou nikdy nebude mit tak sirokou nabidku her jako treba Steam, prave diky absenci DRM.
  • Az zacne GOG predavat aj novsie hry (co chce), tak je to jasny vitaz u zakaznika. Bez DRM a lacnejsie ceny vdaka kurzu dolaru na euro.
  • To je realita. Vyhledove do deseti let.
  • smejki
    cenu produktu určuje konkurence, ne náklady. Kdyby tady furt nebyl klasický model v plné síle, tak ceny dřív nebo později dolů polezou...
  • Tak to tazko.
  • Zalezi na cene. Ani na Steame si nekupim nic za plnu cenu, pretoze to mam lacnejsie v krabicovej verzii. Vzdy si uz radsej pockam na vyhodnejsie ceny. Aj pc uz prestava akosi stihat, takze mi to vyhovuje. *1* Digitalna distribucia nie je zla a clovek tomu podlahne, ked nepotrebuje aby mu zavadzala dalsia krabica doma a hned po zaplateni moze hru stiahnut a hrat. Nakoniec je to aj tak o cene. Len tie hlupe DRM ma uz s prepacenim &#@€ ked nemozem mat na disku nejaky "image" hry, ktory by som si nainstaloval hocikedy aj bez internetu. *7*
  • Vzdy asi tezko. Za nakej cas uz ani nebudu na trhu PC a notebooky s DVD (viz tenky notebooky) a konzole do budoucna uz taky nemusi mit mechaniky.
  • Celý svet na digitálnu distribúciu neprejde. Vždy sa nájde dostatočné množstvo kupujúcich, ktorý budu požadovať krabičku. A kde je dopyt je aj priestor na ponuku. Nebude to taký obrovský bussiness, ale obchod s krabičkami bude pokračovať.
  • EA je k otázce digitální distribuce kompetentní asi jako já po deseti pivech. Když by se měli někoho ptát, tak GoG nebo Valve. Proto od EA už nekupuji, poslední vyjímka byl BF3, jinak by si u mne Origin ani neškrtl a určitě nejsem sám. Většinou nikomu nic nepřeji, ale jim bych teda ze srdce přál, aby na ten Origin dojeli a jejich nadějná studia vzala pod křídla Valve *2*
  • kostejnesmrtelny
    EA ať momentálně o digitální distribuci radši pomlčí.

    http://www.rockpapershotgun.com/2011/12/05/ea-origin-bans-update-edition/

    A vůbec, kdo je sakra Peter Moore? Akorát další debilní kravaťák...
  • Pamatujete jak slibovali, ze diky usetrenym nakladum bude pro koncoveho zakaznika digitalni distribuce levnejsi?:-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit