Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zas u papírový krabice se ti asi fakt nestane, že seženeš úplnou novinku třeba se 70% slevou, jak se občas zadaří na digitálních distribucích...
  • "Participation in the survey is optional, and anonymous." *3*
  • No, ale tam to musel uzivatel odsuhlasit, ze sa chce zucastnit takeho prieskumu, nie? Na mna tiez vyskocilo raz take okno, ze by chceli zistit moj hw a sw v pc, ale nesuhlasil som a bolo.
  • Hlavne, ze by sa nedalo potom hrat offline. *7*
  • Dik.
  • Ach, tak to se potom Robotronovi omlouvám za falešné nařčení.
  • A preco by nedali? Staci ukazat predajne cisla. Aj tak sa tie ich hry valaju po torentoch, tak nechapem preco niekomu absencia DRM vadi.
  • Proc myslis? Ze nekdo hraje malo hry, nemuze k nim nic rict? A ze se je snazim delat a mimo to pracuju v hernim prumyslu uz je v pohode? Uz mam dovoleno k tomu neco rict? :)
  • Mopped
    Tak to ovšem tvé argumenty poněkud snižuje.
  • No ja osobne nemam problem s tim se si Steam zjistuje muj hardware (vyvojari muzou tyto data vyuzit pri vyvoji). Kazdopadne o nainstalovanem softwaru krome operacniho systemu a treba DirectX by nemeli shromazdovat informace.
  • Me hrani her tolik nezajima uz ani ted :)
  • Mopped
    Až tomu tak bude, budou tě zajímat jiné věci než hraní her.
  • smejki
    oh hell! what a sin!
    origin čumí po všem, co se v PC děje
  • No Steam dela toto http://store.steampowered.com/hwsurvey
  • Nedal jsem si sobe pluska, a o zaniku PC jsem vubec nic nepsal, nevim, kde jsi to vzal.
  • smejki
    ty pluska jsem mu dal já, ale máš recht, že vymýcení PC je... no, pitomost
  • Jinak dávat si sám sobě pluska je ubohé....
  • Ne ty jsi napsal "Cloud je v oblasti mimo her snad jeste vic na vzestupu." A jak bych přes Cloud prosímtě programoval? Můj příspěvěk je hlavně cílený na tvou myšlenku o vymícení PC a tak se ti snažím předhodit argument, že to zas tak horké jak si myslíš nebude.
  • Ano, ale nevidim nikde, ze bych rikal neco jineho, dokonce jsem o tom vubec nic nepsal :)
  • Myslím to tak, že se na PC hlavně pracuje a ne jen baví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit