Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 89 meta, slušná práce, Obsidian.
  • 8/10 není špatné na levnou produkci her ze západu.
    • jinak tohle neberte jako trolling, moc dobře si uvědomuju, že nejdražší hry historie jsou ty západní
  • Jako ústa staré ženy? Proboha co to je za literární dílo tohleto? Kdyby se autor nesnažil být za každou cenu zajímavý, ale byl by naopak věcný, tak by se ta recenze dala i číst.
    • Nevim no... je to vyrok pouzity ve Vinnetouvi a v kontextu (puvodnim smyslu kdy bylo vyrveno) jen nevidim moc duvod pouziti ve Vaskove recenzi. Nic vic nic min, mozma uz mam taky linej mozek v tuhle hodinu :-).
      Ale kdyz uz tak by mi jen tedy nesedelo mistne uziti a ne vyrok jako takovy ;-)
    • PreidaQ
      Já jsem si po přečtení té věty představil, jak tak člověk drátem propíchne držku nějaký starý bábě (expresivně řečeno). Těžko soudit, jestli byl autorův záměr zrovna takový.
      • To je presne ono - zda byl takovy zamer, nebo spatne zasazeno ;-)
    • tomekbobek
      Pro intelektuály jako jsem já a Vašek, to je skvělé zpestření :)))
    • Neznat obrat "jako ústa staré ženy".
      Totální nekulturní pleb.
  • No, když jsem hrál první díl, po cca třetině hry jsem nebyl schopen hrát déle, než hodinku a půl, dvě hodiny denně. Protože mě to začalo doslova uspávat. Těch 80 hodin herní doby jsem natáhl asi na měsíc a půl. Doufal jsem, že dvojka bude živější, nicméně z popisu vyplývá, že ten zmatený, překombinovaný svět různých bohů, co se mi pletly, že jsem se v tom ztrácel zůstal a domotalo se to ještě víc. Tak nevím.
    • JakubT
      Z prvního dílu jsem měl dost podobný dojem, a dvojka mě zatím baví hodně. Celé prostředí je živější, veselejší, není to, že všichni jsou v depce/bez duše. Je to docela zajímavé téma pirátů a kolonizace. Hlavní příběh není úplně megamoc poutavý, ale nebylo mi to úplně na škodu.

      Po dvou hodinách jsem pořád byl ještě trochu zmatený, ale po 5-10 už vše ok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit