Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomekbobek
    Vypravěč je většinou jen u důležitých příběhových scén a: "You must gather your party before venturing forth."
    Ale dabing mluveného slova je téměř všude, pokud tedy nepočítám obyčejné knižní pasáže a prupovídky vedlejších postav ve městě.
  • sankuri
    Mno to vis, kdyz 95% casu mluvis a pises anglicky, tak jde cestina do kopru velice rychle:-)
  • Morraw
    Vskutku zajímavé. Teď vyšel další patch 1.0.2, který opravuje i některé bolesti spojené s lvl scalingem a importem rozhodnutí z PoE. Po předchozí zkušenosti s prvním dílem si ale počkám na ten větší patch, co má vyjít v červnu.
    Co mě potěšilo, že po vzoru D:OS2 tam je vypravěč. Ono to lépe udrží pozornost, než když musíte číst kvanta textu sami.
    Soundtrack jsem vždy považoval za slabší část prvního dílu, ale menší twist v podobě staronového tématu z hlavního menu mě hodně zaujal. Snad tam budou další zajímavé skladby.
    Paradoxně se mi příběhově nejvíc líbil White March. Původní příběh nebyl špatný, ale místy dost těžkopádný. Uvidím zde, ale důležité je pro mě to tropické prostředí :3
  • Morraw
    Ano.
  • Navazuje hra na první díl?
  • To je strašně zjednodušený. NWN nikdy nemělo ambice srovnávat se s BG a vždycky cílilo hlavně na multiplayer a komunitu, která bude vytvářet nový obsah. Singleplayer kampaně tam byly jen tak mimochodem.

    Společný zůstalo pouze universum.
  • 1. Mask of Betrayer sice na původní NWN2 lehce navazuje, ale v podstatě vypráví úplně nový příběh.
    2. Datadisky k PoE2 budou strukturou obdobné jako DLC k Fallout: New Vegas, tj. s největší pravděpodobností přidají do hry nové lokace, které rozšíří původní svět, ale dějově se nebudou odehrávat po konci PoE2.
  • V čem?
  • KrPa
    PUBG tu neresime
  • zkus ho ranged, melee je hodně hardcore...
  • U těchto her čekám opravdu kvalitní writing, jinak nevidím důvod, proč to hrát...
  • NWN (komplet) bylo to samy jako fallout tactics vs BG + F1/2. Prevzalo to principy souboju a prihodili tam nejaky jakoze ukoly.
  • Jakto ze ne ... neustaly hlasky typu "do hradu dorazil XYZ neco chce, kdyz mu to nedas, prijdes o povest u A nebo B" ... nebo "na hrad ti prave utoci ... chces to nechat spocitat nebo se chces ucastnit ..." nebo ...

    A vetsinou jeste v rezimu ze parta nekam 2 dny cestuje ... a dotycnej pocka 3 ... a protoze nektery mista nestines za herni den projit ani nahodou, musis se vracet nekolikrat. Hlavne nechapu, co to pri tom loadingu dela, kdyz to nic nedela, mam velmi silny podezreni, hranicici s jistotou, ze tam maj fixne nejakej delay proste proto, aby se ti zobrazila loadovaci obrazovka s hintama.
  • To myslite tu hru, ktera je zabugovana a neustale cheatuje, az to neni pekne?
  • jak je to s tím Critical Role dlc. Máte ho tam všichni?
  • tomekbobek
    Takhle jsem se učil u jedničky. Přeju pevné nervy a mnoho nových slovíček do slovní zásoby :-)))
  • Hmm. Zkusil jsem a stejne jako u 1, me to po par hodinach prestalo bavit. Souboje celkem ok, ale pribeh o ničem.
  • Akcni RPG :) ja si pod pojmem rpg predstavuju třeba i to, ze to rpg nejak ovlivnuje hru. Alpha protocol je stejnej jako mass defekt, kam das body je uplne jedno gameplay je porad stejny, ne promin, byla to akcni hra. Rpg a dobra hra urcite ne.
  • Hra tě nenutila si vybrat. Nebylo nutné přání bohů splnit.
  • JakubT
    Já myslel to dnešní, kdy lidem dochází, že co dělali jejich předkové kolonialisté nebylo zrovna ok... Tehdy samozřejmě to bylo jiné, to je ten problém.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit