Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zaty
    Ale jo, nevypadá to špatně. Odložíme na dlouhé zimní večery, protože tohle se nedá hrat hodinku denně 2-3x týdně :)
  • The_Nameless_One
    Jasně, chápu kam tím míříš a částečně s tebou souhlasím, no tady šlo hlavně o to, že do té doby hráli bohové jen velmi, velmi okrajovou úlohu (možná dva sidequesty?). Takže jsem se jimi moc nezabýval, mnohem zajímavější mi přišla celá problematika hollowborn a animancie. A najednou Bác!, deus ex machina a hned v množném čísle. Jasně, myslím že jsem jim mohl říct něco jako "Vysmahněte!", ale na to jsem prostě moc malej Kratos. :) Takže to skončilo tím, že jsem se ke hře potom už nevrátil.
  • PreidaQ
    Já jsem si po přečtení té věty představil, jak tak člověk drátem propíchne držku nějaký starý bábě (expresivně řečeno). Těžko soudit, jestli byl autorův záměr zrovna takový.
  • tomekbobek
    Pro intelektuály jako jsem já a Vašek, to je skvělé zpestření :)))
  • Neznat obrat "jako ústa staré ženy".
    Totální nekulturní pleb.
  • Lebo v bežnom živote nemusíš robiť voľby a okrem toho ťa vždy život dopredu na všetko upozorní :) Mne sa práve toto na "moderných" RPG páči - človek už nemôže len tak preplávať všetkým bez dôsledkov.
  • The_Nameless_One
    Pamatuju si v jedničce, že mě hra v jeden moment bez jakéhokoli varování a bez toho, aby to dávalo nějaký smysl, donutila vybrat si jednoho z bohů, který by mi sice pomohl postoupit dál v příběhu, ale samozřejmě ne zadarmo. Každý za to něco žádal. A to mě tak nakrklo, že jsem hru nakonec nedohrál (momentálně tenhle rest doháním). No a co se dozvím z recenze? Že ve dvojce je v podstatě to samé, jen bohy nahradily různé frakce.
    Deadfire si určitě zahraju, o tom žádná, ale už teď je mi jasné, že hlavní dějová linka mě bude zase bolet. Škoda.
    Jinak díky Vaškovi za recenzi a za gamesplay.
  • 89 meta, slušná práce, Obsidian.
  • jinak tohle neberte jako trolling, moc dobře si uvědomuju, že nejdražší hry historie jsou ty západní
  • 8/10 není špatné na levnou produkci her ze západu.
  • Jako ústa staré ženy? Proboha co to je za literární dílo tohleto? Kdyby se autor nesnažil být za každou cenu zajímavý, ale byl by naopak věcný, tak by se ta recenze dala i číst.
  • No, když jsem hrál první díl, po cca třetině hry jsem nebyl schopen hrát déle, než hodinku a půl, dvě hodiny denně. Protože mě to začalo doslova uspávat. Těch 80 hodin herní doby jsem natáhl asi na měsíc a půl. Doufal jsem, že dvojka bude živější, nicméně z popisu vyplývá, že ten zmatený, překombinovaný svět různých bohů, co se mi pletly, že jsem se v tom ztrácel zůstal a domotalo se to ještě víc. Tak nevím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit