Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč bych nepěl, jsou to pro mě velice očekávané hry a jedna hra je minulost a druhá současnost. Obě hraji, jednu sem teď už dohrál, ve druhé už mám taky slušný progress, tak můžu porovnávat, jak stojí minulost proti současnosti. Ano, minulost má lepší RPG systém a hlubší RPG systém apod, ale herní zážitek, atmosféra, vcítění do hry, tam Bloodborne naprosto masakruje minulost. Vždycky jsem chtěl ztvárnění Prahy a Lovecrafta v takové atmosféře, ta hra je sen...
  • filias
    Bloodborne je ale úplně jiný žánr. To se nedá srovnávat. Jestli se to někam vyvinulo, tak Witcher.
  • Chlape, ty bys potřeboval pořádnou dávku projímadla a špunt do prd*le ať máš taky něco v hlavě.
  • Ano, jasný blázen. Už volám doktora Chocholouška!
  • Blue.Shark
    Není. Je jen velmi dobrý troll.
  • Proč zde pořád pěješ ódy na nějaký konzoloví bloodborne? Na to máš komentáře pod recenzí bloodborne.

    "nepopíratelně" a nenapsal jsi ani co přesně aby to bylo tedy opravdu nepopíratelné. Jestli myslíš to, že to lze hrát pořád dokola na ng++++++++++... to pak ano. Stejně jako je možné běhat na oválu pořád dokola. Ale k tomu je debata pod recenzí k bloodborne. Ne zde. Tohle je RPG. Ne akční hra s RPG prvky.
  • ..ty ses blazen..:)
  • Pillars of Eternity - minirecenze

    Shédnuto cca 1hod gameplaye na YT. Vizuál hnusnej, nezajímavé postavy a ability. Hra vas zahlcuje spoustou slovního balastu kterej psal asi nějakej grafoman :) Příběh hodnotit nemužu ale ten je stejne v rpg zajímavej asi jako koupací čapka na poušti. Chybející AI.
    6/10 za snahu. Pokud jste fanda rpg mužete si pričíst klidne jeden bod *3*
  • baví mě to a je to fajn se vrátit do minulosti, ale jsem rád, že se RPG vyvinuli, Bloodborne prostě nabízí nepopíratelně větší herní zažítek, který člověka nepustí po 50 hodin a pak vyflusne naprosto spokejeného. Tak a teď jsem zvědav na Zaklínače...
  • Budeme rádi když to uděláš lépe a levněji. Rád si poté hru koupím.
  • Tak za mě společně z Bloodborn 10\10 jediná věc co mi trošku schází je víc namluvenych dialogu
  • walltar
    JJ zaplatili... Protože ty 4 miliony se použili na platy vývojářů. Nevím jak jinak by je do té hry vložili. *1*
  • Ja osobne tam nikde tie 4 milióny dolárov, ktoré vyzbierali fakt nevidím, kde ich teda vývojári použili? Zaplatili si svoje hypotéky?
  • Ten plot s borůvkama a pavoukem mi přijde asi desetkrát zajímavější, než politické "drama" z Dragon Age. Zvlášť, jestli ten pavouk byl hodně velkej.
  • Když to porovnáš přesně a nebudeš mečet o nostalgii tak zjistíš janý závěr. Zde jsou úkoly více propracované.

    Tedy je to lepší. Není co řešit. Jestli nějaký cvok vychvaluje generický obsah u velkého RPG kreré machroval s příběhem před vydáním nemá pravdu a lze to lehce dokázat. Jednuduché jak facka. Jen někteří odborníci stále tvrdí, že porovnávání není možné a někteří šílenci dokonce tvrdí, že ta hra není generická a je to epický příběh plný zájímavostí. Těm se těžce něco dokazuje.

    Aneb najdu papír a ejhle něco mám udělat. Udělám to a konec. 1/3 vedlějších questu v DA:I další začíná místu u papíru u NPC a průběh má stejný. Navíc svět tam stojí, postavy nemají cyklus a jen čučí. To je skutečně svět u takto velké hry s rozpočtěm. Pro smích to je.
  • Je to stejně hloupost. Vyčaruješ kouzla a pak co? kouzelník je na nic a musí celá parta odpočívat. Kdyby měl manu nebude OP. Lze upravit damage kouzle odolnosti atd. Tohle je otravné a hloupé. Prostě vycaruje 5 kouzel a pak čumí protože nemůže nic jiného dělat *15*

    To dává smysl ve světě magie kde je možně vše ale odpočinou si pomocí lahvičky možné není...
  • VaZqeZ_EU
    Už jste si někdo zapnul "jen tak" zvětšené hlavy v menu?
    Málem mně vypadla čelist! *15*
  • wizard nema vyvolavaci kouzla a na chantera elfa tam neni vhodny portret 0/10
  • Chim
    Můžeš uvést nějaké konkrétní příklady těch bugů? Chci si hru koupit a rád bych se nějaké silně zabugované hře vyhnul.
  • Divinity je hovadina oproti tomuhle. Ne samozřejmě mám Divinity rád ale ono docela pokulhává na tom infantilním vizuálu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit