Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak sem to vcera rozjel a jevi se to jako parádní záležitost. Bavi me to mnohem vic, nez Divinity.
  • :D :D "nahlaseno". Ses polotovar cloveka, jinymy slovy "moderni clovek", co si v poradny hre ani neuprdne, tak se bez nahlasit sam prosim te.
  • Konečně skvělé RPG po několika letech. Doporučuju všem, kteří mají rádi čtení dialogů a tak obecně používání mozku při hraní. Konzolisti to samozřejmě odsoudí, protože tak složitá hra je pro ně něco jako najít si reálné kamarády nebo přítelkyni tudíž neproveditelné. Za mě je devítka naprosto zasloužená *3*
  • dej si facku prosim te. Mas pred sebou velice kvalitni hru, naprosto bez debat samozrejme, jejiz optimalizace je na tisice kilometru od watch dogs a "zastarala srajda"? Je videt, ze ses zase moderni pitomecek co uhral veliky kulovy a sam ses na urovni onoho QTE. A pokud nejsi, tak si sakra pripitomelej.
  • Janun
    Zní to divně. Když už tak dpsko nebo damage dealer.
  • Chim
    Měl bys ho nahlásit *1*
  • Bugů to má víc než série AC, optimalizace na úrovni Watch Dogs a banda nostalgickejch retardů se z toho může zbláznit. Tyhle zastaralý srajdy sázející na nostalgii jsou horší než QTE hry na konzolích.
  • Dogkiller
    Prosimtě ty raději pomlč, o tobě se píše už i na novinkách. *6*

    http://www.novinky.cz/domaci/363994-vecny-student-prisel-o-vyzivne-penize-bude-mozna-muset-otci-vratit.html
  • del0
    D&D je snad nejkomplexnější fantasy RPG systém co znám a stavět na něm bych jako cestu do pekla fakt neviděl. Je to jen o tom, jak ho do hry zapracují. BG podle mě trochu trpí tím, že není na tahy. Tahová by byla imho mnohem lepší. Škoda, že PoE musel jít stejnou cestou.

    "Papírové RPG prostě patří na papír... tam to má smysl a funguje to výborně."

    Já ti nevim, ale ty možnosti třeba v NWN jak si vytvořit postavu si vytřou s čímkoliv, co kdy vyšlo na jakoukoliv platformu. BG2 je na tom taky dobře. Rozhodně mají obě hry víc možností rozvoje classu, než PoE. Více ras, classů, sub-classy, multipovolání, dual povolání, systém přesvědčení. Nevim, proč bych měl zatracovat systém, který tohle umožňuje (a hlavně to už má promakané, protože na tom dělají roky), byť je původně pro stolní hraní.
  • del0
    Nevim, jak bys chtěl třeba Planescape "vylepšit" tím, že bys tam dal animace nebo namluvený dialogy. Za prvý bys to nezaplatil a nikdy nevyrobil a za druhý už by to nebyl Planescape. Prostě faktem je, že přidaným vizuálem nebo dabingem budeš vždy omezen na obsahu. Člověk nemusí být genius, aby mu docvaklo, proč jsou hry čím dál kratší, mají méně dialogů, možností jak plnit questy, jak ovlivňovat příběh, atd. Protože kdyby to měli všechno dabovat a animovat, tak se nedoplatí a člověk by pak z toho navíc viděl jen část. Takhle to v AAA s dnešníma rozpočtama nemůže fungovat. To je sebevražda.
  • Veskoslav
    max=polointeligentní troll...
  • del0
    "To omezení kouzel je hloupost ze stolní hry. Ani to nedává smysl."

    Samozřejmě, že to smysl dává. Ve 2 edici jsou kouzelníci skutečně kouzelníci a ne jen ranged postavy s elemental damage na "mana pohon" jako ve většině (akčních) RPG. Těch kouzel mají málo, ale jsou OP. Proto je to vybalancované tak, že mají omezený počet na den. Btw, chlemtání lahviček patří spíš do Diabla. Doporučuju si něco přečíst o magii v D&D, třeba Magic of Faerun nebo Complete Arcane, ať tu nežvatláš mimo. Těžko bys našel komplexnější systém magie, než v D&D.
  • Se mi nechce věřit, že alternativní Grygar dal mainstreamovému Skyrimu desítku
  • Je mi lito, ze te vyraz dmger tak strasne pohorsil. Je to vsak naprosto bezny vyraz ve hrach pro danou roli.
  • Auto atack tam samozrejme je, jen s nim v tuzsich soubojich moc daleko nedojdes. V recenzi nebylo zmineno dost veci, ktere autor povazoval za samozrejme/nehodne zminky.
  • Co to je dmger?
  • "hned po státnících...." "... moje angličtina asi není na takové urovni..." cože? Vážně? No tak to je vpytli...
  • co je potom lukáš grygar ktery dal skyrimu 10
  • Muj tip je že je to tupé neotesané hov*do a troll...
  • atakovanim čtenaru cesta nevede

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit